Aile Planlaması Hamilelik İlişki Sonrası Nasıl Anlaşılır? Korkuyorum

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
cnm olan olmuş artık keşkelerle gemi yürümüyor gidecek yere.. bundan sonrasına bak artık. rahat ol ve herşeyin halolacğını bu durumdan kurtulacağını düşün.. kötüyü aklına getirmemeye çalış yoksa adet dönemine vaarıncaya kadarki bu zaman dilimi 2 katına çıkar geçmek bilmez senide yer bitirir.. dahası evlenene kadar da bir daha bu hatayı yapma ona da anlat bu huzursuzluğu, pişmanlığı bir daha yaşayamam diye.. bir an önce evlenmeye bak erteleme dünya halidir.. hayat bu bak iş güç yüzünden bile araya biraz soğukluk girmiş.. yuvanı kurmana bak tez elden

çok teşekkür ederim.haklısın düşünerek kafayı yicem.zaten karnımda seğreme var gibi falan hissediyorum.psikolojim alt üst.bu hataya düşmem lazım bi daha.onun ipiyle de kuyuya inilmicek demek ki.iğne ol dedi bana.iğnelerin de yan etkisi çok fazlaymış sanırım.adet kesilebiliyomuş falan.en iyisi hap kullanmak sanırım.siz ne önerirsiniz.hap en etkin koruma di mi?

ALLAH SENDENDE RAZI OLSUN...UMARIM EN KISA ZAMANDA KURTULURSUN BU KORKUNDAN...caresizlik zor bi durum gercekten buyuk konusmamak lazim...peki aileler biliyor degilmi yoksa nisanda kendi aranizdami:26:

ya lütfen saçmala daha karnında bebeğin var olduğu bile meçhul.. o kadar hap kullanmışsın senii öldürmeye niyetli sanırım nişanlın kafasına göre şunu bunukullan deyip başından savuyor ve sende tereddütsüz bu fikirleri uygulama derdine düşmüşsün bu hamile kalma korkusundan.. seni anlıyorum bu huzursuzluk ve korku seni bunlara teşvik ediyor ama ayın 1ini bekle sonuç neyse ondan sona karar ver napacağına.. bak bu mesajı yazarken içime bir ferahlık geldi kesin kalmamışsınıdr hamile (gerçekten bak) psikoljk yöndende biyolojik yönden de kendine zarar vemeyi unut. Allah'a sığın.. ayın 1'inde bu açtığın konuya tebessümle bakacaksın hep iyi düşün lütfen

ALLAH SENDENDE RAZI OLSUN...UMARIM EN KISA ZAMANDA KURTULURSUN BU KORKUNDAN...caresizlik zor bi durum gercekten buyuk konusmamak lazim...peki aileler biliyor degilmi yoksa nisanda kendi aranizdami:26:

aileler biliolar ama gönülsüzler.benim ailem istemedi hiç ayrılsak mutlu olcaklar yani nerdeyse.off o konulara hiç girmiyim en iisi.dert bi tane diil ki bende öküz aşkım bir yenisini daha ekledi sağolsun.

aileler biliolar ama gönülsüzler.benim ailem istemedi hiç ayrılsak mutlu olcaklar yani nerdeyse.off o konulara hiç girmiyim en iisi.dert bi tane diil ki bende öküz aşkım bir yenisini daha ekledi sağolsun.

:44::44:ya keske teslim etmeseydin kendini ailelerde gonulsuzmus yaaa neyse icini ferah tut belkide hamile degilsinnnnn...zaten tepedeymisin

ya canımsın ya.valla yazıların içime su serpti.inş dediğin gibi gülerim şu konuşulanlara.zaten 1inde adet göriiim dileyin benden ne dilerseniz.birer hediyeyi hakettiniz valla:)

