Hamilelik belirtisi mi ?

Üzülme kuzum mayıs annesi olamadık haziran annesi olurz oluruz inşallah ben ümitliyim bu ara olacak allahin izniyle
Önümüzdeki ay yine başlıcaz acaba hanilemiyimler seviniyorum aslında cidden regl olamamakta çok sıkıntı vücut patlamaya hazır bomba gibi hele sinirler Allah hak getire şimdi sakinledim şişliklerim indi göğüslerimdeki ağrı gitti şuan da da reglinin bitmesini dört gözle bekliyorum keza rahmimi sağa sola bırakmama az kaldı yok böyle bir ağrı vallahi kadın olmak çok zor yahuu

Kan versene canm
İlişkiden de 14 gün geçti, regl gecikmem de 14.gün. Regl günü yumurtlama zamanı da olmuyor diye düşünüyorum düzenli çünkü reglilerim. erken gebelik yaptım zaten bugün o da negatif normal test de negatif. Tarlusal kullanmıştım iki gün oldu daha biteli. İlk defa bu kadar gecikti de havalardan sanırım bir çok kişinin geçmiş.

Şunu sormak istiyorum gebelik düşündüğünüzü varsayarak neden tarlusal kullanıyorsunuz ? Yani şuan diyelim ki hamile kaldınız içtiğiniz tarlusal hapı adet getirici ve reglinizi getirecek ama bebeğide tutunduğu yerden koparıp götürecek ? Yani gecikmeniz var 14 gün , gebelik şüpheniz de var madem adet gecikmenizin 4 veya 5.günü gidip kan verebilirdiniz hamile miyim acaba bu ilacı kullanmayı düşünüyorum ama hamile kaldıysam bu ilaç bebeğe ciddi ölçüde zarar verebilir ve düşükle sonuçlanabilir diye ? Eğer kan sonucunda da çıkmadı diyelim gebelik kadın doğum doktorundan randevu alıp ultrasona girmeliydiniz gebe olup olmadığınızı bilmeden tarlusalı neden kullandınız ?

Şu an bir gebelik düşünmüyorum. Düşünmediğim için de zaten yumurtalama günü olmadığını düşündüğüm gün bir ilişki oldu. Hem yumurtlama günü olduğu için ilişki hem de erken gebelik normal gebelik testleri negatif olduğu için ihtimal olmadığı için doktor müdahalesinde tarlusal aldım.

Her ay yeni bir umut canm
Gerçekten ya o kadar şişmiştimki memelerim kafam kadar olmuştu
Resmen havası inmiş balon gibi şu an
İnşallah bu bizim son adetimizdi diğer ay bu günlerde beta hcg takibi yapacaz

Tam döngünün 14 . Gününe randevu aldım gidecem bakalım yumurtalar gelişiyormu

Anlıyorum canım tarlusal ilacı kullanmışsın zaten şuan gebe olsan bile regl olduğunda direk oda oradan sökülüp atılacak zaten oyüzden hiç düşünme 3 4 gün içinde regl olursun

Her ay yeni bir umut canm
Gerçekten ya o kadar şişmiştimki memelerim kafam kadar olmuştu
Resmen havası inmiş balon gibi şu an
İnşallah bu bizim son adetimizdi diğer ay bu günlerde beta hcg takibi yapacaz
Ayyy yeminle benimde kız memelerim sütyenlerime sığmıyordu resmen şimdi indi kanama olunca tabi bu konunun altında buluşalım hep önümüzdeki ay şüphelerimiz olursa inşallah

Merhablar dün regl olmam gerekiyordu bugun de sabah hafif bi kanamam oldu pembeye daha yakın rengi. Sonra da kesildi. Sizce hamilelik ihtimali var mi?? Pztsi kan verecem kanama devam etmezse ?

Eklentiler

• 1000065579.jpg
    161 KB · Görüntüleme: 23
Merhablar dün regl olmam gerekiyordu bugun de sabah hafif bi kanamam oldu pembeye daha yakın rengi. Sonra da kesildi. Sizce hamilelik ihtimali var mi?? Pztsi kan verecem kanama devam etmezse ?
Çok hafif görüyorum canm inşallah vardır bizlerde hayali çizgi gördük sonu hüsran oldu inşallah senin olumlu olur

Çok hafif görüyorum canm inşallah vardır bizlerde hayali çizgi gördük sonu hüsran oldu inşallah senin olumlu olur
Dogru diyorsun canım gecen ay cokk belirgin cift cizgi gordum sonrasi hayal kırıklıgı .. ama bu teste guveniyorum cift cizgi cikarsa ins olumlu olacak .. hayırlisı olsun hepimjz icin yaş 39 ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…