.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

ne guzelll allah bozmasın işallah lustral eşimde kullanıyo agır bi ilaçç
dostınexı bende snın gıbı kullandım bır ay düşürüyo o ayrı bı konu ama ben yınede ılac kullanmak ıstemedıgım ıcın hayıt içtim.. ama allahdan yaradı bıde stres cok onemlu prolaktını stres yukseltıyoo ... dıkkat etmemız lazım bende cok aglıyodum dostınexı kullanırken hatta krızlere gırıyodum ama ben düşük yaptıgım ıcın pskolojımde bozulmusduu bagırarak agladıgım kendımı parcaladıgım gunlerı hıc unutmıcamm ama allahım bana oyle guzel hedıye verdıkı sımdıı hıc beklemedıgım anda dusukden sonra sadece bir kez adet oldum dahada olmadım ... eşimle diyaloğumuz bıle kalmamısdı sunları yzarken bıle gozumden yaşlar gelıyoo cok zor gunler yasadım sımdı allaha sukur cok cok ıyıyız oyle allahın bı mucızesı gıbı bırbırımıze sımsıkı tutundurdu bu bebek haberı ... sacmaladım galıba bıraz kusura bakmayın cok duygusal oldum bı an

saçmalamadın canım ne ilgisi var, hamileliğinin verdiği duygusallıkları yaşyıorsun çok çok normal :)
Umarım hayırlısıyla Allahım prensesini kucağına almayı nasip etsin canım benim, Yüce rabbim herbirimize ayrı melekler versin sağlıkla sıhatle inşallahhh

prensesimimi allah soyletti
kız istiyorum ben hemde cok işallah kız olur once saglık tabı ama gonlumden kız gecıyoo

:)) Allahım dualarını kabul eylesin :))
seninde işallah cok degerli bi anne olacagın kesin
kocaman yürekli bi anniş olcaksın işallah bende teyzesı olarak bebısıme senınkını dövdurtucem heheheh benımkı senden buyuk bır ay

seninde işallah cok degerli bi anne olacagın kesin
kocaman yürekli bi anniş olcaksın işallah bende teyzesı olarak bebısıme senınkını dövdurtucem heheheh benımkı senden buyuk bır ay

ahahahahah çok güldüm yaaaa :)))))) ne güzel söyledin kendimi şimdiden hamiş hisettim valla :)

günmaydın mı desem bilemedim hehehhe
ben yeni uyandım da...

tesekkürler arkadaslar basladım kullanmaya ,,,feride sende hiç ama hiç canını sıkma bak förüceksin Allahın ol dediği hayırlısı ile olucak ÜZÜLMEK YOK !BOLBOL DUA EDİCEZ

hersey iyi de su sabah uykunun en tatlı yerı yok mu orda kalkmak kötüymüş neyse bu ay uygulayım bunları.mantıklı sabah spermlerın daha hareketlı oldugunu okumustum

EVET doğru birde hergün ilişki sonucu spermler kalitesiz ve yavas hale dönüsüyor ,saatlercede yatmayın doktorum söyledi idrar yolları mikrop kapabiliyormus 30 dk yat yeter cünkü fazlası vajinanı ıslak ıslak bekletmeye girer dedi dikkat edinde,,
birde relax olun
nasıl basardım bilmiyorum ama stress sıkıntım gitti valla

tesekkürler arkadaslar basladım kullanmaya ,,,feride sende hiç ama hiç canını sıkma bak förüceksin Allahın ol dediği hayırlısı ile olucak ÜZÜLMEK YOK !BOLBOL DUA EDİCEZ

Allah razı olsun canımm kullandığın folikler sana can olsun kan olsun fitamin olsun bol bol en sonda kocaman içi bebek dolu bi göbüş olsun :)

Allah razı olsun canımm kullandığın folikler sana can olsun kan olsun fitamin olsun bol bol en sonda kocaman içi bebek dolu bi göbüş olsun :)

ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN CANIM.
Ben 2 kere denedim ve olmayınca sürekli ağlamalr bunalımlar sonra YA HİÇ OLMAZSA diye sordum
bir ömür böyle sıkıntı ağlamaklamı gecicek bıraktım düsünmüyorum
ama sundan çok eminim herkes herşeyi zamanla yasıyor vade zaman yazı kader herşey "O"nun elinde
olucaksa istemesende oluyor yatmadan ayaklarını dikmeden sık ilişyki yasamadan
ama olmıcaksada asla olduramıyorsun
sıkıntı yapma sabah arı poleni+tarçın+bal ye tuğçeyede dedim bolbol yiyinki yumurtalarınız irilessin proteinle vücudunuz fazla yumurtlasın.hep dua et "BEN ACİZ GÜNAHKAR KULUNKEN KAPINA GELDİM SEN KENDİSİNDEN İSTENENLERİN EN -KERİMİ.EN MÜTEKKEBİRİ EN AZİZİ EN RAHMAN VE RAHİM OLANISIN TÜM ÖVGÜLER SANA SEN EŞSİZ YÜCE OLANSIN BENİ KAPINDAN BOŞ ÇEVİRME " de allah duyucak senide stress yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…