.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

valla bana uyar :) sen bana battaniyeni ver bende sana şu an yemekte olduğum revanimi :)))

oooooo süperrrmiş yahuuuu..hem yemektesin,hem tatlı...
hımmmm hava oldukça soğuk... dur bi düşüneyim bakalım,battaniyemi vermek istiyomuyum :44:

oooooo süperrrmiş yahuuuu..hem yemektesin,hem tatlı...
hımmmm hava oldukça soğuk... dur bi düşüneyim bakalım,battaniyemi vermek istiyomuyum :44:

:)) karar senin canım ben burdayım gelirsen sana hem tatlı hemde sıcak çay verebilirim :) hem istersen gel bak sohbet edelim burda misafirim ol ister misin:)

Son düzenleme:
kızlar yakın olanınız varsa hakikatten çıksın gelsin :) oturur odamda çay içeriz ağarlarım sizi bi güzel :) var mı üsküdar civarında oturan :)

aaay aaay ay misafirde ağırlarmışşş amanda amaaaan
ben ümraniye'deyim..yakın sayılır

ne işi yapıyosun bu arada canım?

aaay aaay ay misafirde ağırlarmışşş amanda amaaaan
ben ümraniye'deyim..yakın sayılır

ne işi yapıyosun bu arada canım?

özelden yazayım dedim olmadı :) otomotiv sektöründeyim ben ama çakmakta oturuyorum sana yakın olma ihtimalim var sanırım :) ümraniyein neresindesin ?

özelden yazayım dedim olmadı :) otomotiv sektöründeyim ben ama çakmakta oturuyorum sana yakın olma ihtimalim var sanırım :) ümraniyein neresindesin ?

yakın sayılabilir canım,evet... yani arabayla yaklaşık 10-15 dk falan

noluyo bakıyım burda
bana gelın bana gelırkende borekler corekler tatlılar getırın

aaay havada soğukkkk baya... battaniyeyle oturuyorum
benimde yine ve yine yine yineeeeeeeeeeee bugün 2.gün gecikmemde,regl adına...
Allah'ım her ay her ay bıktım yaw

kıyamam test yaptın mı peki yoksa bekleyecek miisn canım? çok zor ben hayatımda kürtaj sonrası hariç,, ilk kez gecikme yaşadım çok zormuş valla. senin nedeni var mı her ay gecikme olmasının canım ya? 6 gün sonra oldum her gün doktordaydım benim ki direkt stres,mevsimsel dedi.. bir daha hiççç birşeyi kafaya takmak yok

benim düşükten beri böyle valla canım..
prolaktin çıktı bi ara, sonra pko dendi vs vs vs..
4-5 defa söktürücüyle hastalanabildim anca..
o yüzden alıştım her ay her ay böyle olmasına,test yapsamda umudum yok ama yarın yapcam sanırım yinede,bi acaba olmuyo değil..

Pko yu da hemen yapıştırmaya çalışıyorlar galiba hayret yaa!! devlet hastanesindenki doktor ona yakın bişeyler söyledi ama testte fsh istemiş lh yok!! madem böyle bi şüphen var o ikisi karşılaştırmalı.. kendi doktorumda aldım soluğu ufacık birkaç kist oluşmuş görünümden ötürü öyle demiş olabilir doğru ama pko için hormonlarına bakmamız lazım dedi yaptı şükür yüksek çıkmadı... hafif yükselmiş lh eskiye oranla...ama yüksek değil fsh den yine de..... adet öncesi normal sadece mevsimsel bi durum ya da psikolojik hiç birşeyin yok söktücü al hamile kal öyle gel dedi.kafanı yorma zuhal dedi...1 tane söktürücü yetti... kilo problemi varsada hemen pko diyorlar..takıntılı doktorlar ben 57 kiloyum bana bile kilo aldın mı son zamanlarda dedi adam,aldım desem yapıştıracak belli bilmiyorum inandırıcı gelmiyor bana herkese bunu söylemeleri... soğan kürü tek faydalı şey galiba bu konuda denedin mi bilmiyorum ama bi kaç doktora daha git canım bence sende..olsa da hamile kalmaya engel bir durum değil zaten...testi de yap tatlım inşallah hamilesindir de boşuna konuşuyoruzdur bunalrı inşallah

Son düzenleme:

valla bana pko derken test yapıp ona bakıp demedi.. ultrasonla muayene esnasında dedi doğruluk payını bilemiyorum ama hastane de özel ve çok güzel biyer,doktoruda çok beğeniyorum..yanlış tanı sanmam olsun ama bellide olmaz..bu sebeple farklı doktorlar denemeye karar verdim zaten..

ama dediğin gibi,inş tüm bu konuşmalar boşadır..

canım pko diyebilmesi için fsh ve lh ye bakmak zorunda... fsh lh den mutlaka düşük olmalı eğer aradaki fark özellikle 3 ün üstündeyse kesin pko diyorlar tedaviye başlıyorlar..... fsh normalde 6 dan aşağıysa mükemmel derler ama lh de ondan düşük olmalı... görünümle desteklemeli ondan sonra..çok ufak farklarda geçici olabilir derler. bende özel hastaneye gidiyorum ama sadece ultrasonla konuşulmaz bu durum önemli olan hormonlar der her zaman doktorum.... başka doktor en güzeli.. bende doktorumdan çok memnunum ama hamile kalma durumum olmazsa bir de başka doktora giderim 3-4 ay sonra..

Son düzenleme:

heeeh işte bende bu sebeple başka doktora gitcem işte...
doktoru seviyorum,bana iyi de geliyo anlayışlı tatlı dilli falan ama hala çocuk olmadı yani..

heeeh işte bende bu sebeple başka doktora gitcem işte...
doktoru seviyorum,bana iyi de geliyo anlayışlı tatlı dilli falan ama hala çocuk olmadı yani..

boşver tatlı dili canım benim eskisi de öyleydi sözdee ama bi patavatsızlığı yetti sonra =)) en güzeli arada değiştirmek hamile kalınca yine ona dönersin

boşver tatlı dili canım benim eskisi de öyleydi sözdee ama bi patavatsızlığı yetti sonra =)) en güzeli arada değiştirmek hamile kalınca yine ona dönersin

yokkk bende tam tersini yapmayı planlamıştım.. hamile kalınca oraya gidemicem,çünkü doğum ücretleri çok aşırı pahalı... şöyle söyliyim doğum ücreti 6000 tl'ydi geçen sene.. düşün!

hakkaten ozel hastanenın hadı muayınesını testlerını falan kaldırdık dıyelım dogum nekadardır acaba özellerde hastaneden hastaneye deısır ama pufpufum genel olarak nekadardır özellerde 6000 tl ye dogummu olurmus yaa maşşallaahhh :44:

kullandıkları aletleri falan altından heralde.. yatakları,örtüleri vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…