.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

kızlar ya size birşey sorucam. ben eşimle bireber olduktan sonra çok fazla yatamıyorum çünkü ne kadar ilişkiden önce wcye gitmiş olsamda ilişkiden sonra çok idrara sıkışık durumda oluyorum sizdede öyle mi yoksa bu durum nadir bişey midir:18:

çok normal..herkeste var,merak etme :KK34: ama en az 20 dk yatmalısın,sık kendini..hemen gitme..

vallaa ben soğan kuru 15 gun boyunca AKSATMADAN İÇTİM Bİ FAYDASINI GORMEDİİM RABBİM OL DERSE OLUCAK İŞTE O BU OLAY DİLLL:KK43:

bizde yine başladık çalışmalara:KK17:
ama nedense hala bebeğim düşmedi de benle diye düşünmekten kendimi alamıyorum:KK5::KK5:
moralim çok bozuk,canım çok sıkılıyor:KK50:
kısa da olsa annelik duygusunu yasadın cnm insan sürekli düşünüo bende 9 hafta yasadım sanki aylardır annelik duygusu yasıyomus gibiyim hiç sıkma canını bikere veren allah ıkıncısınıde elbet nasp eder.sen yeter ki moralını yüksek tut en yakın zamanda allah tekrar nasip eder inşallah.

kızlar ya size birşey sorucam. ben eşimle bireber olduktan sonra çok fazla yatamıyorum çünkü ne kadar ilişkiden önce wcye gitmiş olsamda ilişkiden sonra çok idrara sıkışık durumda oluyorum sizdede öyle mi yoksa bu durum nadir bişey midir:18:
evet cnm sanırım bu durum herkeste oluo.ama ben en az bı yarım saat yatmaya calısıyrum yatarken pek su içmiom wcye hemen gtmeyım diye.

kısa da olsa annelik duygusunu yasadın cnm insan sürekli düşünüo bende 9 hafta yasadım sanki aylardır annelik duygusu yasıyomus gibiyim hiç sıkma canını bikere veren allah ıkıncısınıde elbet nasp eder.sen yeter ki moralını yüksek tut en yakın zamanda allah tekrar nasip eder inşallah.

inş bu ay bebiş tutunur yine ya:KK5::KK5::KK5:
rabbim isteyen tüm herkese annelik duygusunu nasip etsin inş:KK49::KK43:

oy cnm bnm inşallah.meryem suresini bi oku istersen ..hem üzüntün hafifler.inşallah allahım isteyen herkese içinde de bana hayırlı bı sekılde saglık bebek nasip eder.
amin inş canım inşşşşş
gidip abdest alıp okuyayım bari.
belki ferahlık verir:18::18:

amin inş canım inşşşşş
gidip abdest alıp okuyayım bari.
belki ferahlık verir:18::18:
eminim vercegıne cnm.bnm eşim görevde yaptıgım bütün doğum günü hazırlıkları boşa gitti görev gelcegı gün iptal olduu müzik dinleyip dinleyip ağlıyorum.meryem suresi yada yasin okuyunca ferahlıorum.tavsıye ederim herkeese:KK54:

eminim vercegıne cnm.bnm eşim görevde yaptıgım bütün doğum günü hazırlıkları boşa gitti görev gelcegı gün iptal olduu müzik dinleyip dinleyip ağlıyorum.meryem suresi yada yasin okuyunca ferahlıorum.tavsıye ederim herkeese:KK54:

ayy canım ya sende şansızmışın :KK50::KK50:
zaten bu görevler hep zamansız anlarda gelir:KK47:

teşekkürler canım, tutabildiğim kadar tutmaya çalışıyorum ama bazen pek mümkün olmuyo

bende de ilk zamanlar oluyordu m şimdi olmuyo çok şükür..
bacaklarını direk yukarıya kaldır görev olduktan sonra:KK53::KK53:
o zaman gelmez inş
bu arada şu alttaki yüzüklü ikonu nasıl yapıosunuz:KK53::KK53:
bende istiyorummmm:KK9:

