Ereksiyon kaybı?

Okurken kendi ilişkim gözümün önünden film şeridi gibi geçti resmen . Bende 7 yıllık evliyim ve aynı sorunları yaşadık aynı süreçleri geçirdik tedavi de oldu eşim ama değişen hiçbir şey olmadı . Maalesef artık bir sonuç alabileceğimize dair hiçbir umudum da kalmadı. Eşimi seviyorum çok cana yakın çok ılımlı sevgisini her daim gösteren biri boşanmayı asla düşünmüyorum bu mevzudan dolayı ama çözümsüzlükte beni boğuyor.
Ben de boşanmak istemiyorum onu çok seviyorum sadece bu konuyu çözüme ulaştırmak istiyorum o kadar. Tedavi kaybı tam önlemiyor bunu ben de kabullendim ama bu derece isteksiz oluşunu kabullenemiyorum.

Ben de boşanmak istemiyorum onu çok seviyorum sadece bu konuyu çözüme ulaştırmak istiyorum o kadar. Tedavi kaybı tam önlemiyor bunu ben de kabullendim ama bu derece isteksiz oluşunu kabullenemiyorum.
Başlarda ben hep kendimde aradım isteksiz oluşunun sebebini kabullenememe bende de oldu aylarca doktora gittik hatta en son 2 ay önce başka bir tedavi denendi maalesef yok olmuyor . Terapi de işe yaramadı. Bizim çocuktan önce baya seyrekti ilişkimiz çocuktu hamilelikti sonrasıydı derken bir buçuk yıl elini bile sürmedi bana. Sonrasında hep benim zorlamam ve sonuçsuz birliktelikler. Sonunda bir gün tak dedi canıma ben adım atmadan ne kadar uzak duracak benden diye 10 ay herşey yolunda gibi yaşadık düşün en son yine ben dayanamadim tedaviye başladık 1 yıl orada tedavisi devam etti değişmedi sonra başka yerde başka tedavi arada terapist desteği derken yine değişen birşey olmadı. 2 seçeneğim var ya boşanmak yada sevgi yettiği kadar devam etmek. Bu duruma çok fazla üzüldüğünün de farkındayım onun için de çok zor elinden geleni yapıyor. Artık 2.secenegi kabullenmeye çalışıyorum eşimi sevdiğim huzurlu bir evliliğim olduğu için. Uzun oldu kusura bakma bu durumu çevremden bir kişi ile bile paylaşamıyorum eşim rencide olmasın diye o yüzden benim durumumu yaşayan birini bulunca baya içimi döktüm sanırım.

Bunkonuda size verilecek bir tavsiye yok, zaten elinizden geleni yapmışsınız. Ama bu durumda olan başka çiftlere tavsiye, bu durumla ilgili bir huzura kavuşmadan bebek yapmayın. Yazıktır. Mutsuz ve eşinden yana soruları olan bir anneyi haketmiyor hiç bir çocuk.

Ben hiç sertlik kaybı yaşamaması isteğinde de değilim. Benim asıl sorunum bu sebeple ilişkiden kaçınması. Olabilir sağlık sorunudur yaşayabilir ama o an bunu telafi edebiliriz, ilişki sıklığını bu denli azaltmak, cinsellik yokmuşcasına yaşamayı sorun ediyorum ben.

X