.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

asıl senden allah razı olsun canım ne güzelde dual ettin ettirdin bana öyle, butün tuylerim ayakta...
Ben size şunu söyleyeyim sana o kadar çok katılıyorum ki ; söylediklerin çok doğru. Allahım bize bir yol çizmiş biz o yoldan ilerliyoruz. Yolu belli bir yerinde bebeğimiz varsa o olacal. Biz istesekde istemesekde.. Yani o yüzden herşey Allahtan takdir-i ilahi..Ben inanıyorum ki rabbim herkese hayr olanı veriyor..

aynen öyle canım=)
esin var esinle düzenli hayatın var yemek yapın yiyin gezin öpüşün koklaşın gezin tozun bebek oturmasın hayatınızın ortasına sonu ne bilmeden yasıyoruz plan hesap bosuna ..gece 3de kalk namaz kıl dua et görüceksin o boş çevirmez tedavinide asama asama yaz cuma dua okuyalım birbirimize
HUHUHUHUH TUĞÇE BETÜL PUFPUF HEPİNİZE DİYORUMMMMMMMMMM

serapcim napiosun bakalim.bebis nasıl.kalp atisini dinledn mi.hergün bikase yogurt ve bitane haşlanms yumurta ye ilk 3ay bebegn tutunmasi icin
önemli

canım iyiyim ben ama bebiş nasıl hiç bilmiyorum inşallah sağlıklıdır ve herşey yolundadır. geçen hafta ptesi sadece keseyi gördük. ctesi gidicez tekrar umarım kendisini ve kalp atışlarını da duyarız. yoğurt yiyorum süt de içiyorum hergün. yumurtayı hergün yiyemiyorum ama haftada 2-3 tane yemeye dikkat ediyorum en azından canım. inşallah tutunur bebeğim bana.. saol tavsiyelerin için canım. sen napıosun pek giremiosun nete sanırsam??

hersey iyi de su sabah uykunun en tatlı yerı yok mu orda kalkmak kötüymüş neyse bu ay uygulayım bunları.mantıklı sabah spermlerın daha hareketlı oldugunu okumustum

Sabahları zor ama çok mantıklıymış bunu bende denemedim hiç ama bu ay yumurtlama günü hesabına göre haftasonuna denk gelecek ve o sabah olmalı tek deneyeceğim şey bu.....onun dışında herhangi birşey yapmaya niyetim yok gün aşırı ilişki sadece nasipse gelir.............

prensesimimi allah soyletti
kız istiyorum ben hemde cok işallah kız olur once saglık tabı ama gonlumden kız gecıyoo

gönlünden geçen ve ilk hissettiğin ne ise genelde tutuyor Rabbim sağlıklısını versin tabi ama inşallah kızdır..

günmaydın mı desem bilemedim hehehhe
ben yeni uyandım da...

vayy yaa nispet yapıyorsun pufpuffummm.....

stres sıkıntı bende de gitti hayır olsun genelde önerilen yarım saat yatmak canım... ama mikrop kaptığını bilmiyordum iyi oldu yazdığın teşekkürler

bebişte iyidir inşallah................ kalp atışlarını duyarsınız canım bu hafta Allah'ın izniyle.....

Son düzenleme:
zerrin 15 dk-30 dk yeter dedi doktor 1 2saat yatıp idrar yolu enfeksiyonu olan kisilerde varmıs 30dk yeterya =) bide şehvetle olursa görev gibi olmazsa sansın daha yüksek dedi kadın

bolbol dua et canım Allah yar ve yardımcımız olsun hiç stress yapma hep pozitif düşün tutunucak insallah

Bugün tedavimin 6. günü doktrodan geldim şimdi, ultrasın yapıldı vajinal. İlaçlarımın dozu artırıldı istediği kadar yumurta elde edememiş doktorum cumartesi günü tekrar gidicem kontrole o gün belli olucak yine doz artışı mı opu mu olacağı.. Moralim bozuk açıkcası keyfim kaçtı ama yine de olumsuz değilim. Sanırım cumartesi gününe kadar yumuşlar iyice büyür ve çoğalır
böyle bugünkü durumum...

canım ama ne dedik moral bozmak yok
süt peynir yoğurt bal pekmeze yönel bunlar protein yapıyor bak gecen ay 2 kere yumurtladım ben doktor çok iyi beslenmissin dedi o günler kaçtı gitti olmadı o ayrı insallah canım dur bakalım bakarsın istediğin gibi olur

canım ya söz yicem bu dediklerini evde var hepsi zatennn pekmez keçiboynuzu gemde balda yerim yoğurt yemem ama yiyim faydalıysa ayran içiyorum bol bol olmazmı hepsinin yerine geçmezmi sütün peynirin ve yoğurdun :)
bu arada doktordan bilgi aldım bi yumurtam 16mm olmuş cumartesiye 20 mm olursa beni alırlar opu için :)

üzülme canım dur bakalım cumartesiye daha var iyi beslen sen... kuru inciri de ekle yediklerinin arasına mutlaka

Uğra canım incir kürü mesela yumurtları büyütmek için uygulanıyor kür yapacak zamanın yok ama kuru incirn faydasını görürsün mutlaka

tamam canım hemen kuru incir alıcam evde pekmezimde var bana bana yerim :) yakında 70 kilo olucam yazık bana 50 kılodan 65 kıloya cıktım sımdıde 70e firlicem iğneler hormonlar ohh yandım be yandım :)) ama nolsunnnnnn bebeğime feda olsunnnnn

günaydınnnnnnnnnnnnn bugün 7. günnnnnnnnnnnnnn sağ kasık tamamen koptu gidiyo ağrıdannn
demek ki yumosların büyüo hadı hayırlısı cnm cok sevındımmm olcak olcak ınsallah dua edıorum sana..buaradaaaa güüüüüüüünaydınn

iyiyim canım bende ben genelde telden giriyorum oyuzden pek yazamıom pcnın basına oturursam hemen yazıom burda olan arkdaslarla denk gelirsem yazısıoz..benım bugun yarın yumurtlama günüm.ama buara eşim cok yogun dün yoktu genelde gec gelmeye basladı buara denetleme var kosu atıs derken bızım bıara gelme sansımız olmuo nasıp artık yaaa.buay içime değişik seyler doguodu amaaaaa yıne fos cıktı neyse bakalım hayırlısı daha bı sürü ay var ama ınsallah bu ay tutar yaaaa yalnızlıktan cok sıkıldım artık sende merka etme cnm bu sefer hersey cok güzel olcak kalp atıslarını duycan oynayıslarını görcen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…