Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anam kürklüm burdaymış😁
Ben bu kürden korkuyorum bi defa denemiştimde 20 gün adetimi geciktirmişti hamile kalmayı bırak adet düzenimi bozmuştu ben olumsuz bir örneğim 😀
sizlere yarar inşâllah 🙄

Anam kürklüm burdaymış😁
Ben bu kürden korkuyorum bi defa denemiştimde 20 gün adetimi geciktirmişti hamile kalmayı bırak adet düzenimi bozmuştu ben olumsuz bir örneğim 😀
sizlere yarar inşâllah 🙄
Kuzu ben bi defa yaptımdı 2 gün erken oldum sadece o yüzden tedirgin etmiyor beni. İnşallah bu ay bu sebep olur Kurban olduğum Allahım duysun sesimiii oyyyy. Valla eşimle planlar yapıyok şaka gibi, hafta sonu kayınvalideye gitmememiz gerekiyor şöyle olsun böyle olsun gece olsun gündüz olsun😂😂😂

ben de gecen ay yaptim ovu testiyle kontrol ettim Allahin izniyle yumurtladim. ama olgunlasti ama catladi bilemem doktor kontrolunde degilim. iki gun erken regl oldum. bugun yine basladim ya nasip herkesle beraber bana da versin Rabbim hayirli saglikli evlat

ben de gecen ay yaptim ovu testiyle kontrol ettim Allahin izniyle yumurtladim. ama olgunlasti ama catladi bilemem doktor kontrolunde degilim. iki gun erken regl oldum. bugun yine basladim ya nasip herkesle beraber bana da versin Rabbim hayirli saglikli evlat
İnşallah kuzum❤️

konunun yeri degil ama artik bebeklilerle gorusmeme hissiyati gelmeye basladi bana.. devamli onlarla mesguller devamli konu muhabbet bebek gaz kaka.. insanin istegi depresiyor.. elinden bir sey gelmiyor.. soz verip gelememeleri gec gelip erken kalkmalari sinir bozmasi da cabasi :sinirli:

konunun yeri degil ama artik bebeklilerle gorusmeme hissiyati gelmeye basladi bana.. devamli onlarla mesguller devamli konu muhabbet bebek gaz kaka.. insanin istegi depresiyor.. elinden bir sey gelmiyor.. soz verip gelememeleri gec gelip erken kalkmalari sinir bozmasi da cabasi :sinirli:
Kız öyle deme kızzz. Ben sürekli bebekli arkadaşlarıma gidiyorum. Hatta küçüçük bebeğe diyorum kimse yokken bana da dua et senin gibi bebeğim olsun diye:KK70::KK9:

Bende bu ay yapıcam kızlar bal çörekotu tarçını. Klomen kullandım çatlama akıntısı falan yaşamadım hiç o yüzden bu ay doğal takılmak istiyorum adet olmayı bekliyorum şimdi sancıları geldi ☹️

Bende bu ay yapıcam kızlar bal çörekotu tarçını. Klomen kullandım çatlama akıntısı falan yaşamadım hiç o yüzden bu ay doğal takılmak istiyorum adet olmayı bekliyorum şimdi sancıları geldi ☹
inşallah sende bunun sayesinde hamiş olursun kuzum 🤗
okudum canım öbür konuda ☹
önce sağlık bir araştırsınlar bakalım neymiş...
Aynen kuzum. Dün fazla üzüldüm ama nasip ya ne bileyim. En güzeli teslimiyet. Bugün düşüncelerim değişti elhamdulillah üzülmüyorum da. Vakti saati ne zaman kim bilir🤗🤗

Kız öyle deme kızzz. Ben sürekli bebekli arkadaşlarıma gidiyorum. Hatta küçüçük bebeğe diyorum kimse yokken bana da dua et senin gibi bebeğim olsun diye:KK70::KK9:
ya cok seviyorum masalah, kiskanclik gibi degil duygum da.. yeni basladi boyle bir eziklik gibi.. hepsi bebekleriyle ilgileniyor ben ortada sap gibi hissediyorum.. dua ediyorum..

Canım bende hayıt otuyla birlikte kullanayım diyodum
Bence kullanma canım. En basiti zayıflamak için kürler varya onları yaparken bile aynı anda iki kür kullanmayın diyorlar. Bunda da yanlış olur olumsuz sonuç olur bence

Bence kullanma canım. En basiti zayıflamak için kürler varya onları yaparken bile aynı anda iki kür kullanmayın diyorlar. Bunda da yanlış olur olumsuz sonuç olur bence
İkisi farklı şeyler için ya ben kullanabilirim diye düşünmüştüm 😶 artık ne yapacağımı şaşırdım

X