hamile olmak istiyorum:(((

benim bebeğim yok henüz tarlacım
idrar testlerini günün her saati yapabilirsin sabah öneriyolar bide silik cıkma ihtimalinin olduğunda mesela adet gününü bir gün geçti henüz o zaman 4 saat tutup yaapmanı öneriyolar amasanırım snein beklemene gerek yok predictor ile yaparsan istediğin zaman yapabilirsin beklemene gerek yok ama o diğerlerine göre daha pahalı

bugun 7. gun canim. hamile gibiyim ama psikolojikde olabilir diye dusundugum icin test yapmiyorum korkudan:çok üzgünüm: insaAllah hamileyimdir diye dua etmekten baska yapabilecegim bisey yok. Allahim hepimize hayirlisiyla nasip etsin..

kız olur mu ole şey test yap hemen iyi misin sen bak yarından sonra hafta sonu eczaneler kapalı olur al tes yap içimden bişey pozitif çıkacak diyor tabi allah bilir canım ya 1 hafta geçtiği olmuşmuydu hiç bence hemen bi test al ve bana da haber ver inşallah isteediğin olur canım allah dualarını kabul buyurur inşallah

realistgirl canim benim adetim hep 25 gun olur ilk kez suanda 34. gunumdeyim esim test almis gelmis eve ama cesaret edemiyorum iste kendimi hazir hissedeyim diyorum. ins hamile cikarim. cikmazsam bile hayirlisi buymus diycem Allahin izniyle.. yarin size hayirli bir haber veririm ins.. ins hepimizin gonlundeki olur.

canim sendemi bekliyosun, adet gunun geldimi? ins bu ayda hepimiz halile kaliriz.:1hug:

canım pamukuma sormuşsun ama görünce dayanamadım cvp yazayım dedim. Testleri ilk idrarla tavsiye ediyorlar daha etkili oluyormuş. ama günün her saatinde yapabilirsin. inşallah hamissindir:)))

iyi dileklerin icin cok sagol canimcim. Allah gonlumuze gore verir ins..

pamukum ins istiyorsan seninde bebisin olur. gulum ben danimarkadayim, predictor bilmiyorum baska marka almis esim graviditetstest adina bisey. kullanmayida bilmiyorum acikcasi aksam esime okuturum. benim danca yok ins guzel haberlerle gelirim. bize guzel gelmeyen sey belkide bizim icin hayirlidir diye dusunucem ins.. :1hug:

ben cikip alisveris yapayim, biraz kafami toprlayayim.. guclu olmamiz lazim herseye karsi hazirlanmaliyiz.. canlarim benim Allah sizden razi olsun. sizler bana guc veriyorsunuz.. sizler icin o kadar cok dua ediyorum ki bilemezsiniz.. kendimden once sizleri diyorum hep.. sizi cok seviyoruuuummmm:1hug::1hug::1hug::1hug::1hug:

canımmm sana iyi alışverişler. kendini rahat tut. Şimdi sana sabah olmak bilmez. yarın güzel haberlerini alırız inşallah:1hug:

tatlım büyük ihtimalle aynıdır
içinden idrarını damlatman için bişiy cıkacaktır eğer predictor gibi ise baş tarafında idrarınla ıslatman gereken kağıdımcı pamukumsu bişi vardır onun ıslatman gerekecektir internetden bakabilirsin yada ben snein yerine bakayım
eğer bişi cıkarsa tüpcük gibi onla idrarını alıp teste damlatacaksın tahmin edebilirsin sanırım nereye damlatacağını yanda uzun tek kutucukda olabilir yada cift kutucukda her şekildede hamile isen iki cizgi görürsün

bu arada biz henüz düşünmüyoruz ma acokda emin yollardan korunmuyoruz ama bi tarafdanda istiyoruz yani süpriz yaparsa cok cok güzel olur inşallah olur böle karışık bişi istetatlicadiarzu

BAZI ARKADAŞLARI TAKİP EDİYORUM AMA SONUÇLARINI MERAK EDİYORUM.YANİ HAMİLE OLUP OLMADIKLARINI MESALA TARLA TEST YAPTINMI NEDİR SONUCUN İNŞALLAH OLUMLUDUR. DUALARIMIZ SENİNLE.DAHA DOĞRUSU HAMİLE OLUP OLMADIĞINI BEKLEYEN HERKESE.
:teselli:

aramiza hos geldin. iyi gunler canim.:)

bende 4 aylık evliyim ve günüm geçikti ama hiç bir belirtim yok sizce hamilemiyimdir_?

valla benimde gunum gecikti canim.. test ne zaman yapilmalidir bilemiyorum.. bende simdi test yaptim ama bisey anlamadim ilk kez test yaptigim icin..

pamuk şekerı az önce sorduğun yere cevap yazdım galıba okumadın kaç gun geçti gunu en az 10 gunde çıkar ıdrara tahlılınde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…