hamile olup olmadığını merak içinde bekleyen bayanlar buyrun burda kafa dağıtalım

3 gün var ama negatif canım delirelim...
zaten soğuktan kasığım ağrıyordu biraz şüphelendim olmadı gene
ben bişey sorcam kızlar 4 aydır deniyorum 12. gün13.gün14.gün15.gün yani hergün ilişki oluyodu acaba ondan mı yani 1er gün ara mı versem

ben bişey sorcam kızlar 4 aydır deniyorum 12. gün13.gün14.gün15.gün yani hergün ilişki oluyodu acaba ondan mı yani 1er gün ara mı versem

canım sperm kalitesinin düşmemesi için doktorlar 1 er gün arayla ilişkiye girin diyolar. ama ben onada inanmıyorum tutacaksa her şekilde tutuyor. bu arada benimde kasıklarıma inanılmaz bir ağrı girdi aynı adet öncesi gibi ya kesin adet olucam ben

Canım sperm kalitesinde bi problem olmadığı zaman hergün olmasında bi sakınca yok deniyo ama kısmet tabiki

normalde düzensiz benimki ama düşükten sonra 2 aydır 31. günde oluyorum eğer yine öyle olursa 15 ine en geç 16 sına olmam lazım yani 4 gün canım.

test yaptın mı ay ben yapmadan duramıyorum boshayallersmileama moral de bozuyo midem bile bulanmıştı bulansın istedim çünkü

test yaptın mı ay ben yapmadan duramıyorum boshayallersmileama moral de bozuyo midem bile bulanmıştı bulansın istedim çünkü
yaptım tatlım dün negatifi yedim suratımın ortasına. kilit kelime bu aslında biliyomusun "istemek" bu belirtileri biz istedik olsun istedik bebişimiz gelsin istedik evimiz içimiz kalbimiz neşelensin istedik.

bigün bizim de olur demi? eşimle bu konuyu konuşmuyoruz sen konuşuyor musun daha mı iyi konuşmak akrabalarla konuşulmuyo

hani baska seyler konusacaktık :) yok kızlar ya bn adetin bitimnde basladım bi dahaki adete kadar hergün ilşikde bulunduk o ay hamile kaldım ama malesef dıs gebelik oldu simdide ugrasıyom bakalım gecekten dsünmemek daha iyi ama nerde

bigün bizim de olur demi? eşimle bu konuyu konuşmuyoruz sen konuşuyor musun daha mı iyi konuşmak akrabalarla konuşulmuyo

biz mecburen konuşuyoruz tatlım 2 aşılama 1 tüp bebek 1 düşük. ama tabi sizlerle konuştuğum gibi konuşamıyorum onunla bir yerde tıkanıyoruz bugün şöyle bişey hissettim acaba hamilemiyim adetim şu tarihde filan diyemiyorum sonuçta oda çok ümitleniyo çok yıpranıyor mesela bu ay hiç birşey sölemedim.

hani baska seyler konusacaktık :) yok kızlar ya bn adetin bitimnde basladım bi dahaki adete kadar hergün ilşikde bulunduk o ay hamile kaldım ama malesef dıs gebelik oldu simdide ugrasıyom bakalım gecekten dsünmemek daha iyi ama nerde

ktg çok haklısın nafile çabalarmış bunlar vallahi konuyu değiştirmek çok zormuş bu durumdayken :) inşallah kavuşursun mucizene

Kpss çalışmam lazım ama hayal alemindeyim. Bir an önce neticeyi öğrenmek istiyorum çünkü çalışmam lazım offf. Bir hafta kaldı adetime.Ama inşallah temmuzda sınava hamile hamile girer,işe başlar başlamaz da doğum izni alırım :))

Kpss çalışmam lazım ama hayal alemindeyim. Bir an önce neticeyi öğrenmek istiyorum çünkü çalışmam lazım offf. Bir hafta kaldı adetime.Ama inşallah temmuzda sınava hamile hamile girer,işe başlar başlamaz da doğum izni alırım :))

inşallah milkburg uzun vadeli planların gerçekleşir :))

arkadşım sana iki kere kolay gelsin. ben atlattım kpss yi şimdi sadece bebek için uğraşıyom.umarım ikisi birden gerçekleşir.yanlış anlama lütfen ama atamadan sonra istesen bebişi daha sağlıklı olmaz mı?ya oturduğun yere atanamazsan???ama insallah her şey gönlünce olsun...:Saruboceq:

X