.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

umarım bende bu ay sonunda sizin gibi sevinirm özellikle senin gibi ttmm hepimiz anne oluruz insallah =) yarın hemen yazın buraya öğlen okucam ,,Allah istediğinizi değil sizin için en hayırlı sağlıklı huzur verici olanını versin İNŞALLAH !

Rabbim bu gece tüm dualarımızı kabul eder insallah ttmm ve betül sonuç kötü çıksada üzülmeyin pes etmek yok ..betül hemen ilk duyduğunada inanma en az 2 doktora gözük emin ol faydası çok oluyor.

eşimde öyle dedi canım kasıyosun çok ondan dedi..ayy sen beni görsen doktora gidicem diye sırf panik ve telaşım yani :) acaba kızlık zarı mı yırtılmadı da benim canım acıyo diye cahil cahil düşünmeye başladım sen düşün halimi :) acayip korkuyorum ama umarım ona gerek kalmaz ve umarım güzel şeyler duyarım doktordan canım dua et nolur

Rabbim bu gece tüm dualarımızı kabul eder insallah ttmm ve betül sonuç kötü çıksada üzülmeyin pes etmek yok ..betül hemen ilk duyduğunada inanma en az 2 doktora gözük emin ol faydası çok oluyor.

canım bu gidiceğim doktor çok iyi bi doktor yani 50 kişiye sorduysam bi kişide kötü demedi 2 doktora falan gidersem daha kötü olurum ben kafam karışır yani..bakalım yarın ne dicek doktor çarşamba günü yazıcam burdan size

öyle çok kan gelmedi canım küçük bi kanamam oldu ama ondan sonra 3 gün kanamam geldi kesik kesik ve 3-4 gün oturamadım ben :) bakalım yarın doktor ne derse ona uyucaz artık :) kötü bişey çıkmıycağına dair içimde bi ses var ama herşeyin hayırlısı artık

amin canım benim insallahh.allah ısteyen hrkese nasip etsin.bu ay eşim yoktu ama ben bol bol dua ettim..allahıma cok şükür kabul etti.
canım harikasınnnnnnnnn
tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
benimki olsa bu kadar sevinirdim inan
dua ettin rabbim duydu sesini...
bana da dua etttt
ama benim bugün kanamam başladı

kızlarr sabah için randevu aldımmm kandada pozitifi görürüm insallah lütfen bana dua edin
inş rabbim ikiz annesi yapar seni

Arkadaslar bu ates yontemi nedir
hergün dil altından sabah yataktan kalkmadan 6-8 arası ateşini ölçüyorsun.tabloya işliyorsun
ateşin yumurtlamadan sonra düşmüyorsa hamile olduğunu gösteriyo falan...

filozofummm cok sagol güzel duaların için..üzülme tatlım..allah en yakın zamanda sana da nasip etsin..insallah son adettir bu sakın ama sakın üzülme bol dua et sana bol bol dua etcem bende kanda pozitifi görürsem mutlu olcamm.kızlar sizlerde bana dua edin..sana özelden mesaj atcam sımdı..bak kutuna tamam mı tatlım.

tşkler tatlım ..
ilk kalbinden kimin hamile olacağı geçti forumda söyler misin bana?
ilk kim geçse o hamile kalırmış

tşkler tatlım ..
ilk kalbinden kimin hamile olacağı geçti forumda söyler misin bana?
ilk kim geçse o hamile kalırmış

ciddimiiiiii
az önce hamile arkadasımın haberini aldım oğlu olacakmış hemen onu aramam lazım beni geçirdimi acaba içinden

tamam cnm düşünmeye basladım bile allah en yakın zamandanasip etsin insalah..ikiz olursa da ismni düşüncektım demiii

elbette şekerim bir isim hazır
sen diğerine isim düşün
bak ben sana dememişmiydim çift kale maç yapın muhakkak GOLLL olur diye

ya kizlar ovulasyon testi siparis ettim netten demistim ya,kargo kapiya birakmis ve kapidan calmis biri! dedim icinden ovulasyon ve gebelik testi ciktigini gorunce insaf eder geri birakirlar belki diye ama yok valla gitti bir suru test,bugun gene siparis verdim ama sinir oldum! millet ovulasyon testi hirsizi yahu!!

aman Allahım bir testlerin hırsızı yoktu oda oldu
heralde çocuğu olmuyordur garibanın da çalmıştır
bende sipariş edeyim ya..
hem ateş ölçüp hem ovulasyondan takip edeyim..
nerden aldın sen canım?

vallahi ya..bana acir gorunce geri birakir dedim de yok,o da istiyor demek hemen yenisini siparis ettim.
canim ben yurtdisinda yasiyorum,internetten siparis ettim,reglimin son gunu bugun cumaya kadar gelecekmis,ilk bebise reglim biter bitmez hamile kalmistim ondan onceden siparis etmistim ama kismet. Turkiye'dekiler de internetten siparis ediyorlar sanirim oyle okumustum forumlarda,daha ekonomik oluyor diye,hem eczaneye sorup hem netten aratip karsilastir bence,forumlarda da ara yaziyordu fiyatlar.

kızlar bırazdan kan testi için doktora gitçem..karsım komsumla beraber oda bebeği götürcek..midem cok kötü insallah takside istifra etmem..lütfen bana dua edin kanda da pozitifi görürüm.

kızlar bırazdan kan testi için doktora gitçem..karsım komsumla beraber oda bebeği götürcek..midem cok kötü insallah takside istifra etmem..lütfen bana dua edin kanda da pozitifi görürüm.

Canım allah ümitlerini boşa çıkarmasin ins guzel haberlerle gelirsin

içini ferah tut canım hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…