hamile olma şansım?

conqueror

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
1.291
129
merhaba arkadaşlar.ben en son mart ayının 10 da adet oldum.ama 35 günü bulabiliyor adetlerim.bugün tam 35.günüm.dayanamadım test yaptım sonuç negatif çıktı.açıkçası adet olmadan bir hafta öncesi kasıklarım ağrır,karnım şişer,göğüslerim patlayacak gibi olurdu.bu ay hiç bir şey yok belirti namına.bir iki gün öncce göğüs uçlarım çok kaşındı karıncalaştı geçti.yumuşacık göğüslerim:)karnımda öle şişmedi hiç.ama test negatif.hala şansım varmı dersiniz?umutlarım gitti yaaaa ne güzel bu ay hiç takmamaıştım kafaya hamileliği adet tarihim gelince yine yaptım yapacağımı bozdum moralimi

aynı belirtileri bende yaşadım adetten önce karnım şişer göğüslerim şişer ve ağrırdı bu ay hiç bi belirti olmadı
ve 2 gün günüm geçti test yapmak için 2 gün daha bekleyeceğim sende bir kaç gün sonra tekrar test yap yada doktora git kan testi yaptı hemen alırsın sonucu

canım ben 9 ay önce hamile kalmıstım ( düşükle sonlandı ) o zaman adet olacağım gün idrar testi yaptım negatif çıktı 2 gün sonra yaptım yine negatif çıktı düşün o ara ben hamileyim yani hiç akıl edite sağlık ocağına gidip kan vermiyorum sürekli idrar testi adetimi 6 günüyken test yaptım çok belirsiz 2.çizgi çıktı ama öyle belirsizki annemin yakın gözlüğüyle anca görüyorduk adetimin 8 günü yaptım çıplak gözle görünen silik 2.çizgi çıktı .........sana tav siyem kan tahlili en net çözüm

çok teşekkür ederim.haftaya pazartesi hastaneye giderim diycem ama pazartesi de çok kalabalık oluyor.sağlık ocakları kanda hamileliğe bakıyormu?ilk defa duyuyorum.gidip bi öğrenirim öyleyse.

yaptığın tahlil idrarsa güvenme. kan tahlili yaptır. benimde çıkmamıştı idrarda. ertesi gün kandA BAKTIRDIM POZİTİF ÇIKMIŞTI. şimdi 22 haftalık hamileyim canım. allah en kısa zamanda kucağını doldursun inşallah...

ne kadar geçmişti canım adetin idrar testi yaptırdığında?çok istiyorum bebiş tabi sağlıklı ve hayırlısı ile olsun ama.bu akşam bebek görmeye de gittik yakınımıza.çok özeniyorum

ne kadar geçmişti canım adetin idrar testi yaptırdığında?çok istiyorum bebiş tabi sağlıklı ve hayırlısı ile olsun ama.bu akşam bebek görmeye de gittik yakınımıza.çok özeniyorum

ben umutsuzdum günümüde saymamıştım canım. 25inde olmam lazımdı ama ben ilgilenmedim tüp bebek sonrasındaki aydı. tutmayınca küsmüştüm nasıl olsa olmaz diyip gitmemiştim o yüzden taaaaa 9 aralıkta baktırdım. yani günümü baya bi geçmişti evde idrar tahlilimde çıkmadı. öğrendiğimde 5 haftalığı geçmişti bebeğim inşallah sende bu ay hamilesinmdir hayırlısıyla. bende çok ağlardım bebek gezmeğine gidince.birde çevredekilerin sözleri davranışları iyice üzerdi beni. hatta bir çok gittiğim yerde bebeği banavermediler bile. benim olmuyo diye. kayınvalidemler beni geri göndermeye çalıştıllar bebeğim olmuyo diye. neler neler çektim ama allah sonunda verdi. üzülme emi. seninde olucak hep olmlu düşün. sıkılma üzülüp ağlama. gözyaşların gelecek bebeğini engellemesin

insanları anlamıyorum.kusura bakmada bu kayınvalideler ne sanıyor kendini.çok kızdım şimdi.ama olsun cevabını vermişsin herkeslere.inşallah stres yapmamaya çalışıyorum düşünmemeye çalışıyorum.biraz geç yumurtlama oluyor bende belki bi umut öyle düşünüyorum.adet beliritm hiç olmadı.oda umutlandırıyor beni.bakalım.haftaya kadar olmassam gidip kanda bi baktırayım en iyisi:18:

