Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben çörekotu ve tarçını biraz az attım çok akışkan değil ama taş gibi sette değil. Ama midem benimde bugün çok kötü yarın içebilirmiyim bilmiyorum
Anladım canım. Eğer rahatsızlık verecekse yapma istersen sen bilirsin. Ben devam edeceğim ama sonra pişman oluyorum yarıda bırakınca

Belki de ürünler aevdiğin şeylerse. Ben bal başta olmak üzere 3 ünüde hiç sevmem o yüzden sanırım beni rahatsız ediyor. Benim daha ovulasyon a 9 gün olmasına rağmen aşağı yukarı, bi sürü akıntım var o yüzden ben pek anlayamıyorum

Evet seviyorum canim biraz yakiyor bogazimi corekotu. Akitin beyaz mi uzayan mi uzayan olmasi lazm kuruluk olamamasi lazm yumurtlama icin
Bence bu kur bende etki etmedi asiri kuru

Evet seviyorum canim biraz yakiyor bogazimi corekotu. Akitin beyaz mi uzayan mi uzayan olmasi lazm kuruluk olamamasi lazm yumurtlama icin
Bence bu kur bende etki etmedi asiri kuru
Olabilir canım vücuttan vücuda işte. Bilmiyorum bu kürden dolayı mı ama uzayan falan değil peçete de görüyorum genelde ama sildiğim de de oluyor sarı sümük gibi

Günaydın kızlar bu karışım çoğunuza rahatsızlık veriyor anladığım kadarıyla. Öyle olanlar adaçayı içsin bir fincan bir de yumurta geliştirici çakşır suyu var attara sorup ondan içebilirler. Çocuk istiyoruz diye sağlığınızdan olmayın gerekirse bi doktora attara sorun bekli farklı bişey önerirler

Kuzum günaydın adaçayındann nefret ederim ben bide hurma yoğurt diyeti yapıyorum o yüzden de biraz midemi bulandırıyor yoksa çok çok kötü değil benim için. Ama tadı gerçekten kötü

Kızlar bende bu sayfayı gördüm hakiki bal getirttim tarife göre yaptım bugün 8. Günüm ilk günler benimde mide mi çok bulandırıyordu sonra alıştım sabah aç karnına akşam aç karnına 1 tatlı kaşığı yiyorum mecbur çiğniyorum çörek otunu çektirmedim çünkü ben şöyle bir faydasını gördüm sizede bahsedeyim ben enfeksiyon ve bağırsak sorunu mide rahatsızlığı yaşayan biriydim ilaçtan alamadığım faydayı bu karışımdan aldım kabızlık sorunum enfeksiyonumu ve midemdeki rahatsızlığı resmen yok etti bağırsak ağrılarım her ay bu zamanlar olurdu kasıklarımda inanılmaz ağrı olurdu artık olmuyor çok şükür bana şimdilik böyle faydaları oldu bakalım gebelik içinde faydası olacak mı bekliyorum

Benim agrimi hic kesmesi canim ya bnde cektrmeden koydum cigniyorum iyce. Insallah fayda gorruz benim umudum yok bu ay ama bilemedimmm onumuzdeyu ay hayit suyuna baslayacagim her ay baska.bisey bagirsak agrisi cok rahatsiz ediciii bnde yasiyorm cok fzla

İnşallah gebelikte de faydası olur canım

Kızlar galiba ben bu kürü fazla yiyorum yaaa. Daha 7. Gündeyim bitmek üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…