Hamile oldugumu yazacak miyim buraya.

ferda bende az önce yaptım offff yaaa bende de tek çizgi gerçi benim yaptığım test hassas değil ama gene de tek işte :gitme: artık yapmam bir daha hüsran sonu anca adetim 3 yada 5 gün gelmez o zaman böyle yaparak aslında kendimizi de eşlerimizi de farkında olmadan üzüyoruz bide bu benim ilk denemem ilkinde böyle yaparsam sonumu düşünemiyorum:eek:lmaz:bakalım mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler bu mubarek günde bol bol dua edelim hayırlı zamanda sağlıklı bir evlat demek en doğrusu bence sen de takma relax relax relax sanırım en doğrusu bu:lepi:

Yaptın mı imbat senağlama
Evet canım bilmez miyim o hayal kırıklığını çok kötü bir şey hele ki ilkinde :1no2: ama belli de olmaz sen normal test yapmışsın çıkmayabilir belki üzülme hemen sakın, ben hassas test yapınca tüm umutlarım söndü neredeyse akannehir yine de bir umut adet günümüzü bekleyelim en iyisi dediğin gibi ne eşimizin ne kendimizin moralini bozmayalım hihoyyyt
Bugün kadir gecesi inşallah Rabbim gönlümüzden geçeni hayırlısıyla nasip eder :Saruboceq:
İnşallah bizim de yüzümüzü güldürür :1hug:

ferdacım daha 1 haftam var test aldım geldim eve o bana bakıyo ben ona:)
ama sabredip beklicem adet günüm geçince yapıcam ki mutlaka geçer benim tam günü gününe olmuyor çünkü 2-3 gün sarkıyor.
bu sarkan dönemde de ortamdan çatlamamak için aldım testisositososito
inşallah allahım yaaaa ne diyim

Yaptım canım yaptım senağlama
Dakikalarca test ekranına baktım ha belirdi ha belirecek diye ama mafoldumben
Bilmiyorum test reglden 5-7 gün öncesi yüzde 99 kesin sonuç diyor :1no2:
Yine de adet günüme kadar ümitliyim ben inşallah gelmesin o kırmızı düşmanlar :tomato:
Insallah sen de vardır canım bebek Test yapınca sonucunu yaz mutlaka :1hug:
Allah isteyen herkese anne olmayı tattırsın inşallah :Saruboceq:

selam canim... erken test yapmissin onun icin sana bi yazayim dedim. Sakin üzülme. Ben cünkü iki defa da ayni senin gibi erken test yapmistim (benim aldigim baska bir markaydi ama... yinede bence hepsi ayni) sonucu negativ gösterdi. Ama her iki defasindada hamileydim!!!

ferda bende az önce yaptım offff yaaa bende de tek çizgi gerçi benim yaptığım test hassas değil ama gene de tek işte :gitme: artık yapmam bir daha hüsran sonu anca adetim 3 yada 5 gün gelmez o zaman böyle yaparak aslında kendimizi de eşlerimizi de farkında olmadan üzüyoruz bide bu benim ilk denemem ilkinde böyle yaparsam sonumu düşünemiyorum:eek:lmaz:bakalım mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler bu mubarek günde bol bol dua edelim hayırlı zamanda sağlıklı bir evlat demek en doğrusu bence sen de takma relax relax relax sanırım en doğrusu bu:lepi:

sen hele hic üzülme. bence o test i cok gereksiz yaptin. hem adet günün gelmemis yani erkenden yapmissin hemde normal test almissin. hayatta göstermez ki hamileysende.

Insallah ikinizde hamilesinizdir... alkisalkisalkis

benim bir kizim var. 9 yasinda simdi. aslinda arka arkaya istiyordum. is nedeniyle kismet olmadi (biz Türkiyeden Almanya ya geldik kizim 2 yasindayken. Ben hemen is buldum esim ama degil tabi. Esimde saglam kadrolu bir is bulup calisana kadar mecburdum ben calismaya. 2006 dan beri de ikinci icin ugasiyoruz simdi de … maalesef. 4 kez düsük oldu bende 2006 dan beri.
4. düsükten sonra cok depressionlara giriyordum neredeyse. Asla isyan degildi ama. Sikintim almanyadaki doktorlar. 3 düsük yasamadan ayrintili testler yaptirmiyorlar diye. Hep dogadandir… normaldir falan deyip durdular.
4. düsükten sonra hele sükür iyi bir doktor buldum ve bende testler yapti. bende megersem troid bezleri düsük calisiyor. Düsüklerin neden i büyük bir ihtimalle o yüzdenmis. Ilac kullaniyorum o yüzden. Simdi insallah tekrar hamile kalirsam… Rabbim izin verirse tabii… insallah bir problem olmaz

