Hamile oldugumu yazacak miyim buraya.

bende benede su kk hamıleyım dıye yazmayı cok ıstıyorum allahım en kısa zamanda verır ınsallah hem bana hem ısteyenlere

İnşallah canım inşallah vardır :Saruboceq:
Biz Birleşik Arap Emirlikleri Dubai'de yaşıyoruz eşimin işi sebebiyle geldik canım 2 ay oldu
İnşallah gelmez şu kırmızılar Allahım :tomato:

Selam canim. Simdi Dubai´de kaldigini okudum, biz tatile sali günü Dubai´ye geliyoruz allah kismet ederse. Bana önere bilecegin yerler varmi? Aslinda nette cok arastirma yaptim gidip görülecek cok yerleri var bu sene degisiklik olsun diye baska ülke sectik, Dubai cok istedigim yerlerden biri insallah memnun kaliriz.

kizlar bence daha ikinizde yeni basladiniz calismalara... yani ilk ayiniz di sanirim. Insallah bir sonraki ayda ücümüzde güzel haberlerle burayi costuracaz a.s
umutlarr asla tükenmezzzzzzzzz alkisalkisalkis

İnşallah :gitme:
Evet canım benim de yeni sayılır imbatın ilk ayı
İnşallah bu ay alırız o güzel haberleri :hooray:
Dua ediyorum hepimize :Saruboceq:

bende benede su kk hamıleyım dıye yazmayı cok ıstıyorum allahım en kısa zamanda verır ınsallah hem bana hem ısteyenlere

İnşallah mız mız kaydirigubbakcemile5
Rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah
Hayırlı sağlıklı mis kokulu bebişler hihoyyyt

Sadece dua edip bekliyorum senağlama
Gel güzel meleğim ne olur çok bekletme bizi :gitme:

Selam canim. Simdi Dubai´de kaldigini okudum, biz tatile sali günü Dubai´ye geliyoruz allah kismet ederse. Bana önere bilecegin yerler varmi? Aslinda nette cok arastirma yaptim gidip görülecek cok yerleri var bu sene degisiklik olsun diye baska ülke sectik, Dubai cok istedigim yerlerden biri insallah memnun kaliriz.

Canım özeline yazdım hihoyyyt

selam kizlarr... naber...
ya kizlar zaman gectikce meraklaniyorum... acaba varmi diye birsey. ekimin 1 de veya 2 sinde bekliyorum adetimi... yada beklemiyorummu desem acep :-)
Allahim insallah gelmez... hicbirimizde....

selam kizlarr... naber...
ya kizlar zaman gectikce meraklaniyorum... acaba varmi diye birsey. ekimin 1 de veya 2 sinde bekliyorum adetimi... yada beklemiyorummu desem acep :-)
Allahim insallah gelmez... hicbirimizde....

Mesajı yeni gördüm Dilaracım :1hug:
İnşallah vardır canım bebeğin :Saruboceq:
1-2 gün kalmış :CüvCüv:
İnşallah pozitiftir güzel haberlerini bekliyoruz :lepi:
Rabbim hepimize nasip etsin o minişlerden

ahh bende kalabilsem
birde erkek olsun diye takvim getirttik para veripte dua edin arkadaşlar

Yalnız eğer özel bir soru değilse niye erkek olmasında ısrarlısın onu anlayamadım canım
:uhm:
İlk bebek mi :ecrin_bebek:
Allah sağlıklı sıhhatli versin de benim için hiç önemli değil kız erkek hepsine varım yeter ki sağlıkla gelsin meleklerimiz :CüvCüv:
Allah gönlüne göre versin

Mesajı yeni gördüm Dilaracım :1hug:
1-2 gün kalmış :CüvCüv:
İnşallah pozitiftir güzel haberlerini bekliyoruz :lepi:
Rabbim hepimize nasip etsin o minişlerden

canim maalesef... ekimin 2 sinde falan bekliyorum dedimya... daha erken geldi. 9. ayin 29 geldi bile. zaman ne cabuk geciyor yaaa. simdi yine yumurtlama dönemimdeyim. insallah önümüzdeki ay tutar.
gecen ayin tutmasi zaten imkansiz gibi birseydi. Ayiptir söylemesi hem Ramazan ayiydi hemde tam o zamanda esim gececi calisacakti... :eek:
Neyse Hayirlisini versin Rabbim insallah :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

X