Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ve kürde ilk günüm... Çörek otu zor eriyor kızlar 😔 boğazımıda yaktı.. 🙈

Eklentiler

• IMG_20190809_114107.jpg
    IMG_20190809_114107.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 37
Benim çörekotu kürüm dün bitti şimdi çatlamayı görme sırası inşallah ❤
Hadi bakalım İNŞALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHH.... çatladığındada tutsun bırakmasın İNŞALLAHHH...
bende bu ay İNŞALLAH olurum... eşime bu kadar takviye kür ilaç.. kendime folik asit ve çörek otu kürü.. Allahım lütfen artık ya:dua::dua::dua:

Hadi bakalım İNŞALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHH.... çatladığındada tutsun bırakmasın İNŞALLAHHH...
bende bu ay İNŞALLAH olurum... eşime bu kadar takviye kür ilaç.. kendime folik asit ve çörek otu kürü.. Allahım lütfen artık ya:dua::dua::dua:
Canım benim ya rabbim duysun sesimizi duamızı inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın bu ay da bizim ayımız olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Yarın arefe çok dua edelim rabbim büyüktür ☺️🤲🏻🙏🏻

ama ben hala kist yüzünden 12 yemeye korkuyorum... doktor bana Femera diye bir ilaç vermişti 5 gün kullandırmıştı... acaba bu kürüde 5 günmü kullansam :p

kızlaaar ben küre başlayalı 3 4 gün olduuu ve çatlatma iğnesi sancısı ve şişkinliği olur ya aynı ondan yaşıyorum
size neler oluyor?
sanki çatlatma iğnesi vurulmuşum gibi kasıklarım şişti oturunca batıyor canım yanıyor.

X