ferdacım daha 1 haftam var test aldım geldim eve o bana bakıyo ben ona:)
ama sabredip beklicem adet günüm geçince yapıcam ki mutlaka geçer benim tam günü gününe olmuyor çünkü 2-3 gün sarkıyor.
bu sarkan dönemde de ortamdan çatlamamak için aldım testisositososito
inşallah allahım yaaaa ne diyim

Valla canım söylemedim benim de var bir tane yedek :jeyyar:
Biz de karşılıklı bakışıyoruz kendisiyle :1ninca:
Ama yok adet günü geçmeden bir şey yapmayacağım sabredelim inş canım :1hug:
Tek çizgiyi görünce çok üzülüyor çünkü insan :gitme:
Allahım o kırmızılar gelmesin hayırlısıyla ne olur senağlama
İnşallah bu mübarek gecenin hürmetine kabul eder Rabbim dualarımızı :Saruboceq:

selam canim... erken test yapmissin onun icin sana bi yazayim dedim. Sakin üzülme. Ben cünkü iki defa da ayni senin gibi erken test yapmistim (benim aldigim baska bir markaydi ama... yinede bence hepsi ayni) sonucu negativ gösterdi. Ama her iki defasindada hamileydim!!!

sen hele hic üzülme. bence o test i cok gereksiz yaptin. hem adet günün gelmemis yani erkenden yapmissin hemde normal test almissin. hayatta göstermez ki hamileysende.

Insallah ikinizde hamilesinizdir... alkisalkisalkis

ınşallah canım dediğin gibidir :Saruboceq:
Bebekle kalkıp bebekle yatıyorum inan
Ben de internette baktım fortel kullananlara hamile olmasına rağmen ragmen 3-4 gün önce bile negatif sonuç çıkanlar olmuş sanırım ben erken yaptım dayanamadım işte :gitme:
Şimdi adet günümü bekliyorum umutla ve duayla hihoyyyt

Son düzenleme:
benim bir kizim var. 9 yasinda simdi. aslinda arka arkaya istiyordum. is nedeniyle kismet olmadi (biz Türkiyeden Almanya ya geldik kizim 2 yasindayken. Ben hemen is buldum esim ama degil tabi. Esimde saglam kadrolu bir is bulup calisana kadar mecburdum ben calismaya. 2006 dan beri de ikinci icin ugasiyoruz simdi de … maalesef. 4 kez düsük oldu bende 2006 dan beri.
4. düsükten sonra cok depressionlara giriyordum neredeyse. Asla isyan degildi ama. Sikintim almanyadaki doktorlar. 3 düsük yasamadan ayrintili testler yaptirmiyorlar diye. Hep dogadandir… normaldir falan deyip durdular.
4. düsükten sonra hele sükür iyi bir doktor buldum ve bende testler yapti. bende megersem troid bezleri düsük calisiyor. Düsüklerin neden i büyük bir ihtimalle o yüzdenmis. Ilac kullaniyorum o yüzden. Simdi insallah tekrar hamile kalirsam… Rabbim izin verirse tabii… insallah bir problem olmaz

İnşallah canım bu kez kavuşursun minik kelebeğine :teselli:
Tedaviye de başlamışsın ne güzel inş olur bu kez sıkma canını
Yurt dışında hastane doktor vs başlı başına bir sıkıntı zaten şikayetçi olan çok kişi duydum
İyi yanından düşün canım bir meleğin var diğer meleğin hatta meleklerinde gelir inş :hooray:
Hepimiz için hayırlısı olsun :Saruboceq:
İnşallah hamileyizdir :gitme:

