Hamilelik belirtisi mi ?

Umut işte regliniz kaç gün gecikmişti acaba

Valla oladabilir olmayadabilir koyverdim gitti ama inşallah öyle olmuştur demeden de kendimi alamıyorum işte psikoloji yeminle yerlerde

Ben oldum adet sabah canm
Merhaba. Dün konuşmalar karşıma çıkınca hepsini merak edip okudum. Ben de 36. Haftasında Ağustos ayında kızıma dilim varmıyor ama ölü doğum yaptım. Rabbim biz ve bizim gibi olan melek annelerine sabır ve dayanma gücü versin ve kucaklarımızı hayırlı, sağlıklı, salih evlatlarla tez zamanda doldursun inşallah

Çok zor bi durum ya rabbim kimseye yaşatmasın o duyguyu

Rabbim hayırlısını kolaylıkla nasip etsin inşallah Rabbim hayırlısıyla kolaylıkla nasip etsin inşallah
Sebep neymiş canm benimki ölü doğmadı erken suyum boşaldı doğup bi gün yaşadı
Genetik test yaptırdınmı
Ben onu yaptırıp öyle düşünmeye başladım bebeği tekrardan aynı şeyleri yaşamaktan cok korktum

Sebep belli değil. Tüm değerler vs normaldi hem ben hem kızıma dair. O yüzden doktor da şok oldu ve tabii biz de. Testler Ekim ayı ortasında yapılacak. Doktorum 2 ay sonra gel demişti. Onu bekliyorum ben de.

Sebep belli değil. Tüm değerler vs normaldi hem ben hem kızıma dair. O yüzden doktor da şok oldu ve tabii biz de. Testler Ekim ayı ortasında yapılacak. Doktorum 2 ay sonra gel demişti. Onu bekliyorum ben de.
Testlerini yaptır canm ondan sonra düşün insanın içine sürekli sıkıntı düşüyor yine aynısı olursa diye

Kızlar selam. Gecikmemin 14.günü. Normalde batım 14 eylüldü. 1eylülde ve 14 eylülde bir ilişkim oldu. reglilerim düzenlidir 30 günde bir. En geç 3 gün geçikir. Tarlusal kullandım dün bitti. Bugün erken gebelik ve normal test yaptım ikisi de negatif. Ama hala olmadım. Sizce gebelik olma ihtimali hâlâ var mı? Yoksa hava değişimi stres midir? Karnımda da doluluk hissi var ve iki gündür sık idrara çıkıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

konunuzda arada virgül olmadığı için son 27 sandim. 3-9 arasi beraberlik yaşandiysa gebe olma ihtimaliniz olur.

tarlusal kullandiginiz surece regl olmazsiniz cunku progesteron hormonunu yukseltir. tarlusali biraktiktan 3 4 gun sonra regl olursunuz

konunuzda arada virgül olmadığı için son 27 sandim. 3-9 arasi beraberlik yaşandiysa gebe olma ihtimaliniz olur.
aşkım yavaş ve nefes alıp vererek okuyunca sorun yok gibi görünüyordu bu arada bugün 5.gün gecikmemin sonunda mide bulantısı ve baygınlık hissi yaşadım Avmdeydik eşim çok korktu hatta gezerken hafif ıslaklık hissettim wc gittim bi baktım hafif pembe sulu kanama ama akıntı gibi , şuan kesildi ama ara ara çiş yapmaya gittikçe peçeteyle silince geliyor regl gecikmesi yaşanırken yerleşme kanaması olur mu

Naptın canm lekenin devamı geldimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…