hamile olup olmadığını merak içinde bekleyen bayanlar buyrun burda kafa dağıtalım

Kızlar be topİĞİ gezdİm az Önce ama pek kurtulamamıŞsınız hİmİleleİk konularından....olmuyor ya...ben İlİŞkİ gÜnlerİnİ sayıyorum.yok yarın mı yapsam bugÜn mÜ? Tam ovulasyona denk gelsİn dİye....artık delİrcem. Ama bu ayda olmazsa bİ dr a gİdİcem....bİ kan testİ felan yaptırıyım. Toksoplazma testİ felan yapılması gerekİyormuŞ.

olmuyo be defnecim boşuna açmışım bu başlığı en başta ben değiştiremiyorumki konuyu. ne kadardır deniyosunuz siz

kızlar bakalım bugün cesaret bulup bi kan testi yaptırdım sonnuç alamadım daha pek emin sanmıyorum ama artık hayırlısı. allah herkesiz gönlüne göre hayırlı sağlıklı yavrucaklar versin

sensizhayat bilmiyorumki sadece psikolojik olduğunu söyledi dr şimdide öyle diyo hamile kalmak için o fikri kafamdan atmalıymışım ama nasıl dıyorum .... kps çalışmam lazım ama konsantre bıle olamıyorum çok istiyorum bu ayda beklentilerim suya düştü gebelik beklerken 5 günde erken oldum üstelik çıldıracam nerdeysedr ilaç falan müdahele etmıyor doğal yolardan hamıle kalmalıymışım ama olmuyo işte resmen kımyamızı değiştiriyormuş çocuk yapacağım fikri ama nasıl kafamızdan atacağız kımse demıyor bunu

kızlar bakalım bugün cesaret bulup bi kan testi yaptırdım sonnuç alamadım daha pek emin sanmıyorum ama artık hayırlısı. allah herkesiz gönlüne göre hayırlı sağlıklı yavrucaklar versin

inş aliye güzel haberlerini bekliyom...bize de yaz hemen.. benimde4 gün var adetime ama basladı klasik ağrılar...gene yok bebiş sanırım..

sensizhayat bilmiyorumki sadece psikolojik olduğunu söyledi dr şimdide öyle diyo hamile kalmak için o fikri kafamdan atmalıymışım ama nasıl dıyorum .... kps çalışmam lazım ama konsantre bıle olamıyorum çok istiyorum bu ayda beklentilerim suya düştü gebelik beklerken 5 günde erken oldum üstelik çıldıracam nerdeysedr ilaç falan müdahele etmıyor doğal yolardan hamıle kalmalıymışım ama olmuyo işte resmen kımyamızı değiştiriyormuş çocuk yapacağım fikri ama nasıl kafamızdan atacağız kımse demıyor bunu

canım vardır bundada bir hayır. biliyorum çok ama çok zor kafadan atmak bizi bizden iyi kimse anlayamaz. keşke sana verecek bir tavsiyem olsa şunu şunu yap kafan dağılır diyebilsem ama kelin merhemi olsa işte :) bu arada benimde bugün adet olmam lazımdı olmadım ama gecikti demem için yarınıda atlatmam lazım ctesi test yapıcam belirtiler çok ama bilemiyorum delirmek üzereyim bende

inş aliye güzel haberlerini bekliyom...bize de yaz hemen.. benimde4 gün var adetime ama basladı klasik ağrılar...gene yok bebiş sanırım..

elifcim umutsuzluk yok kırmızıları görene kadar düşünme yok diye hiç belli olmaz innnnnnnşşşşşşşşaaaaaaaaalllllllllllllllaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh hepsiciğimiz hamiş olacaz :içelim:

olmuyo be defnecim boşuna açmışım bu başlığı en başta ben değiştiremiyorumki konuyu. ne kadardır deniyosunuz siz

3. ayımız tatlım...ama sabırsızım galiba.....ben 1.5 yıldır korunmuyorum ama eşimle ayrıydım.atamadan dolayı... daha yeni birleştik....olumunekankayizsmile

Kızlar lütfen bana yardım edin az önce clear blue adlı testi yaptım önce tek çizgi çıktı yarım saat sonra çift oldu. önceden negatifken bembeyaz olurduu hiç çıkmazdı şimdi neden böyle hamilemiyim lütfen söyleyin kzızlaaarr

Kızlar lütfen bana yardım edin az önce clear blue adlı testi yaptım önce tek çizgi çıktı yarım saat sonra çift oldu. önceden negatifken bembeyaz olurduu hiç çıkmazdı şimdi neden böyle hamilemiyim lütfen söyleyin kzızlaaarr

pufidik adetin geçmişmiydi geçmişse kaç gün geçmişti??

Canım adetime 7 gün var. ama diğer yaptığım testler hep bembeyaz olurdu. bu 1 saat içinde belirginleşti allahım inşallah hamileyimdirr

merhaba aliye.. sonucu aldın mı diye meraktayım..hemen yaz inşallahhhhhhhh hamilesindir...

slm kızlar ben de dokuz aylık evliyim 5 aydır bebek istiyorum ama olmadı inşallah bu ay olur allahım tüm isteyenlere en kısa zamanda nasip eder inşallah:Saruboceq:

kızlar selam.... 1 aylık hamileymişim....ben 3 ay öncede yumurtalık dönmesinden ameliyat olmuştum.. kan testi pozitif çıkınca dış gebelikden kendi kendime şüpelendim ama şükür doktora gittim ve muayeneyle 1 aylık olduğunu öğrendim. evleneli yeni olmuştu ama hayırlısı artık sevinçliyim de tabii...allh olmayanlarada versin inşallah..

kızlar birde hamilelikte başından geçenler varmıdır acaba normalmidir sorunum karın ağrılarım kasıklarımda adet sancıları gibi kramplar giriyor gece bile bir kaç sefer uyandıran ağrılar normalmidir acaba.....ne zamana kadar sürer ki..bilginiz varsa yazın lütfen

kızlar birde hamilelikte başından geçenler varmıdır acaba normalmidir sorunum karın ağrılarım kasıklarımda adet sancıları gibi kramplar giriyor gece bile bir kaç sefer uyandıran ağrılar normalmidir acaba.....ne zamana kadar sürer ki..bilginiz varsa yazın lütfen

arkadaşım benim başımdan bi hamilelik geçmedi(insallah en kısa zamanda rabbim gösterir.)ama bu kramplar sitede okuduğum kadarıyla normalmiş...Allah'ım bebeğine ve sana sağlık versin insallah...

anam burayada güya kafa dağıtalım diye giriyom ama olmuyooooooo...yine herkesin ağzında bi bebiş lafıdır gidiyooo....artık makyaj bayanssulusmile bölümüne mi takılsam?

kızlar selam.... 1 aylık hamileymişim....ben 3 ay öncede yumurtalık dönmesinden ameliyat olmuştum.. kan testi pozitif çıkınca dış gebelikden kendi kendime şüpelendim ama şükür doktora gittim ve muayeneyle 1 aylık olduğunu öğrendim. evleneli yeni olmuştu ama hayırlısı artık sevinçliyim de tabii...allh olmayanlarada versin inşallah..

aliye gözün aydın Allah tamamına erdirsin canım sağlıkla al kucağına inşallah

anam burayada güya kafa dağıtalım diye giriyom ama olmuyooooooo...yine herkesin ağzında bi bebiş lafıdır gidiyooo....artık makyaj bayanssulusmile bölümüne mi takılsam?

defne sorma dağıta dağıta kafa kalmadı zaten :) bu arada benim kafam biraz rahatladı adet oldum çünkü :sinifsinif: başka bahara artık

X