Kızlar bu saate kadar hep dua ettim rabbim bize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin diye hatta ferda ikimize biraz daha torpilli dua ettim:lepi: inşaallah dualarımız kabul olur bebişler biliyordur gelecek zamanı bize sabredip beklemek dua etmek kalıyo.:Saruboceq: bide hiç umudu olmayan kadınları düşününce şükrediyorum hep sağlığımız yuvamız yerinde olsun gerisi zaten gelir bugün hastanedeydim etrafıma baktım ve şükredecek milyonlarca sebep buldum. o sebeple üzülmek pes etmek yoooook:eek:lmaz: ben dayanamadım bi kadın doğum uzmanına gittim genel kontrol için çok şükür bi problem yokmuş test falan yaptı herşey çok normal dedi perşembe kan tahlili istedi olmuşsa erken öğrenip düşük olmaması için tedbir alalım dedi. bu ay folik asite başlattı ve korunmayı bırak dedi. doktoru nasıl soru yağmuruna tuttum bi bilsenizzemuszemus bir kere denemekle olmaz dedi bide korunmasız kaldığım gece yumurtlama zamanım değilmiş ama bi ihtimal gene kan tahlili istedi. bakalım sonuç negatifse tamamen korunmasız kalıcam ve bol bol dua edicem küçük meleğim benle buluşsun diye:Saruboceq: sizde dua edin bana sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin hepimize ve bana da kaydirigubbakcemile5

Kızlar bu saate kadar hep dua ettim rabbim bize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin diye hatta ferda ikimize biraz daha torpilli dua ettim:lepi: inşaallah dualarımız kabul olur bebişler biliyordur gelecek zamanı bize sabredip beklemek dua etmek kalıyo.:Saruboceq: bide hiç umudu olmayan kadınları düşününce şükrediyorum hep sağlığımız yuvamız yerinde olsun gerisi zaten gelir bugün hastanedeydim etrafıma baktım ve şükredecek milyonlarca sebep buldum. o sebeple üzülmek pes etmek yoooook:eek:lmaz: ben dayanamadım bi kadın doğum uzmanına gittim genel kontrol için çok şükür bi problem yokmuş test falan yaptı herşey çok normal dedi perşembe kan tahlili istedi olmuşsa erken öğrenip düşük olmaması için tedbir alalım dedi. bu ay folik asite başlattı ve korunmayı bırak dedi. doktoru nasıl soru yağmuruna tuttum bi bilsenizzemuszemus bir kere denemekle olmaz dedi bide korunmasız kaldığım gece yumurtlama zamanım değilmiş ama bi ihtimal gene kan tahlili istedi. bakalım sonuç negatifse tamamen korunmasız kalıcam ve bol bol dua edicem küçük meleğim benle buluşsun diye:Saruboceq: sizde dua edin bana sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin hepimize ve bana da kaydirigubbakcemile5

Canım dualarım seninle :lepi:
Allah gönülden isteyen herkese anneliği tattırsın hep dualarımda :hooray:
ıyi etmişsin doktora gitmekle biz de bebişe karar verince gitmiştim doktora vajinal muayene, hormon testleri vs her şey normal demişti bana da vermişti folik asit ama ben biraz ilaç kullanma sorunlusu olduğum için içemedim düzenli :mymeka:
Allahım ınşallah içimizdedir meleklerimiz :gitme:
Sağlıkla gelin minik kelebekler ne olur çok bekletmeyin annelerinizi
Son 3-4 gün karnımda da regl sancım başladı bilemiyorum yok gibi :1no2: inşallah senin vardır canım yarın kan sonucun olumlu çıkar inşallah :Saruboceq:
Yine de bekliyorum adet günüme kadar :a015:
Olmazsa da durmak yok yola devam :kedi: Buradan hamileliğimiz hakkında da konuşuruz inş :1hug:
Rabbim sağlıklı hayırlı bebekler versin en kısa zamanda hepimize hihoyyyt

İnşallah canım bu kez kavuşursun minik kelebeğine :teselli:
Tedaviye de başlamışsın ne güzel inş olur bu kez sıkma canını
Yurt dışında hastane doktor vs başlı başına bir sıkıntı zaten şikayetçi olan çok kişi duydum
İyi yanından düşün canım bir meleğin var diğer meleğin hatta meleklerinde gelir inş :hooray:
Hepimiz için hayırlısı olsun :Saruboceq:
İnşallah hamileyizdir :gitme:

amin canim... Evet bir tane melegim var evde. ve inanin Rabbimin en güzel armaganidir. Gözümün nurudur bebegim...

Canim benim insallah Rabbim ferda ya da sanada ve tüm isteyenlere de bir an evvel Annelik duygusunu tattirir.

