.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Kizlar birde bakmisiniz hep beraber ayni zamanda hamile kaliyoruz ne güzel olur degilmi :)))))

ttmm senin bu aralar belli olacak degilmi ??? Hadi güzel haberlerini bekliyoruz canim, baslangici sen yap bari biz arkandan geliyoruz:))))

pufpuf nerlerdesin ????

işte geldimmmmmmmmm burdayımmmmmmmmmmm
ben bu işte ustayımmmmmmmmmmmm
şekerler nasıllar bakiyim?

ınsallah ısteyen herkese allah hayırlı sağlıklı evlat versın . ben foruma az once uye oldum ama uzun sure takıp ettım yazdıklarınızı .bende cok denedım . hıç bır sağlık sorunumuzda yoktu ustelık . ama gercekten fazla takınca kafaya olmuyo . ben 1 hafta once öğrendım hamıle olduğumu sızınle paylaşmak ıstedım. şu an 6 haftalık .gercekten sıze tavsıyem bebeğiniz olmuyosa bıle demekkı hayırlı zaman değildir. allah herkese hayırlı görduğu zaman verıyo . benım gıbı umarım en kısa zamanda ısteyen herkes hamıle kalır.

Hosgeldinnnn, hangi isde kosup gelmekdemi ?:)))))

Senin de bu aralar belli olmicakmiydi bat in ? Nedir durum sende ?

her işte ustayımmm ben cnm adetim üstüne 9 gün geçti benim bugün yaptırdım kan testi..negatif maalesef!

çok kafaya takınca olmuyo diyen öyle çok ki... ama gel gör ki,takmamak elde değil bu arada hoşgeldin aramıza + çok çok tebrik ederim..sağlıkla büyüsün inş karnında

çok kafaya takınca olmuyo diyen öyle çok ki... ama gel gör ki,takmamak elde değil bu arada hoşgeldin aramıza + çok çok tebrik ederim..sağlıkla büyüsün inş karnında

amın. çok tesekkurler .cok haklısınız gercekten takmamak zor bende aynıydım her ay aynı telaş 1 gun gecıkse testler falan .hatta ben testlerı bıle eczaneden tane ,tane değil ınternetten 20 şer 20şer sıparış verıyodum . panık atak oldum resmen ,bısuru takınyı hastalıklarım olustu ben 3.5 yıllık evlıyım .1.5 yıldır korunmuyoduk doktorlar bekle dedıkçe duramadım baska hastanelere gıttım . yapma dedıkçe hsg yı bıle yaptırdım sonunda allah kısmet ettı her zaman dua ettım allah ısteyen harkese nasıp etsın . bu ayda yoktur dıye gene bı test yapıyım dedım testte sılık çızgı çıkmasınmı 2 -3 gun gıtmedım kan testıne yanlıştır dıye .çunku bende az da olsa kanama olmuştu adet sandım ama değilmiş. sunuda söyleyım adet belırtılerının bıre bır aynısını yasıyorum .onuda burdan öğrenmıştım doğruymuş . bılgınız olsun dıye yazıyorum ben buırdakı herkesten bışeyler öğrendım . insallah hamılelığım sonuna kadar gıder ve bı sorun cıkmaz .

zaten herkes farklı yaşıyo belirtileri..
bazen hiç yaşamayan bile oluyo..

benim bi düşüğüm oldu mesela,ben o zaman bikaç belirti yaşamıştım..o zamanlarda adetlerim çooook düzenliydi takibi kolay oluyordu öyle..
bazı aylar psikolojik yaratıyorum belirtileri,o bile oluyo kısmet ne zamansa olucak inş,inanıyorum hala..

Allah sorunsuz,sağlıklı yaşatsın hamileliğini inş..çok güzel bi duygu..
en tez zamanda da bana ve diğer kk'daşlara inş

@ttmm canim bozma moralini bakarsin bidahki ay ikimizde :)))) canim benim sen daha cok gencsin hic sorun etme lütfen....

@puffpuff neden adetin bukadar dengesiz geliyor ? Dr. ne diyor ?

Hosgeldin sitemizde, insallah bizede ugur getirirsin :))))

Allah rahat hamilelik nasip etsin, saglikli hayirli cocuk versin insallah sana ve hepimize .... amin amin amin

canım ağzından bal damlıyo valla :) inşallah sendeki gibi olur bende de yaa :) uyandığımda kendime gelemedim bi süre hamile gibi hisseettim kendimi allahın izniyle sağlılklı bi şekilde haber alırım umarım ve eğer bu ay olursa burdan sana yazıcam :)

@ttmm canim bozma moralini bakarsin bidahki ay ikimizde :)))) canim benim sen daha cok gencsin hic sorun etme lütfen....

@puffpuff neden adetin bukadar dengesiz geliyor ? Dr. ne diyor ?
inşallah canım en kısa zamanda rabbım hayırlı bı sekılde nasip etsın sana bana ve ısteyen herkese.

inşallah canım hayırlı haberlerle gel inşallah.

inşallah canım hayırlı haberlerle gel inşallah.

bu ayda olmazsa doktora gidicem artık..bilgin var mı bilmiyorum canım ama sanada anlatıyım kısaca ben..ben 2011 eylül ayında evlendim o zamandan 2012 nisan ayına kadar da doğum kontorl hapıyla korundum..2012 nisanda bıraktım ilacı çünkü bende şişkinlik yaptı ve mide bulantısı..2012 nisanda beri korunmuyoruz 9 ay oldu hala bi gelişme yok doktora gitmeyede korkuyorum açıkcası gerçi 1 sene olmadan gelmeyin diyolar ama ne biliyim alltan muayene olucam diye korkuyorum ilacın etkisi illaki vardır ama ilacı bıraktığı gibi hamile kalanlar da biliyorum ben o yüzden kafama takıyorum bu kadar çok sence psikolojik olrak etkileniyomuyumdur?

sanada selam canım :) arkadaş olrak ekledim seni bi sakıncası falan yoksa :) yazdıklarını falan okudum da kanım kaynadı :)

sakıncası yok tabikiii gördüm,kabul ettim bile bu arada teşekkürler

Daha yeni evlisin gencsin sanirim lütfen stress yapmaaaaaa....
Evet dogum kontrol hapini birakinca bazisinda hemen olur bazisinda 2 sene sonra her ikisi de normal sayiliyor.

Dr. git kontrollerini ol, ama daha birsey kullanma hormon vs...

Cünkü senin yas olarak acelen yok , evliliginde yeni tadini cikarin bu ne hiz ya???

Ay keske sizleirn yerinde olabilsem yaaaa:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…