Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben 3-4 gün kullanıp sonra ilginç bi şekilde midem almayp bırakmıştım... Bugün pik günüm ve değerlendirdim :rolleyes: yarın birdaha yapacam test çatlamışmı die.. Bikaç günü değerlendirecem.. Eşimin ileri hareketi %1 ama umud işte.. Bana dua edin lütfen :dua:

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... dün pik günümdü değrlendirdim bugün yine test yaptım ama yine T koyu... çatlamamış.. ne yapmam lazm...
normalde pikin ertesi günü silikleşirdi

İzlanda geçmiş olsun bu ay günde 2 dostum klomen kullandım bugün kontrole gittim henüz tam büyümemiş ama büyümeye başlamış yumurtalar. Aynı zamanda pko luym ben .. bakalım cuma günü yine bakilacak
Birde rahim kalinlassin diye şimdiden estorfem e başladım günde 1
Sizler ne alemdesiniz

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... dün pik günümdü değrlendirdim bugün yine test yaptım ama yine T koyu... çatlamamış.. ne yapmam lazm...
normalde pikin ertesi günü silikleşirdi
Kuzu yapabilirsen bugğn de değerlendir

Kuzu yapabilirsen bugğn de değerlendir
değerlendirdim kuzu... ama eşidme sorun var die üst üste ilişki yaşamak sperm kalitesini düşürüyormuş.. bende atın ölümü arpadan olsun ddim :KK70: bugünüde değerlendirecem
ama aşırı derece kasıklarımda batma ve ağrı var... ilk defa böyle oluyor.... :KK61:

değerlendirdim kuzu... ama eşidme sorun var die üst üste ilişki yaşamak sperm kalitesini düşürüyormuş.. bende atın ölümü arpadan olsun ddim :KK70: bugünüde değerlendirecem
ama aşırı derece kasıklarımda batma ve ağrı var... ilk defa böyle oluyor.... :KK61:
Bence şuan ovulasyon günün olduğu için öyle. Bende dün ölüyordum kasık ağrısından. Yürürken sanki bi kemik batıyor gibiydi. Bi baktım takvime ovulasyon muş. Bugün geçti şükür 😍 inşallah tutturmuşunuzdur😂

Bence şuan ovulasyon günün olduğu için öyle. Bende dün ölüyordum kasık ağrısından. Yürürken sanki bi kemik batıyor gibiydi. Bi baktım takvime ovulasyon muş. Bugün geçti şükür 😍 inşallah tutturmuşunuzdur😂
kalbini seveyim senin... inşallah tatlım

X