.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

belli olmaz belki de tutmuştur hamişsindir

inş bebeğim annesine sıkı tutunur ya
onu kaybetmek istemiyorum.
ama dip not bu ay duyduğum bir yöntemi denedim:26:
ilişki sonrası eşiniz bacağınızı kaldırıp sallasın demişlerdi uyguladım sonuç pozitif

yani yumurtlama günün de mi?

kızlar benide aranıza alın 4aylık ewliyim çok istiyorum hic korunmadm ama hala olmadı.pkowar ama

kızlar benide aranıza alın 4aylık ewliyim çok istiyorum hic korunmadm ama hala olmadı.pkowar ama
canım hosgeldın aramıza.pko varsa sana şiddetle sogan kürünü öneririm.resmen rahım temızlenıo.ben bıkre kürtaj oldum malesef..sogan suyunu denedım faydalı hatta pkoyu gecırıo denıo.inşallah allah en kısa zamanda saglıklı bı bebek nasip eder..

kızlar benide alın aranıza
1.5 senelik evliyim ve ağustostan beri bebek için deniyoruz ama olmuyo çok istiyorum

kızlar pko vs hikaye..
ben nişanlı iken gitmiştim pko demişlerdi hatta doktor asla çocuk sahibi bile olamayabilirsin dedi.
psikolojim bozuldu nişanı atacaktım nerdeyse
4 ay doğum kontrol hapı kullandım sonra da bıraktım.
bir daha da kullanmadım.
1 yıl geçti aradan.,
düğünüm oldu
9 ay evli kaldıktan sonra artık çocuk düşünelim dedik.
ama korundum da onca zaman.
ne olur ne olmaz diye
geçen ay doktora gittim adam hiçbirşeyin kalmamış dedi:26:
zaten 10 gün sonra da çocuk hazırlığına başladık.
sadece 2 gün üst üste denedik.
1er gün ara verin falan diyo doktorlar biz ara da vermedik
ilişki sonrası da eşiniz bacaklarınızı yukarı kaldırsın sallasın olay tamam inş
böyle olunca döllenme rahat ve çabuk oluyomuş
sonuç pozitif

Son düzenleme:

sende şanslılar kervanındasın:) o dediğin olayı bizde yaptık ama tutmadı herseyin hayırlısı. tabi benim kilo vermem gerek doktorlar sadece kilo ver hemen hamile kalırsın dedi hep..
bende homili gırtlak yedim:) ama artık diyetteyim.2013de Allahımın izniyle olucak inanıyorum

beboş istiyorsan diyete de başlamalısın canım..
herşeyin bir zor tarafı var işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…