hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

Rabbim bekleyen herkese nasip etsin sağlıcakla inşallah
burdan bu güzel duyguyu paylaşmak ayrı bir sevinç oluyordur çünkü okuyanlara (bkz. bana :) ) bile mutluluk veriyor :KK16:
inşallah hergün duyuru yapanların sayısı katlanarak büyür aminnnnn :KK9:

Amin.. Ben şu ara çok şaşkınım o evredeyim :)

kızlaaarr dün testlerimi eklemiştim buraya.. bugün kan testi ile 69 değeri aldım ve hamileyiimm :) darısı herkese inşallahh

cnmm cok sevindim kaç gündür giremiyordum nete neler kacırmasım meğer :)hayırlısıyla kuçağına almak nasip olur inş..

birde öğrenmek istediğim belirtilerin nelerdi son hafta mesela yazarsan sevinirim :)

cnmm cok sevindim kaç gündür giremiyordum nete neler kacırmasım meğer :)hayırlısıyla kuçağına almak nasip olur inş..

birde öğrenmek istediğim belirtilerin nelerdi son hafta mesela yazarsan sevinirim :)

Canım benim benim hiç belirtim olmadı.. hatta daha önce her ay hamileyim sanırdım.. göğüslerim şişmişti yumurtlama tarihinde bu ay biraz daha acı verdi ama her ay şişerdi zaten.. sonra adete yakın indi gitti ben de dedimki kesin hamile değilim. bi de kasık ağrılarım başlamazmı? aha dedim adet olcam ağladım hatta sinir oldum.. eltimde ev taşımıştı ona yardıma gitcektim hamile o..ama bende şöyle birşey oldu...benim adete 1-2 gün kalası mutlaka kahve leke gelir ve adet kendini belli ederdi. bu ay kasık ağrısından öldüm ama adet gelmedi bir türlü. adet günümde kirli kahve akıntı geldi 2 gün ama felaket ağrım vardı. gene de test yapayım dedim hiiiç umudum yoktu.. baktım ikinci çizgi silik.. sonraki 3 testte çıkmadı ama ya da çok hafif silikti ben anlamadım.. koşa koşa kan tetsine gittim ertesi gün eşim hatta kızdı ne testi gene üzülceksin baksana lekem geldi diyosun dedi..ama ben dua ederek gittim..sekreter kız hamilesin deyince inanamadım..ama adet sancım 3 gün devam etti.. böyle yani canım.. hiiiç belirtim olmadı anlayacağın.. belirti aramak doğru değilmiş şimdi anladım.. benim tek belirtim sancım ve adet gecikmesi oldu :KK16:

İnşallah canım ben hepiniz için dua ediyorum hayırlısı olsun inşaallah..

canım hayırlı olsun kııızzzz :KK16:

canım hayırlı olsun kııızzzz :KK16:[/QUOTE]

aminn Bu arada bende çok halsizlik v uykuya düşkünlük var sen de d oluyomu bunlar kafamı kaldıramıyorum varsa yoksa uyumak :)))

canım hayırlı olsun kııızzzz :KK16:

aminn Bu arada bende çok halsizlik v uykuya düşkünlük var sen de d oluyomu bunlar kafamı kaldıramıyorum varsa yoksa uyumak :)))[/QUOTE]

Canım ben bugün iki haftayı tamamladım 3 haftaya girdim inanılmaz koku hassasiyeti bol akıntı var.. geceleri zerre uyku yok sürekli uyanıyor ve zor uyuyorum.. ama gündüz halsizim.. uyku sorunu başladı mışıl mışıl uyku yok ama ...bölük pörçük... sen ne kadarlıksın canım belki 1 aydan sonra ben de öyle olurum.. bana ilaç vermişti doktorum folik asit ve progesteron...baş dönmesi yapıyor progesteron...o zaman uykum geliyor..

Canım ben bugün iki haftayı tamamladım 3 haftaya girdim inanılmaz koku hassasiyeti bol akıntı var.. geceleri zerre uyku yok sürekli uyanıyor ve zor uyuyorum.. ama gündüz halsizim.. uyku sorunu başladı mışıl mışıl uyku yok ama ...bölük pörçük... sen ne kadarlıksın canım belki 1 aydan sonra ben de öyle olurum.. bana ilaç vermişti doktorum folik asit ve progesteron...baş dönmesi yapıyor progesteron...o zaman uykum geliyor..[/QUOTE]

Ben tam bilmiyorum ama hesaplayıcı 5. hafta olarak hesapladı. Doktora birazdan gideceğim. :) bakalım ne diyor :)

Evet kızlar doktora gittim ve hamileyim :) Daha yeni dedi ve haftaya ultrasona girmemi söyledi :)

Hayırlı olsun canım benim.. ben de salı günü gidicem 19 unda kesemi o zaman görcekmiş.. bu arada dün benden bir damla leke içinde kan gelmişti iplik gibi çok korktum ve şimdi yatıyorum.. şükür geçti hemen...

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: masallah masallahh çok ama çok sevindim hadi bakalım allah hayırlısıyla kucagına almayı nasıp esın aman cok dıkkat et

Canım çok sağol sana bişey sorcam.. sende de ilk haftalarda leke ve ağrı olmuşmuydu? Bi de doktorum 5+4 te gel dedi kalp atışının mutlaka görülmesi lazım dedi.. üstten mi bakıyor alttanmı? bir de erken değil mi ya kalp atışı için :KK43:( hayal kırıklığı yaşıcam diye çok korkuyorum.. bende iki kez hafif pembe leke oldu ama hemen sonra geçti kötü bişi olmamıştır dimi..

Son düzenleme:
Hayırlı olsun canım benim.. ben de salı günü gidicem 19 unda kesemi o zaman görcekmiş.. bu arada dün benden bir damla leke içinde kan gelmişti iplik gibi çok korktum ve şimdi yatıyorum.. şükür geçti hemen...

Gördün mü ultrasonda ? Bu arada o mühüm değildir bence :)

canım gördüm kesemi evet minik nokta gibi :KK16: haftaya çarşamba da 27 sinde pıpıtlarını duymaya gel dedi doktorum inşallah onları da duyarsam çok mutlu olcam :)

canım ya ben de bugün gittim göstermedi ultrasonda. Tekrar b hcg istedi doktor verdim sonuç 2 de çıkacak. ona göre gün vercekmiş yani göstermesi lazım dedi ama yok korkuyorum :KK43:(( bu arada 6 haftalık değil 4 haftalık dedi hesaplayıcı yanlış mı acaba bilgi verir misin senin bebiş ne kadar ?

X