Hamile miyim ?

tugba1986

tuğba
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2011
283
0
kızlar benim adetime 6gün var. 1 haftadır göğüs ucumda aşırı bir ağrım var dokunmam bile yetiyor. eşimle bu ay ilşkiye girdik bebk için ilk deneyimimiz ara sıra midemde bulanıo ama ben üşüttüm diye düsünüyorum bugun test yaptım (idrar) tek çizgi çıktı.fikirlerinize ihtiyacım var yardım edin lütfen

slm canım birşey söylemek için çok erken adetinin 10 gün geçmesini bekle istersen,en dogru sonuç ozaman belli olur,inşallah bebiş vardır

slm canım birşey söylemek için çok erken adetinin 10 gün geçmesini bekle istersen,en dogru sonuç ozaman belli olur,inşallah bebiş vardır

yani 2 haftamı beklemeliyim daha (( ben idrarda silikte olsa gözükür die duymustum ama yakından baktım cizik falan yok valla anlamadım hiç bişi hayırlısı olsunda en önemlisi o

yani 2 haftamı beklemeliyim daha (( ben idrarda silikte olsa gözükür die duymustum ama yakından baktım cizik falan yok valla anlamadım hiç bişi hayırlısı olsunda en önemlisi o

evt dogru duymuşun ama oda aynı şekilde adetin 10 gün geçince belli olur

Tuğba bence cok acele etme. çok umutlanıp da hayal kırıklığına ugramak daha da kötü. hiç yokmuş gibi takıl:)
gez dolaş. düşünmemeye calış . 1 hafta 10 gün sonra yaptır kan tahlilini rahat et

Tuğba bence cok acele etme. çok umutlanıp da hayal kırıklığına ugramak daha da kötü. hiç yokmuş gibi takıl:)
gez dolaş. düşünmemeye calış . 1 hafta 10 gün sonra yaptır kan tahlilini rahat et

cnm haklısında ne bilim ben ogrenılıyr sanıydum heyecan yaptım bıde ılk denemem olunca gögus ucum cok fena anlatamam

regline 6 gun varmış çok erken.erken gebelik testlerini kullanabılırsın.
yada regli olacağın günden itibaren yap test o gunde test sonuç verebilir,1 hafta geçtikten snrada sonuç verebilir .
normalde regli olacağın zaman göğüste hasasiyetin olurmuydu

gögus ucumda hiç böle kopacak gibi his yasamadım bıde gecen kustum ama usuttum cok dondurma yemıstımde ama genede nebilim varmıdır dıyede kendımı alamıyrm bukadar erkende gögste hassasyet olmaz dımı

gögus ucumda hiç böle kopacak gibi his yasamadım bıde gecen kustum ama usuttum cok dondurma yemıstımde ama genede nebilim varmıdır dıyede kendımı alamıyrm bukadar erkende gögste hassasyet olmaz dımı

1 hafta kala gögüste hassasiyet ben yaşamıstım kendım bıle dokunamıyordum.ama bulantı için psikolojık yada dediğin gibi üşütmuşte olabılırsın.
oluruna bırak zamanını bekle düşünme bence hayırlı ise olur zaten ateş ölçme yöntemini deneyebilirsin.
ateş ölçme topiği var.

öne cnm ilk defa duydum anlatabilirmisin

öne cnm ilk defa duydum anlatabilirmisin

bende tam bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla her sabah yataktan kalkmadan digital bir ateş ölçerle ateşini ölçüyorsun.
regli zamanında ateş düşerse regli olacaksın hamile değilsin, ateşin önceki gunlere göre yuksekse hamile olma ihtimalın yuksek ben denemedim ama daha detaylı doğru bilgiyi dediğim gibi ateş ölçme yönetimi topiğindeki arkadaşlara danışabılırsın.

canım vücudunda hissetiğin bulantı,hassasiyet v.s. bunların hepsi psikolojik bende hamile kalmaya karar verdiğimde yani yaklaşık bir sene önce ilk bir kaç ay bunları yaşamıştı ama sonuç negatif tabi ki..o yzden hiç düşünme oluruna bırak 1 haftaya belli olur:)

bulantı banada pskolojık gbı gelıoda goguler fena :))))

hımmm anladım cnm cok tsk ederm benı dınledgn ıcın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…