hamile olup olmadığını merak içinde bekleyen bayanlar buyrun burda kafa dağıtalım

sensizhayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2010
295
0
göğüslerim şişti başım ağrıyo kasıklarımda batma var vs.vs.vs............. adet gününe kadar kendimizi dinleyip herşeyi hamilelik belirtisimi acaba diye diye kafa patlatıyoruz stres yapıyoruz gelin burda havadan sudan konuşup kafa dağıtalım :teytey:

mesela ben kendimi yemek yapmaya verdim temizlik yapamadığım için sabahtan beri 3 çeşit tarif uydurdum valla düşün düşün nereye kadar ama yaaaa dimi

vallahi bende iyice takıntı yapmış durumdayım şurama bu oldu başımda ağrıyor akıntı normalmi diye diye herşeyi hamileliğe yoruyorum adetime daha 10 gün var nasıl geçer bu 10 gün bilmiyorum

Merhaba ,
ben aşılama yaptırdım bugün 7.günüm.ılk 5 gün çok ağrım oldu kasıklarda , ve göbeğimde şişkinlik var.Dünden beride mide bulantısı başladı.Ama hamilelik belirtisi için çok erken değilmi.Burdan konuları okumaktan benzer şeyler yaşayıp olumlu sonuçlar alan birini aramaktan helak oldun :KK43: 1 hafta daha beklicem test için .çok heyecanlıyım

kafama takmıyım diyorum ama olmuyor...olmazsa diye korkuyo insan amaaan diyorum sonra tüp bebek falan var Allah ne zaman vericek acaba ben kendimi tvye veriyorum nette oyalanıyorum kafa dağıtma şeklim bu

kafama takmıyım diyorum ama olmuyor...olmazsa diye korkuyo insan amaaan diyorum sonra tüp bebek falan var Allah ne zaman vericek acaba ben kendimi tvye veriyorum nette oyalanıyorum kafa dağıtma şeklim bu

Herşeyin bi zamanı var allah tez zamanda nasip etsin hepimize inşallah.

Merhaba ,
ben aşılama yaptırdım bugün 7.günüm.İlk 5 gün çok ağrım oldu kasıklarda , ve göbeğimde şişkinlik var.Dünden beride mide bulantısı başladı.Ama hamilelik belirtisi için çok erken değilmi.Burdan konuları okumaktan benzer şeyler yaşayıp olumlu sonuçlar alan birini aramaktan helak oldun :KK43: 1 hafta daha beklicem test için .çok heyecanlıyım

lazarna bende 2 kere aşılama yaptırdım mide bulantısı için bişey diyemem ama o kasık ağrıları bendede oluyordu.sizdeki sorun ne?bende pko var o yüzden yumurtalar şaşırıyodu aşılama sırasında :) aa nasıl olduda biz büyüyebildik diye laelaelaelaelae ama inşallah sen hamişsindir hakkında hayırlısı olsun canım

tv beni kesmiyo nette iyi oyalanıyorum bende burda sizlerle konuşmak içimi dökmekte rahatlatıyo oyun filanda oynuyorum iyi oluyo

bugün test yaptım negatif hala umut var içimde bebek bebek bebek delirecemsempatiksalakcinni

kızlar işin kötüsü eğer adetim beklenen tarihte 16 sında gelirse tamda evlenme yıldönümümüz kimbilir benim romantik kocacım sempatiksalakcinni neler neler hazırlamıştır bana yok adet olmamam lazım olmamalıyım kesinlikle olmazzzz :)

X