bencede 1 hafta sonra git baktır. ya sorma bende çok kızdım kırıldım. şimdi sürekli arıyo tırunum nasıl torunum nasıl diye. unuttum sanıyolar ama hiç unutmadım ozamanlar beni kahrettiler. eşim bana bağlı olmasaydı ben azcık dişli olmasaydım valla bitirceklerdi evliliğimi bende de geç yumurtlama olmuş dolayısıyla geç döllenme. o yüzden adet tarihimi 9 kasım olarak değerlendiriyorlar. valla olmaz diye birşey yok sen bol bol dua et. benim hiç ama hiç umudum yokken geliverdi çünkü. artık mucizelere inanıyorum

senin adına çok sevindim.işallh sağlıklı bir şekilde allah kucağına da almayı nasip etsin canım.bebeğine ve sana sağlık versin rabbim.olacak elbet ben inanıyorum çok saol yorumların için.:86:

senin adına çok sevindim.işallh sağlıklı bir şekilde allah kucağına da almayı nasip etsin canım.bebeğine ve sana sağlık versin rabbim.olacak elbet ben inanıyorum çok saol yorumların için.:86:

amin canım inşallah allahım hepimize nasip etsin o günleri r,ca ederim ne demek. ben bu konuda çok üzülüp ağladığım için hep yorum eklerim bakıp geçmem. çünkü zor zamanlar. bu zamanlarda herkes zalimleşiyo bizlerse hassas oluyoruz çoğu zaman eşimle bile küserdim umrunda değil bebek diye. halbuki o bendende çok üzülürdü ama bi şekilde birinden çıkarırdım kendine dikkat et. buraya da yaz mutlaka sonucunu öğrenmek isterimm

tamam canım mutlaka yazacağıminşallah güzel haber veririm

hala kırmızılar gelmedi.ödüm kopuyor valla.her ıslaklık hissedişimde başımdan aşağı kaynar sular dökülüyor.allahım sen büyüksün.bişey sormak istiyorum.arkadaşlar ya ben dikkat ettim karnımdan göbeğimden kasıklarıma kahverengimsi bir çizgi var.bu acaba daha ilk ayda bir belirti olabilirmi yoksa ben öyle düşünmek istediğim içinmi şimdi farkettim.sanki önceden yoktu.eşimde öyle diyor

ben hamile olduğumu öğrendiğimden 2 hafta sonrasına kadar adet olcakmış gibi hissim devam ediyodu. o yüzden ona takılma. çünkü tam o dönemde akıntı artıyor. çizgi konusunda birşey diyemicem çünkü çevremde hiç böyle olmadı. bende bile daha belli belirsiz var. hadi bakalım inşallah doğru iz üstündesindir az kaldı tahlil göstercek herşeyi

az önce dayanamayıp bir idrar testi daha yaptım negatif :)yarın gidip kan da baktırıp kurtulucam bu bekleyişten.offfffff olsa çıkardı diye düşünmeye başladım.

Son düzenleme:
az önce dayanamayıp bir idrar testi daha yaptım negatif :)yarın gidip kan da baktırıp kurtulucam bu bekleyişten.offfffff olsa çıkardı diye düşünmeye başladım.

canım vardır deyip umutlandırmak yoktur deyip üzmek istemiyorum seni. ama idrar tahlilleri,ne güvenmiyorum yaşadığım için bu kadar emin konuşuyorum. sen kanda yaptır ozaman negatif yada pozitif diyebiliriz.

canım vardır deyip umutlandırmak yoktur deyip üzmek istemiyorum seni. ama idrar tahlilleri,ne güvenmiyorum yaşadığım için bu kadar emin konuşuyorum. sen kanda yaptır ozaman negatif yada pozitif diyebiliriz.

saol canım yaaa.okuyorum buradanda birçok insan var negatif idrar tahlili olmasına rağmen hamile olduğunu öğrenen.kan testimde kesin çıkarmı acaba geç döllenme olsada?yarın gitsem belli olurmu yoksa birkaç gün beklesemmi?

15inde adet olmalıydın olmadın. 3 gün gecikmen var bence 1 haftaya tamamla. geç döllenme insanı yanıltabiliyo ama istersen bi dene tekrar yaparsın olmazsa. seninle bir bende heyecanlandım valla

ayy hiç sorma canım ya.daha yok bişi çarşamba günü kan testine gitmeye karar verdim.daha fazlada bekleyemeyeceğim.uykularım kaçtı varmı yokmu derken.:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…