.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

evet sistırslarım testimi aldım heyecanla eve geldim hemen yapacaktım ama sizin kasıklardaki damarlarınızı okudum hevesim kaçtı bende damar yok

yapmiiciim vazgeçtim

alya doğru söylüyoo canım..
herkeste aynı belirtlerin olmayacağını drlar bile söylüyorlar..
bünyeden bünyeye fark ediyoo
kimi hiç bulantı çekmezken kimi doğuma kadar bulantı çekiyo mesela
sen testini yap bizde meraklıyız bak çatlıyoruz şurda

wan minıt
dahada davosa gelmem
negatif çıktııııııı

çooooooook moralim bozuldu yaaaa resmen bangi campink yaparken ayağındaki çelik halat kopmuşta serin sulara kafa üstü çakılmış gibi hissediyorum kendimi

ayyy ilahi kız çok güldüm yaaaaa
üzme daha erkendir belki de..
bana bak 4 gün geçti hala negatif ama bir ümittir bekliyorum

evet sistırslarım testimi aldım heyecanla eve geldim hemen yapacaktım ama sizin kasıklardaki damarlarınızı okudum hevesim kaçtı bende damar yok

yapmiiciim vazgeçtim
cnım benım öncekı hamıleh-gmde kasıkta damarlanma yoktu ılk defa dydum herkeste belırtı aynı olmaz

ayyy ilahi kız çok güldüm yaaaaa
üzme daha erkendir belki de..
bana bak 4 gün geçti hala negatif ama bir ümittir bekliyorum

benim daha 7 ( aslında artık 6 desemde olur ) günüm varken test yaptım duramadım senin gibi geciksem hergün başka doktora giderim heralde

cnım benım öncekı hamıleh-gmde kasıkta damarlanma yoktu ılk defa dydum herkeste belırtı aynı olmaz

bende belirti kalmadı canım sağolsun test bütün belirtilerimin yanlış alarm olduğunu söyledi

dur bakalım cnm cok erken adetı bıcok gun gecıkıp cıkmayanda var

günaydın bacılarım

yaa bu sabah hafif kırmızı,hafif kahve gibi bir akıntım oldu.Aslında akıntı gibide değil,kan desem değil hani kum dökersin ya böyle onun gibi pıhtılaşmış bişi geldi benden..off ne bu şimdi,kırmızılar geliyor sanırım ( Tamda test yapacaktım bu sabah,öyle olunca vazgeçtim yapmadım..

günaydın canım

geçen ay benimde öyle olmuştu ilk gün sabah bi geldi aynen dediğin gibi birdaha hiç gelmedi ertesi gün bir başladıya ben öyle bir adet hiç görmemiştim
dur bakalım bekle yarına kadar yine gelmezse yaparsın bi test. bak bana günüm gelmeden çaktım testi şimdi rahatla oturuyorum

biraz önce yine gittim wc ye..Bildiğin adet kanaması canım..Halbuki bütün belirtiler vardı ama olmadı,psikolojikmiş demek hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım ama gerçekten çok ümitliydim ya (

günaydın kuzumm..cnm bı test yapsaydın üstüne görme olamaz mı eger normal adetınden farklı gelıosa bı test yap.üzülme cnm burdan güzel haberler paylascagımız günler cok yakın insallah.

günaydın kuzumm..cnm bı test yapsaydın üstüne görme olamaz mı eger normal adetınden farklı gelıosa bı test yap.üzülme cnm burdan güzel haberler paylascagımız günler cok yakın insallah.

yok canım biraz önce gittim işte wc ye,söküldü iyice.bildiğin regl kanaması canım İnşaAllah tatlım, bnm planlı bişi değildi ama yine de çok heveslenmiştim.olsaydı sürpriz olacaktı..

yok canım biraz önce gittim işte wc ye,söküldü iyice.bildiğin regl kanaması canım İnşaAllah tatlım, bnm planlı bişi değildi ama yine de çok heveslenmiştim.olsaydı sürpriz olacaktı..
olsun cnm üzülme lütfen...bıdakı ay olur ınsllah hem bak planlı degılmıs..buarada benım dun yaptıgım testın ıkıncı sılık cızgısı oldugunu gördum aksam ama nezman olsutu bılmıom.öncekı gun yaptıgım tek cızgı..kasıklarımm ciiddi anlamda batıo sabah testı tekrarlıcam hakkımzda hayırlısı olsun cok ıstyrum ınsallah hayal kırıklıgı yasamam.

Rabbim gönlüne göre versin canım,inşaAllah senden gelir bebek haberi :))

biraz önce yine gittim wc ye..Bildiğin adet kanaması canım..Halbuki bütün belirtiler vardı ama olmadı,psikolojikmiş demek hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım ama gerçekten çok ümitliydim ya (

bende çok ümitlenmiştim testi yaparken. ne olur Allah ım silikte olsa göster 2. çizgiyi dedim

vardır bir hayır bunda da. kürleri denedinmi canım sen.
ben adet olunca kürlere başlayacağım bakalım birde kürlü deneyelim belki olur. olmazsa da artık takmayacağım. olursa olur olmazsa olmaz millet 8-10 sene bekliyor hiç bir problem yokken sahip olamıyor daha biz yeniyiz ümidimizi kaybetmeyelim

yok canım denemedim kürleri..denemeyide düşünmüyorum

ya kızlar 4 gün geçti bende hala tık yokk
ara ara da ateş basıyo sanki..
kasık ve bel ağrısı devam..
off beklemek ne zor şey ya..

Ewet canim beklemek cok zor bisey benimde bugun 5. Gun,adetim geciktikten 2 gun sonra test yapmistim negatif cikmisti pazartesiyi bekliorm tekrar yapmak icin.kilom ve goguslerimin buyumesi disinda suan hicbir belirtim yok )

Ewet canim beklemek cok zor bisey benimde bugun 5. Gun,adetim geciktikten 2 gun sonra test yapmistim negatif cikmisti pazartesiyi bekliorm tekrar yapmak icin.kilom ve goguslerimin buyumesi disinda suan hicbir belirtim yok )

bende de o tarz belirtiler var..
ama negatif çıkıyo hala offf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…