Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biraz önce bende bal tarçın corek otu karışımını hazırladım yarin başlayacağım bende. Aslinda adette tam olarak olmadım lekelenme tarzın da ama kahverengi leke geliyor. Kullanmak da bir sakıncası varmidir acaba

Biraz önce bende bal tarçın corek otu karışımını hazırladım yarin başlayacağım bende. Aslinda adette tam olarak olmadım lekelenme tarzın da ama kahverengi leke geliyor. Kullanmak da bir sakıncası varmidir acaba
Benim tam bilgim yok canım 😒

Önce bir gebelik tahlili yaptir yoksa baslayanilirsin bunların bir sakincasi olmaz benim düşüncem eğer gününde lekelenmen olduysa daha iyi olur

Eğer normal adetin böyle başlıyorsa başlamanda sakınca olmaz bence sonuçta şifa deposu

Evet iki gün öncesi biraz leke gelir sonra kanamam başlar ama işte daha kanamam başlamadı umut dünyası ya ya hamileysen diye insanın aklına geliyor ☺ ama yoktur büyük ihtimalle 4 gün önce evde test yaptım negatif çıktı
O zaman bi daha test yap öyle başla kuzu. Ne olur ne olmaz 🤗

Kızlar selam herkes iyidir umarım benim takvimde yumurta günü önümüzdeki salı görünüyor bugün ovulasyon testi yaptım bir iki güne pik olacak gibi sanki kürü 8 gündür yiyorum ne zaman bırakmam lazım?

Eklentiler

• IMG_20190831_151743.jpg
    IMG_20190831_151743.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 22
Kızlar ben bu kuru 12 gün falan yapy adetin 2. Gününden başlayarak. . Asilama aşamasındayım henüz yumurtalarım tam büyümedi bana mı etki etmedi anlayamadım
Pko yum bu arada varmi benim gibi

Kızlar selam herkes iyidir umarım benim takvimde yumurta günü önümüzdeki salı görünüyor bugün ovulasyon testi yaptım bir iki güne pik olacak gibi sanki kürü 8 gündür yiyorum ne zaman bırakmam lazım?
Evet 1-2 güne pik olur bu bende erken yumurtladım.
Kürü 2 gün daha yiyip bırakabilirsin

X