Hamilelik belirtisi mi ?

Kızlar merhaba bir sorum var, regle 5 gün kala innovita gebelik testi doğru sonuç gösterir mi? Sabah idrarı ile yapmadım,yaklaşık 2 saat önce sıvı alımını kesmiştim. Merak ettiğimden dayanamadım bir test yaptım innovita marka direkt tek çizgi gördüm sadece. Daha erken mi? Yumurtalama 16 Eylül, çatlama 18 Eylül.

canım tarlusal aksine dusuk onleyici olarak verilebilende bir ilac. yani gebe olsaniz ilaci biraksaniz bile kanama yapmaz cunku zaten gebe oldugunuz icin progesteron hormonunuz yuksek olur Sağlık çalışaniyim kizlar kadin doğumda çok çalıştım. o yüzden takıldığınız sorunuz olursa sorabilirsiniz

canım beta hormonu idrara gec yansiyor yaniltici olabiliyor idrarla yapilan testler son beraberliginizden 7 gun gectiyse kan verirsen gebe olup olmadigin cikar.

Merhaba düşük önleyici demeyelim de regl olmayan kişilerde regl döktürücü ve hamile olduğunu bilmeden içenlerde yüksek derece de bebeğin problemli doğabileceğini aldırılması gerektiğini bir çok makalede okudum kimi doktor problem olmayacağını kimi doktorda aldırılması gerektiğini söylemiş mesela yukarıdaki arkadaşımızın doktoru adetini söktürtmek için yazmış eğer gebe olduğunu düşünse inan yazmaz o ilacı gibi gibi tartışılabilir bir konu maalesef

Benimkide 5 gün kala innovita negatif cıkmıstı sonra 2 gün kala pozitif çıktı daha erken bence

Adetten hemen önce hamile kalmışsınızdir. Adet dönemi de hamile olup adet olmuşsunuzdur. Durumu anlamamissinizdir. Çünkü aynı durum arkadaşımda oldu. Dr'a gittiğinde 13 haftalık hamilesin adet zamanı zaten hamile imişsin demiş. Bu mümkündür. Olabilir.

canım benim mesela duphaston da progesteron icerikli tablettir prospektusunu oku dusuk onleyici olarakta kullanilabilen bir ilactir. Mesela şuan benim gebe olup olmadigim supheli ama duphaston kullaniyorum. gebeler bile kullabiliyor. progesteron hormonu iceren ilac bunlar.

Bende doktora gitmiştim muayene esnasında femaraya başlayalım demiş ama ne ben anladım ne ilacı yazmış 5 gün sonra gittiğimde de femarayı bırakabiliriz dedi, ben afalladım kullanmadım ki yazdığınız vitaminleri kullanıyorum dedim o da duymadın demek ki dedi bende diyorum hocam yazsanız eczane zaten verirdi bilmiyorum ikimizde de bi alıklık oldu sanırım hayırlısı ya vallahi var bir hayır bunda da. Bugün kontrolüm vardı sağda mevcut yumurta var dedi ama rahimin hızını bu yumurta yetişip büyümez dedi gün aşırı ilişki dedi bu ay saldım zaten geçen ayın oldu mu olacak mı psikolojisi yıprattı sanırım beni. Konuyu takipteyim inşallah güzel haberlerinizi alırım hepinizin, ben ekimi dinlenme yapacağım artık kasıma diyorum :))

İnan bende doktora gitmekten vazgeçtim aynı şeyleri söyleyecekler zaten artık alıştık bir nevi valla ya bende akışına bıraktım korunmadan ilişkiye devam ediyoruz ilişki sonrası yatakta 25 30 dk ayaklarımı duvara doğru kaldırıp bekliyorum ayıptır söylemesi internette öyle okudum işe yarıyormuş hiç denememiştim bundan sonra deli dana gibi test almak yok eczaneleri zengin etmek yok hamileyim galibaları aklımda kuruntu yapmayı kendimde belirti aramayı da bıraktım saldım gitti ay olan bana , bize oluyor bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…