hamile olup olmadığını merak içinde bekleyen bayanlar buyrun burda kafa dağıtalım

sensizhayat
evet çok doğru söylüyorsun geç olsun ama güç olmasın ama ben koç burcuyum belki biraz ondan olabilir sabredemiyorum bu konuda inşallah alllah herkesin gönlüne göre bebişleri herkesin istediği doğru zamnda sağlıklı çok güzel bebişler nasip etsin.

cnm bn nerdeyse 2 yıllık evli olucam bi kac ay sonra ama hala bebiş yok ilk günden beridei stedik :KK43: ah ah o sabırsızlık bndede var aam zamn gectikce kırılıyor bn ilk kkya üye oldugumda 2 ay olmustu 2 aydır omuyo die üzülüp aglıyodum bazı arkadaslar vardı 1. 5 2 yıl 5 yıldır bekleyenler allhım sabır versin nasıl dayanıyolar demiştim :KK43:

cnm bn nerdeyse 2 yıllık evli olucam bi kac ay sonra ama hala bebiş yok ilk günden beridei stedik :KK43: ah ah o sabırsızlık bndede var aam zamn gectikce kırılıyor bn ilk kkya üye oldugumda 2 ay olmustu 2 aydır omuyo die üzülüp aglıyodum bazı arkadaslar vardı 1. 5 2 yıl 5 yıldır bekleyenler allhım sabır versin nasıl dayanıyolar demiştim :KK43:

e bende o bekleyenlerdenim canım ya 5 yıllık evliyiz biz bide deli gibi ilk 2 yıl korunduk sanki korunmasak olacakmış gibi sempatiksalakcinni ama ben şuna inanıyorum o biyolojik saat dediklerişey kesinlikle doğru ilk 2 yıl ben çocuk fikrinden o kadar uzaktımki hamile oluram deliririm diyordum şimdi amile olmazsam deliririm diyorum :) isterse 1 aylık evli olsun insanın içine düştümü çocuk isteği hemen olsun istiyor.

baska baska konular hadi kızlar aksama ne yemek var mesela ....

süpersinnn
hadi bir kere daha deneyelim konuyu değiştirmeyi mesela ben dün kafa dağıtayım diye dünya kadar yemek yaptığım için bugün yemek sorunum yok. enfes bir tarif keşfettim kocam bayıldı kremalı mantarlı patatesli tavuk cokacimcoook

ayy ne güzel evdesininz...ben okulda öğle arası ve tenefüslerde katılıyorum.size...benimde yemeğim yok ne yapsam acaba aksama....

süpersinnn
hadi bir kere daha deneyelim konuyu değiştirmeyi mesela ben dün kafa dağıtayım diye dünya kadar yemek yaptığım için bugün yemek sorunum yok. enfes bir tarif keşfettim kocam bayıldı kremalı mantarlı patatesli tavuk cokacimcoook

tarifi versene deniyeyi:kedi::kedi::kedi:

karnıma ara ara kramp giriyo,bu bir belirti olabilir mi?adetime 4 gün var..nolur olmayayım...

ya arkadaşlar benim adetim 18 gün geçikti 3gün önce yaptığım idrar testindede negatif olan bölüm net pozitif olan bölüm belli belirsizdi... ama şu an kasıklarımda ağrılarım oluyo göğüslerim acıyo...ağrılar bi geliyor bi geçiyorr...beyaz yumurta akı kıvamı akıntı oluyo anlamadım ki hamilemiyim ne yapsam bana bi akıl verinn...ohaoldumsmile

ya arkadaşlar benim adetim 18 gün geçikti 3gün önce yaptığım idrar testindede negatif olan bölüm net pozitif olan bölüm belli belirsizdi... ama şu an kasıklarımda ağrılarım oluyo göğüslerim acıyo...ağrılar bi geliyor bi geçiyorr...beyaz yumurta akı kıvamı akıntı oluyo anlamadım ki hamilemiyim ne yapsam bana bi akıl verinn...ohaoldumsmile

kan testi yaptır arkadaşım..18 gün çok uzun bi süre... inşallah hamilesindir..

kan testi yaptıracak imkan ve cesaretin varsa (benim yokda)bencede yaptır tatlım. adetin hep düzenlimi olur yoksa düzensizmidir.

inşallah olmassın elifcim. çoğumuz böyle belirtiler yaşıyoruz işte umarım hiçbirimizinki psikolojik değildir.

valla vücudumun normal halını unuttum dinlemekten...

aslında rahattım ben.doktora gidip prolaktin yüksek deyince gerildim..eskiye dönsem...

Kızlar be topıĞı gezdım az Önce ama pek kurtulamamıŞsınız hımıleleık konularından....olmuyor ya...ben ılıŞkı gÜnlerını sayıyorum.yok yarın mı yapsam bugÜn mÜ? Tam ovulasyona denk gelsın dıye....artık delırcem. Ama bu ayda olmazsa bı dr a gıdıcem....bı kan testı felan yaptırıyım. Toksoplazma testı felan yapılması gerekıyormuŞ.

valla vücudumun normal halını unuttum dinlemekten...

aslında rahattım ben.doktora gidip prolaktin yüksek deyince gerildim..eskiye dönsem...

valla haklısın hepimiz unuttuk normal halimizi canım ya. ben tekrar çocuk olmak istiyorummmm tek derdimin ertesi gün okul olmasını istiyorum bebekleri leyleklerin getirdiğine inanmak istiyorum oyun oynarken düşüp dizimi kanatmak sonrada gidip anneme sarılıp ağlamak istiyorummmm.

X