Bilmiyorum bu ay herkes beni rüyasında görüyor az önce annemle konuştum o da sordu bebek gördüm rüyamda diyor eşimin erkek kardeşi de geçenlerde bebek bisküvisi aldığınızı gördüm diyor benneyaptımki çok istiyorum canım :gitme:
Sadece vücudumda ateş var bir de göğüs ağrısı :1no2:
Ben de yurtdışında yaşıyorum hemen kan testine de gitmek istemiyorum :gitme:
Sen de durum nedir dilaracım inş vardır bu ay meleğin :1hug:

Son düzenleme:
valla dedigim gibi gecen ay beni sasirtti bu adetim. hep 30 ila 34 gün arasi geliyordu. gecen ay 26 gün sonra geldi… bende iki gün önce ovulation testi yaptim. ikinci cizgi belirdi… hemde tam. tabiki degerlendirdik :-)
bakalim hayirlisi… ama adetim ne zaman gelir hic bilmiyorum. cok dengesizlesti ya… sen yurt disinda nerde kaliyorsun?

ayyyy ne güzel yaaa... cok gitmek isterdim oralara... :-)

Evet canım çok güzel buralar gelin bir tatile pişman olmazsınız :lepi:
Biz de yeni geldik ama çabuk alıştım hihoyyyt
Ben de lavaboya gitmeye korkar oldum inşallah vardır bebek diye dua ediyorum şimdi :Saruboceq:
Böyle yaparsam psikolojik olarak adetimi geciktireceğim sanırım :1ninca:
Rabbim güldürür yüzümüzü inşallah senağlama

kızlar ben kan testine gidemedim zaten dün kırmız kartı gördüm:KK43:(( çok üzülürüm dedim ama büyük hüsrana uğramadım hayırlısı bakalım önümüzdeki aylara kaldı umudum bayrama umutla giriyorum tatile çıkacağız bayramda dinlenip gelicem zaten doktorun dediği gibi oldu ben bu ay bir kere korunmasız kalmıştım oda regl günümün bittiği gündü o yüzden olmaz demişti önümüzdeki ay tamamen korunmasızım:))) bakalım nolacak? folik aside başladım bebeğime enerji yüklüyorum:))))) ferdacım inş senin güzel haberlerini alırım inan kendim kadar sevirim neden bilinmez çok sevdim seni kendine iyi bak şeker tadında bir bayram geçirmen dileğiyle herşey gönlünce olsun:))) herkese iyi bayramlarrrr.....

kızlar ben kan testine gidemedim zaten dün kırmız kartı gördüm:KK43:(( çok üzülürüm dedim ama büyük hüsrana uğramadım hayırlısı bakalım önümüzdeki aylara kaldı umudum bayrama umutla giriyorum tatile çıkacağız bayramda dinlenip gelicem zaten doktorun dediği gibi oldu ben bu ay bir kere korunmasız kalmıştım oda regl günümün bittiği gündü o yüzden olmaz demişti önümüzdeki ay tamamen korunmasızım:))) bakalım nolacak? folik aside başladım bebeğime enerji yüklüyorum:))))) ferdacım inş senin güzel haberlerini alırım inan kendim kadar sevirim neden bilinmez çok sevdim seni kendine iyi bak şeker tadında bir bayram geçirmen dileğiyle herşey gönlünce olsun:))) herkese iyi bayramlarrrr.....

Ah canım ah :gitme:
Geldi yine kırmızılar çok bekliyordum ya kendilerini :mymeka:
Ne olur şöyle bir 9 ay gelmese :eek:klava:
Hayırlısı olsun sağlıkla gelsin inş bebişler canım
Diğer ayda olur inş:Saruboceq:
Ben de çok sevdim seni :1hug:

İyi bayramlar herkese hihoyyyt

Ah canım ah :gitme:
Geldi yine kırmızılar çok bekliyordum ya kendilerini :mymeka:
Ne olur şöyle bir 9 ay gelmese :eek:klava:
Hayırlısı olsun sağlıkla gelsin inş bebişler canım
Diğer ayda olur inş:Saruboceq:
Ben de çok sevdim seni :1hug:

İyi bayramlar herkese hihoyyyt

kizlar bence daha ikinizde yeni basladiniz calismalara... yani ilk ayiniz di sanirim. Insallah bir sonraki ayda ücümüzde güzel haberlerle burayi costuracaz a.s
umutlarr asla tükenmezzzzzzzzz alkisalkisalkis

X