.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

yarış atı gibi düşünmek yok zamanla kadınlığın tadını çıkar mesela 1 2 ay daha kadınlığmıın tadını çıkarıcam de .düşük yapman seni asla pes ettirmesin hepimizde olabilir karamsarlık yok

arkadaşlar birbirimiz için dua edelim baskası için isteyelim ki Allah bizede versin !

kızlar bakın aklıma ne geldi
bir akrabamın tam 15 yıldır çocuğu olmuyordu birde üstüne evlendiği zaman 3 yıl kendisi istememişti al sana 18 yıl...
gitmediği doktor gitmediği hacı hoca kalmadı ama hiçbir sonuç alamadı eşiyle birlikte gittiği bütün doktorlar hiçbir problem olmadığını yaptığı stres yüzünden yumurtalarının sağlıklı olmadığını söyledi hatta son 3 yıldır antidepresan kullanıyordu stres için.
sonra birgün Allah ne yazdıysa o olur stres yapıp kendi sağlığımı bozuyorum dedi ve ilaçlarını bıraktı gayet rahattı evlat sevgisini kardeşininkiyle çıkarıyordu.

o kadın şuan 7 aylık hamile. Allah bana bu seneyi uygun gördü ben bi tarafımı yırttım olmaz dedi Allah olmadı ama şimdi ona yöneldim çocuğumu hissetmek nasip oldu diyor.

biz daha genciz ayol stres yapmayalım şubat olmazsa mart kedileri gibi mart ayını en iyi şekilde değerlendirelim bulduğumuz her fırsatı değerlendirelim ben eminimki mart ayı zafer ayı olacak

arkadaşlar birbirimiz için dua edelim baskası için isteyelim ki Allah bizede versin !

bunu bende söylemiştim ama kimseden ses çıkmadı bende kendime tefriciye okumaya başladım 4.444 duasının gücünü hepimiz duyduk. denesek ne kaybederizki...

liste yapsak herkese sırayla paylaşıp okusak hem okumalarımız çabuk biter hemde vakit geçirmiş motive olmuş oluruz diye düşünüyorum ben :44:

bu örnekler o kadar çok ki..
ve doğru da gerçekten..
ne zaman cidden aklından da yüreğinden de çıkarırsan akışına bırakırsan oluyo..
ama ben bunu hiç yapamıcam biliyorum ki..aklımdan çıkması nerdeyse imkansız..
bide kahretsin ki pozitif bi insanım,hep bidahaki aya diyorum

ay ağzın bal damlıyor he söyleya tabiya millet senelerce uğrasır birileride ilk ay hamile kalır.kısmetya yırtınsanda olmıcaksa olmaz .Yazgı haklısın tadını çıkaralım biraz mart nisan mayıs yolu var ..Cıkmadık candan umut kesilmez =)

arkadaşlar dua eden insanların depresyona yalakanma riski daha az bilimsel bir makalede okumuzstum cimcimesultan katılmak isteyenler bu cumaya kadar varım desin duaları bölelim ne dersiniz?

hahaha aynı ben işte. her sabah bugün düşünmek yok diyorum ama yarım saat sonra sanki karnımda bebek varmış gibi göbeğimi okşamaya başlıyorum pozitif düşün mutlu ol demişler bende pozitif düşünüyorum bebek var ama benden saklanıyor diyorum kırmızılar gelirsede üstüne görüyorum diye düşüneceğim heralde

Cuma efendimize selam yollayalım ardından duaları bölüstüğümüz gibi okuyalım hepimiz aksamda hepimiz için 2 rekat namaz kılsın ne dersiniz?

herkes gerçek adını yazıcak niyet ederken isimlerimizide okucaz 3 kere hemde Allah sesimizi duyucaktır hem moralmanda iyi gelicektir

arkadaşlar dua eden insanların depresyona yalakanma riski daha az bilimsel bir makalede okumuzstum cimcimesultan katılmak isteyenler bu cumaya kadar varım desin duaları bölelim ne dersiniz?

ben varım çıktım zaten bu yola. gıyabında yapılan dualar kabul olur derler herkese dua edelim kiminkisi kabul olur belli olmaz ama en azından motive oluruz

kızlaaarrr kendimi salak gibi hissediyorum resmen yaaa :) şimdi tekrar aynı stresi yaşa bakalım yaşayabilrsen... zevkli bişeyi 1.5 yıl boyunca kendime eziyet haline getirmişim ona yanıyorum yani ama genelde çiftlerde olurmuş bu durum doktor diyo ki 13 yıl bunu bilmeden çocuk bekleyen hastam var diyo bi gelmiş doktora meğerse bakireymiş hala allahtan ben erken davrandım biraz :) şimdi nasıl olucak nasıl biticek hiç bilmiyorum 10 gün süre verdi doktor oldu oldu olmadı bilmiyorum nasıl olcak

kızlar dua işine bende varım bana uyar.ama liste hazırlamasını bilmiorum..

bi dk bi dk..
ben anlamadım..
betüüüüüüüüüüüüüüül senin doktor maceran noldu yazdın mı kız sen detayları? görmedim beeeeen..
bu yazdıkların ne? ne oluyo? ben ne kaçırdım?
aaaayyy delirdim anlat hemeeeeeeeeeeeeen

bende diyorum bu kız bana neden cvp yazmadı :) canım ben doktora gittim hani diyodum ya etten duvar sanki diye muayenemi oldum doktor demesin mi sen hala bakiresin diyeeee :) eşimle ikimiz şoklara uğradık..gülsek mi ağğlasak mı aptal gibi olduk yani :) dedim ilk gece kanamam geldi hatta oturamadım dedi kızlık zarın zedelenmiş ama tam anlamıyla yırtılmamış :)) ilaç verdi bana sakinleştiri 10 gün sonra bu işi halletmiş olarak gelin dediii :)) ayy yicem kafayı yemin ederim :))) bakma güldüğüme sinirden resmen

vay başıma gelenleeeeeerrrrr ahahahaha görmedim ben senin yazdığınııııı anaaaaaaaaaaam kız alemsin vallaaaaa yaaaa...

ama bişey diyim mi sana,benim evliliğimizin taaa ilk başından beri benden hiç kan gelmedi biliyomusun?bende bakire olabilirim hala yani ama bu hamilelik için bi sorun teşkil etmiyo ki..bu şekilde olanlar çooook,hatta bazısınınki doğumda yırtılıyo falan..üstelik benim ilk hamileliğim oldu biliyosun ki :44: yapısına göre esnek oluyo falan değişik çeşitleri var yani..

ben her kadın doğuma gittiğimde alttan muayene ediyo zaten beni..

sen benim halimi görseydin dün ölürdün gülmekten :) doktora dedim ilk biz böyle olayla karşılaşmıyoruz dimi :) doktor dedi siz nesiniz ki 19 yıl çocuğum olmuyo diye doktora giden varmış doktor bi bakıyo hala bakire :) iyi bari dedim ben allahtan 1. buçuk yılın sonunda farkettim :) ya dediğin gibide oluyomuş benimki ilk gece zedelenmiş sadece o yüzden azıcık kan gelmiş ve o yüzden oturamamışım ben tam yırtılmamış işte :) böyle hamile kalanda varmış tabide benimkinin yırtılması gerkiyomuş iştee :) aayyy ne stres ne stres yaaa ölücem yemin ederim :) doktor 10 gün süre verdi yaaa halledin bu işi gelin dedi yerin dibine girdim resmen :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…