Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bal tarçın ve çörek otu kürü için gereken malzemeler 🤗
  • 12 tatlı kaşığı kadar taze, öğütülmüş çörek otu
  • 10 çay kaşığı kadar toz tarçın
  • 10 yemek kaşığı saf bal
(Ben normal çiçek balı kullanacağım )

💜 12 tatlı kaşığı öğütülmüş çörek otunu, 10 çay kaşığı toz tarçını ve 10 yemek kaşığı hakiki balı karıştırıyor ve macun kıvamına getiriyoruz. Macun kıvamına getirdiğimiz karışımı cam kavanozda ve serin bir yerde muhafaza ediyoruz. Kadınlar bu karışımı adet kanamasının 2. günü kullanmaya başlayarak 12 gün boyunca bu karışımı kullanmalıdırlar. Bu karışım her gün sabah ve akşam aç karnına 1 tatlı kaşığı şeklinde kullanılmalıdır.

Burada bi çok arkadaşım tarafından şahit oldum bu kürün mucizesine. İnşallah bizlere de nasip olsun bu ay.
Ben yarın başlayacağım :halay::halay:

@Eneaciz @SumeyyeKk @Lostinparadise biz şans dileyin Kızlarrr:KK200::dua:
Bildiğimiz çörek otu demi susam gibi olan

Neden ağır gelirmiş ki ben tüm tüm götürüyorum. İştahımı çok açıyor diye gece içmeye başladım
Valla bilmiyorum kuzuu ama kk da da bu folikasiti kullanıp bölenler var ya bana denk geldii o yüzden doktor diyince hiç yadırgamadım

Ay kızlar sabah kürü yedim. Hala midem o kadar kötü ki çok bulanıyor. Sizde de öyle oluyor mu.

İnşallah canım. Bat ne zaman

Canim bende pcos oldugunu ogrendim gecen ay adetlerim duzensiz olmaya hatta 50 gunde gelmeye baslamisti
Doktor adetlerim duzene girsin ve yumurtlama olabilsin diye 3 ay dogum kontrol hapi kullanacaksin dedi
Benim eylulun ortasi sonu gibi deneyebilecegim o yuzden
Bu arada doktor letrozol diye bir hap verdi ilk denedigin ay adetin bittikten sonra 10 gun yutacaksin dedi yumurtlamaya yardimci oluyormus
Tek umudum o hap derken bide bu kur cikti karsima dahada umutlandim
Insallah once sizin guzel haberlerinizi almak sonrada size guzel haberimi vermek nasip olur

Evet çok teşekkür ederim. Siz günde kaç kaşık içiyorsunuz. Ben bugün 4. Günüm hergün bir tatlı kaşığı içiyorum midem çok ağrıyor sonrasında
içiyorum dedin de kuzum akışkan mı ki seninki🤔❤ bildiğin kaskatı macun benimkisi. Sabah akşam birer tatlı kaşığı yiyorum ben. Evet benim hem boğazım yanıyor hem miden. Ayrıca midemi de bulandırıyor. 😕
Canim bende pcos oldugunu ogrendim gecen ay adetlerim duzensiz olmaya hatta 50 gunde gelmeye baslamisti
Doktor adetlerim duzene girsin ve yumurtlama olabilsin diye 3 ay dogum kontrol hapi kullanacaksin dedi
Benim eylulun ortasi sonu gibi deneyebilecegim o yuzden
Bu arada doktor letrozol diye bir hap verdi ilk denedigin ay adetin bittikten sonra 10 gun yutacaksin dedi yumurtlamaya yardimci oluyormus
Tek umudum o hap derken bide bu kur cikti karsima dahada umutlandim
Insallah once sizin guzel haberlerinizi almak sonrada size guzel haberimi vermek nasip olur
İnşallah canım daha varmış ama sana eylülde mi deneyeceğiz dedin yanlış mı anladım

içiyorum dedin de kuzum akışkan mı ki seninki🤔❤ bildiğin kaskatı macun benimkisi. Sabah akşam birer tatlı kaşığı yiyorum ben. Evet benim hem boğazım yanıyor hem miden. Ayrıca midemi de bulandırıyor. 😕

İnşallah canım daha varmış ama sana eylülde mi deneyeceğiz dedin yanlış mı anladım

Ben çörekotu ve tarçını biraz az attım çok akışkan değil ama taş gibi sette değil. Ama midem benimde bugün çok kötü yarın içebilirmiyim bilmiyorum

Tas gb yapiyorum ben de tadida iyi ama sakizla cigniyom bulanti tiksinme vs gelmedi bana hic . ovulasyon yapiyorum normalde yumurtlama baslamasi grrek baslamadi daha cogu kisi erken oldm yazmis benimki gecikecek bakalm bu hafta insallah gelir yumurtlama bu arada esime de pgarmaton l arginine ve l cartinine aldm yanklar baharattan aldigim urunler bitti hemen fazla mi kullanfk ki 🙄 yumurtlamada drgisiklk olmazsa hayita geri baslayacagim tabi tsh yi kontrol ettirrerek. Cunku tsh mi dusurmustu. Yumurtlama drgisikligini nrrden anliyorsunz drrseniz akinti yogunlugundan

Evet canim eylulde kismetse
Su an dogum kontrol haplarini kullaniyorum ikinci ayim doktor 3 ayi tamamla dedi

X