.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

amin inşallah canım ya inşallahh... hayırlısıyla senden de en yakın zamanda hamile haberlerini alıcaz inşallahhh gönlünü ferah tut canım

banada dua edin lütfen ... sağlıkla,hayırlısıyla olsun diye

ALLAH HERKESE HAYIRLISINI NASİP ETSİN
herşey allahtan bakalım umarım 2013 yılında hebimiz hamis oluruz

kızlar napıyonuz kaç gündür yazamadım. sol kasığımda batmalar devam ediyor hatta bugün sıklaştı biraz. yarın sabah bi test deniycem bakalım ne çıkcak. erken biliyom ama sabırsızlanıyorum gene. batma da olunca ümitlendim işte yaa. daha önce başıma gelen bişey değildi ilk kez yaşıyorum bu batmaları. hayırlara çıksın inşallah :)

ayyy canım insallah senden müjdeyi alırız bu ayyy ..insallah bebişin yerlesıodur dedıgın gıbı batma ılk defa oluosa bebektır o..batına az kaldıysa yerlesıodr sımdıden cok sevındım bu ay hamıle sayısı artsın ınsallah .

şimdi doktordan gelioruz. allahıma binlerce şükürler olsun ki bebeğimle tanıştık ve hatta kalp atışlarını duyduk. bebeğim 11,5 milimmiş. doktor geç yumurtlama olduğu için bebeğe göre satını tekrar düzenlicem dedi. artık satım 28 ocak değil 28 şubat. yan, bugün 7+2 yiz kızlar. allahıma şükürler olsun ki bu günleri görmeyi de nasip etti. inşallah sağlıkla doğduğu günleri de görmeyi nasip eder.. allaha isteyen herkese bu duyguları yaşatmayı nasip etsinnn, aminnnn...

Son düzenleme:

ayy çok güzel haberler canım çok sevindim bak gördün mü hiç üzülmene değmedi :) ben sabah test yaptım ama negatif ya da pozitif diyemiyorum kızlar. silik bi çizgi var uzaktan bakınca pembe görüyorum gözüme yaklaştırınca şeffafmış gibi geliyor. tam kafayı yemek için yani :) birazdan kaşımı aldırmaya kuaföre gidicem eczaneler kapanmadan bi test daha alıp sabah tekrarlıyım eğer çizgi pembeyse sabaha daha belirgin olur diye düşündüm.ya çok ilginç bişey oluyo idrarı damlatınca t çizgisi hemen pembeleşir gibi oluyo idrar ilerledikçe oradaki renk açılıyor. şu an şeffafla pembe arası anlayamadığım bişey var. kasığımda batma bugün hiç olmadı muhtemelne psikolojikti diye düşünüyorum artık. ufff yaaa nedir bu böyle

canım inşallah bu ay tutmuştur bebişin
halay çekmeye başlarız artıkın..
bu ay pek kısmetli bir ayda..
hemen herkes hamile kaldı..
bi biz kalamadık

ayy ne güzel yaa...
çok duygulandımm
rabbim herkese o mutluluğu yaşatsın inşallah..
bende dahil

masallah canım cok sevındım doktorun senı üzdügüne degmedi ohh valla cok sevındım darısı en kısa ve hayırlı zamanda bıze olsun ınsallah hamıslerın duası kabul olurmus bızede dua ettt

masallah canım cok sevındım doktorun senı üzdügüne degmedi ohh valla cok sevındım darısı en kısa ve hayırlı zamanda bıze olsun ınsallah hamıslerın duası kabul olurmus bızede dua ettt

ayy ne güzel yaa...
çok duygulandımm
rabbim herkese o mutluluğu yaşatsın inşallah..
bende dahil

kızlar çok saolun destekleriniz için. allahım inşallah en kısa zamanda sizlere de nasip eder inşallah. dualarımdasınızz..

CANIMMM benim nasıl sevindim hafta sonu aklıma geldin inşallah duymuştur diye dua ettim.... maşallah canım... inşallah her şey hep yolunda gitsin...daha önce bebeğini kaybetmiş tüm anneler bu güzel duyguları yaşasın inşallah...

canım saol duaların için. allahım sana da bi an önce nasip etsin canım. hepimize sağlıklı bebişler versin inşallahh..

canım baktım ama sanırım ısık etkısınden mıdır bılemedım yanı negatif görünüor umarım vardr da bız göremıyoruzdr.

sağol canım baktığın için. aslında gözle görülüyor ama foto çekince çıkmıyor net. ama gerçek bi çizgi olaydı çıkardı bence. uff kızlarr ya bugün artık çok üzüldüm ya sabah başıma ne geldi bilseniz. erken gebelik testi aldım sabahın köründe bir de normal test aldım. erken gebelik testini yaptım 2-3 dk geçmedi pespembe çizgi çıktı ama sonra çizginin yanında değişik şekiller çıktı pembe renk :S diğer normal testi yaptım çok silik olmakla birlikte çizgi belirdi. ben de şaşırdım gittim eczacıya sordum dedim böyle böyle bişey oldu. rengi dağılmış olabilir ama pembe çizgi varsa kesin gebelik vardır dedi. aynı testten bi tane daha aldım bir sonraki idrarımla yapmak zorunda kaldım tabi. bırak pembeyi şeffaf çizgi bile göremedim. ay çok canım sıkıldı ya. inadıma gibi bugün herkes hamilelikle ilgili bişeyler paylaşıyor face te. eltimin kardeşinin bebeği olcakmış o da hala oluyorum yazmış. ay görünce böyle ağlamaklı oluyorum artık benim psikolojim alt üst olmuş vaziyette. napıcağımı şaşırdım eşime de bişey çaktırmak istemiyorum bu kadar istediğimi bilmesini istemiyorum ne bileyim o da benimle birlikte üzülüyor sonra. ama artık içimden sürekli ağlamak geliyor neden bu kadar acele ediyorum bu sabırsızlık neden hiç bilmiyorum. meğer bişeyi çok isteyince beklemek ne zor oluyomuş ya.bütün akşam karadenizde gemilerim batmış gibi üzgün oturdum eşim de diyor senin neyin var. ne cevap vereceğimi bilemiyorum. Allah isteyenleri bekleyenleri fazla bekletmeden çocuk sahibi yapsın inşallah. sürekli dua ediyorum (

evet canım hayalet bi çizgi görünüo net belli olmasa da testlerın hepsınde cıktıysa muhakkak kanda cıkar kendını testlerle üzme tatlım git bı kan testı yaptır bende cok merak ettım sonucu..ama bence var görünüo ama nedense 3 test pzotıf cıkınca bu testlere güvenım kalmadı bılıdgın sanıyesınde pespembe cıkmstı mılletın daha siliklerınde hamıle oldugunu görüoz bende ters tepti üzülmüştüm ama sende bu sefer öyle olmucak ınsallah vardr cnm yaaaaaa..hepberaber amın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…