.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

c.tesi olmam lazımdı en geç, olmadı tabi..
tamda beklediğim gibi, şaşırmadım
netten test aldım,topluca..akşam 1,bu sabah 1 yaptım test negatif..
perşembeye randevu aldım, doktora gitcem işte oof offfffffff

sıkma canını prensess git hayırlısıyla doktora bakalım ne diyecek. Çok mu kafana takıyorsun acaba caba diye kurcalıyomusun içten içe kendini. Çünkü bende 2 -3 ay kendimi yedim neden glmiyo olcakmıyım acaba diye 3 ayda regl sapıtık geldi. Bu ay biliyorum ya nasılsa normal yolla kalamayacağımı hiç umursamadım beklemedim anacım şak diye gününde geldi :) Dedimki ben kendim yapıyormuşum demek ki bu gecikmeyi. Yazık hormonlarıma dedim..nolur üzme canını..

kendi kendime taktığım doğru..ama öyle çok takmak falan gibi bişey değil aslında..çünkü her ay regl olamamama rağmen her ay regl olmadıkça yinede bi acaba diyip ümitleniyorum..inancımıda yitirmiş değilim
ilginç ama...

kullanmaya başlıcamda =)

folic plus kullanmadım doktorum folbiol yeterli şimdilik dedi.. folik plusda ekstra vitaminlerde var. d vitamini ve kalsiyum gibi........... folbiol günde bir defa,,folic plua günde 3 defa alınıyor diye biliyorum... eğer vitamine de gerek duyuyorsan kullanmanda fayda var canım

gün ışığından yeteri kadar faydalanamıyorum canım d vitamini sart bana kemiklerim içinde içinde hem d var hem ca o iyi baslıcam yarından itibaren olana kadar kullanıcam kısmet artık ne zaman olursa allah hemen nasip etsin tüm isteyene

okadar samimi sözlerin varki ağlattın benii çok tesekkur ederim işallah dedıgın gıbı olur...
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn işallahhh :18: cuma günü doktora gıdıcem haber verırım sizlere

Evliliğimin 11. ayı içindeyim, heeerrrşeyy yolunda bebişe hazır bir aileyiz.
Haziran ayını bekliyorum.
Ozamana kadar sizin yazdığınız folic plus ı kullanayım diyorum.
Nette bakındım hamilelikten önce kullanımı çok daha iyi olurmuş.

Bu arada ben 45 kiloyum 47 kiloyla hamile kalan arkadaşım bebeğini düşürdü, sebebi zayıflık denmedi ama belli de değil.

Acabna riskli bir gebelik mi yaşarım.

Bakalım mevlam ne eyler...

zayıflık-şişmanlık bunlar birebir etkili şeyler değil benim arkadaşım da 48 kilo ile hamile kaldı ve çok sağlıklı bir bebek dünyaya getirdi.... folbiol veya folic plusa başlaman faydalı 3 ay öncesinden tavsiye ediyor doktorlar.. Rabbim en kısa zamanda sağlıklı bi gebelik nasip etsin canım inşallah..

okadar samimi sözlerin varki ağlattın benii çok tesekkur ederim işallah dedıgın gıbı olur...

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn işallahhh :18: cuma günü doktora gıdıcem haber verırım sizlere

Canım Allahım sana yardım edecek Allah sizlerdende razı olsun, dün bende senin bu yazını okurken çok ağladım, Sanırım benimki iğnelerden fazlaz hormon yüklemesi yapar mı bunu bilmiyorum böğüre böğüre ağladım resmen dün ...Allahım en güzelini en hayırlısını verecek rabbim..:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…