hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

kızlaaarr dün testlerimi eklemiştim buraya.. bugün kan testi ile 69 değeri aldım ve hamileyiimm :) darısı herkese inşallahh

kızlaaarr dün testlerimi eklemiştim buraya.. bugün kan testi ile 69 değeri aldım ve hamileyiimm :) darısı herkese inşallahh

hayırlı olsun gözün aydın tebrik ederim arkadasım. Hamile duası kabul olur nolur yalvarırım banada dua et çok istiyorum ama henüz bende böyle bir sevinç yok

hayırlı olsun gözün aydın tebrik ederim arkadasım. Hamile duası kabul olur nolur yalvarırım banada dua et çok istiyorum ama henüz bende böyle bir sevinç yok

Canım Allah razı olsun...sana dua edicem inşallah Rabbim gelecek ay da sana nasip etsin.. ben bu ay incir kürü uygulamıştım 3-4 tane yumurtam gelişmiş kürle.. normalde 1 tane gelişirdi.. hala çatlayamayanlar var :))

bu ay bende deneyeceğim incir kürünü. bu 1 ayı çok iyi değerlendirmek istiyorum çünkü

çok sağol canım benim .. doktorum adet gecikmedi olmadan testte çıkması zor demişti seninki mucize demişti...eğer geciktiysen yap derim cnm hadi inşallah sende gebesindir

Kızlarrr testte 2 çizgi çıktı cuma doktora gidicem inşallah hayırlısı olsun hepimiz için çok mutluyum :13:

Kızlarrr testte 2 çizgi çıktı cuma doktora gidicem inşallah hayırlısı olsun hepimiz için çok mutluyum :13:

canım benim inanamıyorum tebrik ederim adetlerimizi beklerken ben bebeğime kavuşamadım ama sen kavuştun bak gördün mü canım hadi hayırlısı başımıza dua et bana da canım bebeişimize de bi koyalım da göze gelmesin velet

merhaba arkadaşlar benim son adetim 15 ocaktı.normalde dün regl olmam gerekiyordu olmadım.bende cuma yı bekliyorum inş hayırlısı bakalım.Bu arada ben 1 haftadır kasıklarımda çok şiddetli ağrılar çekiyorum.Hatta bu yüzden cuma günü doktora gittim kan testinde 4,60 çıktı.p.tesi tekrar yapalım dediler ama gitmedim cuma gitsem daha iyi olur gibi düşündüm.dünde idrar testi yaptım ama negatif çıktı.beklemedeyim yani :)

Hayırlısı canım Allah razı olsun Allah herkese bu duyguyu yaşatsın. :) ama daha doktora gitmedim içim rahat etmedi o yüzden. Bu arada çok sağ ol.

Amin Çok sağ ol teşekkür ederim. Dualarınızı esirgemeyin. Çok şükür Rabbime :)

Rabbim bekleyen herkese nasip etsin sağlıcakla inşallah
burdan bu güzel duyguyu paylaşmak ayrı bir sevinç oluyordur çünkü okuyanlara (bkz. bana :) ) bile mutluluk veriyor
inşallah hergün duyuru yapanların sayısı katlanarak büyür aminnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…