Hamilelik döneminde cinsellik

Kkedi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2019
3.071
5.307
31 haftalık hamileyim. Riskli bir hamilelik dönemi geçirmedim/geçirmiyorum şükür.
Kendi doktorum hiçbir zaman cinselliği yasaklamadı. Bir ara 7 haftalıkken devlette muayene olmuştum ordaki doktor ilk üç ay ne olur ne olmaz diye önermiyorum cinsellik dedi. Gebe okulundaki ebe de ilk üç ay yasak dedi. Eşim de huylandı pimpirikli biridir. Neyse çok sık birlikte olmadık yani ilk üç aylık dönemde.
Şimdi son trimester döneminde olunca yine bi huylanmalar var. Çünkü ilk üç ayda önermeyenler son üç ayda da önermiyorlar. Hatta ebe son üç ay ayda bir kere falan dedi.
Kendi doktorum yasaklamamış da olsa eşim sık ilişkiye girmekten çekiniyor.
Sizler bu dönemde bir sorun yaşadınız mı bununla ilgili?
Biz çok sık ilişkiye girdik bir şey de olmadı diyen ya da tam tersi ilişki yüzünden sorun yaşadık diyeniniz var mı?

Son aylarda agirlastigim ve havalar çok sıcak olduğu için yuruyemiyordum bile o yüzden cinsellik aklıma bile gelmedi ama bana yasaklamamisti.

Son aylarda agirlastigim ve havalar çok sıcak olduğu için yuruyemiyordum bile o yüzden cinsellik aklıma bile gelmedi ama bana yasaklamamisti.
Ben kendimi iyi hissediyorum.
Havalar sıcak ama klima altında oturuyoruz o yüzden sıcaklık evde bizi etkilemiyor

Zaten çocuktan sonra cinsellik sekteye uğrayacak. İyi değerlendirmek istiyorum o yüzden kendimi iyi hissediyorken
Ama eşim pimpirikli. Ben de biraz tereddüt ediyorum doğru mu yaparım bir sorun olur mu diye

Doktor bana başından beri yasaklamadı ilk haftalarda da sorun yaşamadık. Sadece şey demişti doktor o zaman, sık ilişki yaşarsanız kanaman olabilir. Bizde sık birlikte olmuyoruz ama ilk üç ay son üç ay diye de hiç kısıtlamadık. Bende 27. haftamın içindeyim. Son aylarda cinselliğin doğuma yardımcı olduğunu okumuştum birkaç yerde ne kadar doğru bilmiyorum tabii benim de ilk gebeliğim.

Aaa dediğinizi araştırayım ben. Gerçekse tereddütlerimiz azalır bizim de. Teşekkür ederim

hamileyken hormonlardan dolayı mı bilmiyorum ama tavşan gibiydik, doktorum yasaklamadı, hatta doğumu kolaylaştıracağını söylemişti. hakikaten de öyle oldu, sancılar başladı doğum bittisi 4-5 saat sürdü toplam hehe

Ben de 30. Haftadayım, hala devam ediyoruz ama zorlaşmaya başladı tabi göbekten Doktorum da özellikle uyarmadığı için bir sakınca görmedim. Korunmasız birlikteliğin doğuma yardımcı olduğunu biliyorum son zamanlarda, korunuyoruz o nedenle

Bir sakıncası yok o zaman. Teşekkür ederim:)

Az kalmış bence dikkatli olmakta fayda var

Sanırım sperm içinde bulunan bir madde rahim ağzını yumuşattığından doğumu tetikleyebiliyor
Hmm teşekkür ederim. Ben de zaten araştırdığımda korunarak birlikte olmak gerekiyor diye okumuştum öyle yapıyoruz biz de

Ahshahs merak etme benim de pek seviştiğim söylenemez nadiren oluyor ama zaten bebek gelince sekteye uğrayacak gelmeden bari düzenli bi ilişkimiz olsun diye uğraşıyorum ahsh
Ben de hamileliğin başında "kanaması olmuş birilerinin" deme gafletinde bulundum. Sonra 4. Ay civarı fafenk oldu orada da benim lekelenmem oldu maalesef dmgkf daha da yok

Ben de hamileliğin başında "kanaması olmuş birilerinin" deme gafletinde bulundum. Sonra 4. Ay civarı fafenk oldu orada da benim lekelenmem oldu maalesef dmgkf daha da yok
Şimdi bebek ne kadarlık, sizin durumlar nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…