Hamilelik döneminde cinsellik

Kadın nasıl sabretsinnsen nasıl duruyorsun hadi dursun bir yılda nesi toparlanacak fil rahmi mi bu
Nedense hep bi erkek sabretsin mantığı oluyor cinsellikte. Sanki kadınların isteği yok. Bizim ilişkimizde daha çok isteyen daha yüksek libidoya sahip olan benim ben kadın değil miyim şimdi

Bebek zarar görebilir sadece öpüş edin. Sıkın dişinizi
Bebeğin zarar görüp görmeyeceğini doktorlar sizden bizden iyi biliyorlar bence
Ee hadi hamilelik öyle. Sonra bir sene niye birlikte olunmasın söylediklerinizin kayda değer bir tarafı yok. Bırakın uzmanlar konuşsun.

Bebek zarar görebilir sadece öpüş edin. Sıkın dişinizi
Bunu bir doktora söyle bı dene bakalım ne diyecek o doktor.
Saçma sapan yorum yapıp durma.
Yanlış yönlendirme insanları.
Hamileyken cinsellik doğum için çok faydalı birde senin yotumunu ciddiye alanlar olursa yazik

Çocuğum yok dulum
Hayatınızda hiç hamile kalmamışsınız doğurmamışsınız asla küçümseme ya da aşağılama değil yanlış anlamayın ama nereden bu fikirleri tecrübe edindiniz çok merak ediyorum zira kimse tecrübe edinmediği şey hakkında atıp tutmaz hani. Hamileyken bebek neden zarar görsün? Cinselliği ne sanıyorsunuz bilmiyorum ama öcü değil hanımefendi. Doktorlar eğer risk yoksa serbest bırakıyor çoğu kişi de 9. Aya kadar yaşıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…