merhabalar bende hamilelik istiyorum son 2 aydır aşırı derecede istiyorum ama adet gecikmesi yerine erken gelmesi yaşıyorum :KK1:

adetim biteli 3 gün oldu ama benim adet dönemimde dahil olmak üzere 10 gündür aşırı kasık ağrım var özellikle sol tarafta. birde adetime 3 gün varken aşırı göğüs ağrısı çektim halen hafif ağrım var baktığımda göğüs çevremde damarlar belirginleşti. ayrıca mide bulantısından ölmek üzereyim bütün kokular midemi bulandırıyor yemek yiyemiyorum eşim çok kızıyor ama içim almıyor:KK25:
test yapmak istemiyorum negatif çıkınca üzülüyorum üşütmüşümdür diye bahaneler uyduruyorum kendi kendime ama bi 4-5 gün daha bekleyeceğim olmazsa test yapacağım inşallah müjdelerle dönerim:KK49:

merhabalar bende hamilelik istiyorum son 2 aydır aşırı derecede istiyorum ama adet gecikmesi yerine erken gelmesi yaşıyorum :KK1:

adetim biteli 3 gün oldu ama benim adet dönemimde dahil olmak üzere 10 gündür aşırı kasık ağrım var özellikle sol tarafta. birde adetime 3 gün varken aşırı göğüs ağrısı çektim halen hafif ağrım var baktığımda göğüs çevremde damarlar belirginleşti. ayrıca mide bulantısından ölmek üzereyim bütün kokular midemi bulandırıyor yemek yiyemiyorum eşim çok kızıyor ama içim almıyor:KK25:
test yapmak istemiyorum negatif çıkınca üzülüyorum üşütmüşümdür diye bahaneler uyduruyorum kendi kendime ama bi 4-5 gün daha bekleyeceğim olmazsa test yapacağım inşallah müjdelerle dönerim:KK49:

adetin geçti mi canım?
belirtilerin hamileliği gösteriyor ama yine de fazla umutlanma,olmayınca üzülüyo insan:KK50:
umarım güzel haberlerle dönersin:KK34:

inşallah cnm valla cok merak ettim şimdi sölediklerin hamilelik belirtisi yap bi test ben heycanlandım senın yerıne.adetın gecıktı mı.inşallah bebişin senınledir.

adetim biteli 3 gün oldu demişsin :44: ama yazdığın belirtiler hamilelik gibi doğrusu...
üstüne görme dediğimiz şey de olabilir...bence gecikme test yap direk...en azından acabalarla yaşamazsın öğrenir kurtulursun...üzülcek bişey yok,Allahın takdiri :KK34:

o zaman gelmez inş
cnm kullanıcı kontrol panelıne gel oradan profılı düzenle de asagı ınıce hitap seklı ve dıgerlerıde yer alıo ordan yapabırsın :KK52:

o zaman gelmez inş

kullanıcı kontrol paneli'nden profili düzenle'ye gir...
aşağı in orda "hitap şekliniz" "özel gün" "özel gün tarihi" yazıyo oraları doldur olur cnm :KK34: ayrıca resim için bi altında "görsel" yazan yerde farklı seçeneklerde var...

kullanıcı kontrol paneli'nden profili düzenle'ye gir...
aşağı in orda "hitap şekliniz" "özel gün" "özel gün tarihi" yazıyo oraları doldur olur cnm :KK34: ayrıca resim için bi altında "görsel" yazan yerde farklı seçeneklerde var...

cnm kullanıcı kontrol panelıne gel oradan profılı düzenle de asagı ınıce hitap seklı ve dıgerlerıde yer alıo ordan yapabırsın :KK52:

tşkler güzel hatunlar yaptım işte:KK9::KK9:

X