hamile olmak istiyorum:(((

sabah aç karnına ılk ıdraraı bı pet bardak falan koyun temız olsun ıslak olmasın testtekı pıpetle ıdrarı çekın 4 5 damala damlatın 5 dk sonra sonuç çıkar

tek çizgimi çıktı yoksa 2 çızgımı sabahmı yaptın

ben oğlumda 7 hafatalıkken öğrendım daha önce testte çıkmadı

tarla ; test adet süren 10-15 gün geçince olumlu cevap alabiliyormuşsun diye biliyorum ben denedim ama çıkmadı :KK43: herkes bişeyler diyor kafam karıştı iyice bende bu siteye üye olmak istedim en azından hepimiz bayanız birbirimizden anlarız diye arkadişleer :)

ewet bazıları öle sölüyor teyzem mesela 9 haftalıkken testte çıkmış sizce hamilemiyim dir uuf çok istiyorum :) ama bilmiyorum testte çıkmıyor

o zaman buyuk ıhtımal yoktur1 hafta falan bekle hala olmazzsa bı doktora gıt bazen ultrasonda çıkıyo ıdrarda çıkmıyo sevgılerımle

yapıyor sağlık ocaklarında aynı gunde sonucu verıyolar

ben bıde oğlumda üstune görmüşüm komşum hamılesın dıyodu ben ınanmıyodum halsızlık baş dönmesı falan vardı ama 7 haftada bellı oldu dıkkat et yınede ağır iş falan yapma

bilmiyorum canim saglik olcaklari yapiyodur herhalde.. canim yaa uzulme daha cook yenisina.s. ins Allah gonlundekini versin.. bende simdi test yapicam bakalim nedir durum.. ins beceririm..

inş olur ben şimdi ikinciyi istıyorum geçen ay gunum geçtı çok umutlandım nasıp bakalım bu ay nolacak

10 günü geçti ama çıkmadı ama adet olcakmışım gibi oluyor ama bakıyorum ki olmamışış bu arada bide felaket koku alıyorum sizce bunlar hamilelik belirtileri olabilirmi ama testte çıkmıyor belki diyorum değilimdir belkide hamileyimdir..kesin öğrenmem gerek diye düşünüyorum

tarla beceremeycek ne var bı kaç damala ıdrar alt tarafı temız bı kapta topla damlat gör pozitifi inş

hülya cım benim adet günüm geldiğinde gecen ay 2-3 damla kan geldi kesildi bidaha gelmedi o zaman dan beri adet olmadım bu ayınn 30 olmam gerek bekliyorum üstüne görme böle bişey mi

kkoku dediğin kokulu akıntıysa ıdrara yolu enfeksıyonu olabılır ıdrar yaparken yanma varmı

bazılarında öyle oluyo bazılarında normal kanama benım normal adet gıbı olmuştu daha koyu oluyo rengı eğer kanama olmadıysa bence kesın hamılesın test en son ne zaman yaptın

X