Hamile miyim ?

hay allah güldürdünüz beni :) içim rahatlıyo inanın :)

yok yavrum yaa öle olsa ne kazanacaksın ki?sadece kendini kandırmış olursun azcık dalga geçersin sonra eline bişeycik geçmez.
yani belki gerçek ama böyle konu açanlar çok oluyor o yüzden artık her şeyden şüphe eder olduk.
eğer gerçekse takma kafaya yüzde yüz gebe değilsin.ama dalga geçiyorsanda bu mübarek günlerde milletin hakkına girmiş olursun
çünkü bu topiklerde senelerce gebe kalmak isteyen okadar çok kişi var ki bizim gibi.
milletin damarına basmaktan başka eline bişey geçmez
haa erkeksende böyle saçma şeyleri araştırıp oyalanacağına kendine faydalı şeyleri araştır adam ol
ama ben gerçek olduğuna inanıyorum.

bu soruyu soran kisi ya bizimle dalga geciyor,yada bu tur konularin konusulmasi saglayip sertlesmeyi amaclayan bi erkek.

yanliz BAHARim yarin aksam ki kur denemesi icin kullanilacak pecetenin markasina ihtiyac var nedir ki bilen var miii ???? hani birebir deneyelim mademki kur bu

yanliz BAHARim yarin aksam ki kur denemesi icin kullanilacak pecetenin markasina ihtiyac var nedir ki bilen var miii ???? hani birebir deneyelim mademki kur bu

bebeğim sen konuyu iyi okumadın sanırım kız peçeteye gerek yok süreceksin eline sonra elini yıkamayacaksın o kadar kolay işte

çekiyorsun böle konuları ondan olicimmmm
bak sende dene aşılamadan önce idil bizim için deneyecek peşinden gidelim
ay töbe töbe yaaaaa

BİLEMEDİN ŞEKERİM SENİN HANGİ KONUDA OLDUĞUNA BAKIYORUM MERAK EDİP GİRİYORUM SONRA Bİ BAKIYORUM BU TÜR KONU
VALLA BENCE ARKADAŞ HAMİLE KÜRTAJDA YASAK AHADA NAPCAK ŞİMDİ :18:

BENDE DENİYCEM BUGÜNDN TEZİ YOK

bnm anlamadığım elini vajinasına neden değmiş...:111:

erkek ya kesin bu.bide buna cvp vermeyin bence.bu kadar dalga gecilir mi yani.amaci baska bence bunun.kesin simdi yazilari okuyup bi yerini tatmin ediyordur.kendine egelenecek baska yer bulsun

erkek ya kesin bu.bide buna cvp vermeyin bence.bu kadar dalga gecilir mi yani.amaci baska bence bunun.kesin simdi yazilari okuyup bi yerini tatmin ediyordur.kendine egelenecek baska yer bulsun

yuhh ya yuhh diyorum sizee. ben bu konuyu başka bi sitede sordum fakat istediğim gibi bi cevap alamadığım için burada açtım konuyu. bu mübarek ayda insanın günahına girmeyin derim ki çoktan girdiniz. size komik gelen bu konu beni kaç gündür hatta aylardır kafamı meşgul ediyo. bu tür konu açıp kendini tatmin eden adam varmış ilk kez sizden duydum.ben ne bi erkeğim ne de sizin bu dediklerinizi hakedicek bişey yaptım.insan gibi gelip derdimi paylaştım yardımcı olunur diye . hakkını yiyemem yardım eden arkadaşlar oldu Allah onlardan da razı olsun ama siz bana kalırsa bu dediğinizden utanmalısınız. tekrar söylüyorum ben bi kızım.

size bu mübarek ayda yemin ediyorum ki az önce de açıkladığım gibi ben erkek falan değilim ve asla ama asla dalga geçmiyorum sadece aşırı korkumu paylaştım sizlerle, yardım istedim o kadar ... size bunu nasıl düşündürdüm bilemiyorum ama yinede özür dilerim. yardımınız için çok sağolun Allah razı olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…