:44::44:ya keske teslim etmeseydin kendini ailelerde gonulsuzmus yaaa neyse icini ferah tut belkide hamile degilsinnnnn...zaten tepedeymisin

utandırdın beni:)) sen evlisin di mi tweety.çocuk falan var mı.yaşın kaç.eğer benden küçüksen iice utancam.harbiden akıl yaşta diil başta demek ki

ya canımsın ya.valla yazıların içime su serpti.inş dediğin gibi gülerim şu konuşulanlara.zaten 1inde adet göriiim dileyin benden ne dilerseniz.birer hediyeyi hakettiniz valla:)

iyi olacak tabi herşey sıkma tatlı canını.. mutlu olmanı dilerim sevdiğin adamla.. bir daha da böyle huzursuz şeyler yaşamamanı o da var bak =)))

bir de bana dua etmenii gönlümdekini Allah'ın hayırlısıyla nasip etmesi için..

canım yaa.teşekkür ederim.söz sana her namazımda dua edicem.Allah herkesin özeneceği mutlu bi hayat nasip etsin sana. :)

utandırdın beni:)) sen evlisin di mi tweety.çocuk falan var mı.yaşın kaç.eğer benden küçüksen iice utancam.harbiden akıl yaşta diil başta demek ki

evliyim canim cocugum yok en kisa zamanda olur insALLAH benim icinde dua edin nolurrr...yasimda senden 6 yas kucugum... ama senin yaptiginin akilla alakasi yok a anki duurumda oyle olmuss biz burdan fikir verioz dusunup ama senin icinde oldugun durumu bilemmeyiz...

canım yaa.teşekkür ederim.söz sana her namazımda dua edicem.Allah herkesin özeneceği mutlu bi hayat nasip etsin sana. :)

sağol canım benim tanımadığım bir kardeşimden dua alıcam o kadar mutlu oldumki.. bende sana dua edicem cnm en kısa zamanda sorununun çözülmesi için.. Allah'a emanet ol..

söz sana da dua edicem canım her namazımda.Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin sana.evinde huzur nasip etsin.ben de evlenirim inş kısa zamanda da kendim için de bebek dilerim:)

sağol canım benim tanımadığım bir kardeşimden dua alıcam o kadar mutlu oldumki.. bende sana dua edicem cnm en kısa zamanda sorununun çözülmesi için.. Allah'a emanet ol..

kişinin başka kişiye ettiği dua daha makbulmüş.Allah başkası için dilediklerimizde günahsız kabul ediyomuş bizi ve daha tesirli oluyormuş dua.hakikaten tanımasak da birbirimize verdiğimiz manevi destek çok değerli.İyi sabahlar canım.sen de Allaha emanet ol...

söz sana da dua edicem canım her namazımda.Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin sana.evinde huzur nasip etsin.ben de evlenirim inş kısa zamanda da kendim için de bebek dilerim:)

AMINNNNNsagol canim ALLAH RAZI OLSUN...umarim sende simdi hamile degilsindir...biran once sorunsuz evlenip istedigin zaman bebegin olur INSALLAH...icini ferah tut HERSEYIN HAYIRLISI...

tweetysale sanada dua edicem kardeşim.. hatta bütün kardeşlerim için dua edicem.. çünkü bir isteğin peşinden koşmak onu beklemek çok zor. siziçok iyi anlıyorum.. sabrınızın karşılığını alırsınız inş tez vakitte.. Allah herkesin gönlündekini hakkında hayırlı eyleyip nasip etsin (amin)

ne güzel dualar uçuştu şu mübarek zamanda.hepinize tekrardan teşekkür ediyorum.görüşmek dileğiyle.yarın da muhabbet ederiz inş.birbirimizi unutturmayalım kendinize ii bakın kızlar.

AMINNN...sagol kardesim sendende ALLAH RAZI OLSUN...AMINNN tez zamanda ALLAH HEPIMIZIN GONLUNE GORE VERSIN AMINNN...ALLAH HERSEYIN HAYIRLISINI VERSIN...AMIN
Aminnnnn. herşeyin hayırlısı olsun hakkımızda...

ne güzel dualar uçuştu şu mübarek zamanda.hepinize tekrardan teşekkür ediyorum.görüşmek dileğiyle.yarın da muhabbet ederiz inş.birbirimizi unutturmayalım kendinize ii bakın kızlar.

evet cok guzel oldu:) bende tesekkur ederim insALLAH HAYIRLI HABERLERLE GELIRSIN...gorusmek uzere...ALLAHA EMANET OL...iyi geceler...