Hamile miyim ?

yok tatlım olaydan sonra sen bir kere adet olmuşsun zaten..adet olduktan sonraki ay
adet olmasan bile sende bir sorun vardır..sanırım öyle bir şey imkansız..
boşuna kuruntu yapıyorsun..

Son düzenleme:
yok tatlım olaydan sonra sen bir kere adet olmuşsun zaten..adet olduktan sonraki ay
adet olmasan bile sende bir sorun vardır..sanırım öyle bir şey imkansız..
boşuna kuruntu yapıyorsun..

yakın arkadaşımla da paylaştım o da kuruntu yaptığımı düşünüyo ama o kadar korkuyorum ki , adet konusuna gelince internette biraz araştırdım hamile kalındığında adet olabilen kadınlarda varmış , olaydan 3 hafta sonra adet olup ,bi sonraki ay olamamak çok korkuttu.. belkide diane 35 hapını bırakmam sebeptir yani belki de hapsız adet olamıcam

tatlım onlar nadiren oluyor genelde ...ayrıca bir hastalığın varmış, hem onun hemde kullandığın ilaçların etkisi olabilir..bazı kadınlar adet olmak için hap kullanıyor sanırım senınkıde onlardan..
doktora gittin mi?
ama hamıle olman im-kan-sız..sadece bundan emin ol.

Son düzenleme:

evet ocak ayından beri doktora gidiyorum çok senelerdir adet düzensizliğim vardı hatta 6 ayda bir olduğum olurdu, utana sıkıla doktora gittim yumurtalıklarında kist var dedi kanallarımı kistler tıkamış, 6 ay diane 35 kullandım o hağı kullanırken süperdi zamanında adet görürdüm ama mayıs sonu gibi bıraktım hapı son adetimi de işte olaydan 3 hafta sonra oldum temmuzun 11 inde olmam gerekiyodu fakat olmadım gittim tekrar doktoruma tarlusal verdi 6 gün günde 2 kere kullan dedi iki gün önce bitti hapım ve hala olmadım adet , adet olursam 15 gün sonra da progestan hap verdi ona başlıcam ama olamıyorum ve her olamadığım gün bitiyorum... ama yazdıklarınız için çok ama çok teşekkür ederim...inanın ki rahatladım ama bi adet olayım tamamen ferahlıcak içim...

Allah raazı olsun sizden çok sağolun, hem zaman ayırıp ilgilendiğiniz için hem de inandığınız için...

doktorun zaten seni yönlendiriyormuş, merak etme olursun canım..böyle sorunlar yaşamak istemiyorsan, doktorunun verdiği hapları bırakma, doktor ne zaman bırakman gerektiğini söyler sana..allah yardımcın olsun ..

pcos belası...
bu varsa sadece kadın doğumla yetinme, endokrine de git.
inan senelerimi verdim. diane 35, aldactone, bırak eskiye dön... regl olma farlutal iç hormonların tekrar altüst olsun... progesteron kullan, kıllanman artsın, dön tekrar diane 35... ne zaman ki endokrinoloji servisine gittim, her şey halloldu.
soruna gelince, gebe olduğunu sanmam, elinde sperm olsa bile o kadar saat yaşamaz zaten.
çiftlerin birbirine dokunması, cinselliği yaşaması kötü bir şey değildir. ama gebelik olasılığına karşı dikkatli olun. pcos'lunun ne zaman yumurtlayacağı belli olmaz. hamile kalıp da bir cana kıymak zorunda kalma.

Lütfen Her Gördüğünüze Dokunmayınız..

Konu İlgili Başlığa Taşınmıştır..

Güzel Paylaşımlar..

ah canım benim gebe falan değilsindir merak etme o kdr kolay kalınsaydı benim şimdi 20 tane vardı :) sıkıntı yapma psikolojik olarak adet olamıyorsundur doktora git adetlerim düzensiz falan de ilaç verirler zaten :)

arkadaşlar ben daha yeni katıldım bu siteye ...hep takip ediyorum ama neden se üye olmak dün aklıma geldi:)...
normalde korunmadan üç ayda hamile kalabilorum am bu süre uzadı sizce nedendir...:??buarada buaralar halsizim başım dönüyo çok çabuk yoruluyorummm....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…