hamile olma şansım?

gidemedim canım yaaaa:KK43:uyumuşum öğlene kadar.devlettde öğleden sonra almıolar testleri die gitmedim.yarın gideyim diyorum.ama hala kırmızılar yok.bugün hafif karın bölgemde böyle içi kaşınırmış gibi ne bileyim yer yer içimde çok hafif ağrı gibi var yok bişiler oluyo.adet olcam sandım ödüm koptu.bugün hafiften göğüslerim de şişti adet mi olcam dersin?korkuyorum.yarın gitsem kan tahlilinde belli olur dimi canım yaa.moralim düşmeye başladı benim sanki:KK43:

gittim hastaneye bugün ama sıra dolmuş.test yaptıramadım.sabah 9.30 da daha sıra dolmuş.sinir oldum döndüm.gelirken eczaneden idrar tahlili aldım ama daha yapmadım.yarın sabah ilk idrarlamı yapsam yoksa şimdi yapsam olurmu acep?gerçi cvp veren de yok ama ben kendi kendime sorup cevaplar oldum:KK25:

gittim hastaneye bugün ama sıra dolmuş.test yaptıramadım.sabah 9.30 da daha sıra dolmuş.sinir oldum döndüm.gelirken eczaneden idrar tahlili aldım ama daha yapmadım.yarın sabah ilk idrarlamı yapsam yoksa şimdi yapsam olurmu acep?gerçi cvp veren de yok ama ben kendi kendime sorup cevaplar oldum:KK25:

sabahı beklemene gerek yok bir kaç saat tuvalete gitme sıkışınca testi yap
inşallah çift çizgiyi görürsün

sıkışmadan yaptım ama negatif çıktı yaa:)idrar testinin hala negatif çıkması artık beni hamile olmadığıma ikna etmeye başladı.hamile değilim sanırım:2:

canım anlattım sana. benimde negatif çıkmıştı ama meğer 5 haftalık hamileymişim. sen klan tahlilini yaptır beni dinle...

merhaba arkadaslar, ben en son 19 martta adet olmustum ve hala olmadim ama soyle bi durum var adetim bittikten 5 gun sonra falan benden yine kan gelmeye basladi ve oda 4-5 gun surdu. acaba adetin gecikmesi o adetten sonra gelen kanamadan dolayi mi ki yoksa hamilemiyim ki diye dusundum ve normalde adet olacagim gunden 5 gun ve 7 gun sonra test yaptim ikiside negatif cikti. su da var gecikme disinda bende sadece akinti biraz fazla gibi ve bundan baska bi belirti yok.hamile degilsem bile nedn daha adet olmadim bilmiyorum acaba dogum kontrol hapini biraktim diye mi boyle bisey oldu
Arkadaslar karisik mi oldu bilmiyorum ama tum bu yazdiklarim hakkinda lutfen yorumlarinizi dusuncelerinizi ve bildiklerinizi yazin lutfeeennnnn......

X