hamile miyim sizce ?

slm canım bende aynı senin gibiyim kasıklarımda igne batıyormuş gibi oluyor özellikle geceleri ve sabaha karsı zaten gece doğru duzgun uyuyamıyorum bebek görüyorum sürekli ve bi sıkıntı oluyo ter basıyor arada bir gögüs ucumda diklesti ve halası buyudu iyce bide ayaklarımın altı kasınıp duruyor.aynen sende oldugu gibi çok acım ama bisey yiyemiyorum özellşikle yogurt peynir gibi seyler cok kokuyor burnuma dun aksam dayanamadık test yaptım basta görünmedi ama cok cok hafif bi ikinci cizgi var gibi ama emin olamadım işte kendimi çok garip hissediyorum ama işte sonrada uzulmek istemiyorum umarım bebişimiz vardır ikimizdede

hayırlı uğurlu olsun Rabbım bu guzel duyguyu herkese tattırsın
yok düşer müşer diyen densiz doktorların fütursuz laflarındanda hepımızı korusun

Adetın kaç gun gectı cnm. batma hıssı bendede oluyodu adet sancısı sanmıştım
kasıklarımın biraz altina dogru batma seklinde oluyo iki tarftada yayılıyor gibi oluyor bilmiyorum ama ilk defa böyle bişey yasıyorum bazende cok sıddetli oluyor gebelik testini aksam yapmıstım ve hiç idrarım yoktu ondan net gözükmemişl olabılırmı acaba bilmiyorum canım ama kendimi çok garip hissediyorum ümitlenmekte istemiyorum

cok tesekkur ederim :) bakalim deger artacak mi cok sagolun ilgilendiginiz icin ben cok mutlu oldun acikcasi esime anlatamadim buraya yazdim ilgilediniz yanimda oldunuz :) buarada ben sag bacak kasilmam devam ediyor daha azla hatta belim agriyor ve karnim cok agriyor bu agri icin bir yorum yapmadi doktor belirtilerinizle karsilastirabilirsiniz adetim bugun gecikeli 6.gun oluyor bulantimda var arabayla yolculuk yaparken zoelandim birde.cok uykum var

sendekilerin aynısı bende de var bugun benimde midem bulanıyo.ya belki benimki korkudan psikolojikte olabilir.senin gibi belki benimde değerlerimazolduğu için testte çıkmamış olabilir.bugun 10cu günüm benim.pazartesiye kadar beklicem olmadı doktora bende

adet belirtilerıyle aynı olduğu için ınsan karıştırabılıyo bazen. hatta adetınız duzensızde benım gıbı ıdrar testıne bıle guvenmeyın

benim idrar testinde de sanki hic yok gibiydi ikincicizgi dikkat et canim bi muayene ol benim gibi icin rahatlasin ben halen adet olucam saniyorum

bendeöleyimolmulş gibi hissedip tuvalete gidiyorum.bende net bir şekilde tek çizgi çıktı ama hala korkuyorum.takip edicem seni bakalım neler olcak ilerde çok meraklıyım

Kızlar sabah test yaptım negatif ama kasiklarimda hala ağrı var sat 5 nisandi. Esimlede tartıştık zaten cok kötüyüm varsada düşük yapicam sınavlarim var ıstanbul a geldim dua edin bana ne olur.

Son düzenleme:
Kızlar sabah test yaptım negatif ama kasiklarimda hala ağrı var sat 5 nisandi. Esimlede tartıştık zaten cok kötüyüm varsada düşük yapicam sınavlarim var ıstanbul a geldim dua edin bana ne olur.
canim stres yapma sakin bu esler ah esler eni de deli etti bugun hala kabullenmis degil durumu birde kizinca snin kadar bende yasiyorum bu durumu diuor sanki onun cani yaniyor takilma bosver sinavlarina kendine odaklan kendini inleyince stres yapiyor insan

Herkeze merhaba Ben bugun kayit oldum bir sorum olucakti ama nereye yazmam gerektigini tam bilemedim insallah dogru yere yaziyorumdur.
Regli olmama 5 gun var dayanamayip hamilelik testi yaptirdim one step mavi olandan iki cizgi cikti ama ikinci cizgi biraz acik renkte. Birde one step markasi nin ovulasyon testini yaptim cok net iki cizgi cikti yumurtlama gunlerimde bile bu kadar net gormemistim. Hemen kan testi vermek istemiyorum ama boylede merakediyorum:) bir fikri olan varmi acaba?

cok erken degil mi ya cikmasi icin baska bi testle daha mi denesen sasirdim bekliyorsan insallah vardir canim tabi benim gwcikyigi besinci gunde cok silik cikti bugun emin oldum sabredebilirsen bekle tabi kanda dusuk cikarsada stres yasarsin

cok erken degil mi ya cikmasi icin baska bi testle daha mi denesen sasirdim bekliyorsan insallah vardir canim tabi benim gwcikyigi besinci gunde cok silik cikti bugun emin oldum sabredebilirsen bekle tabi kanda dusuk cikarsada stres yasarsin

Erken haklisin hamilelik testinde cift cikmasina heycanlanmadim ustune birde ovulasyon testinde cok koyu iki cizgi cikinca acaba mi de dim ?? Internet te arastirdim ovulasyon testinden erkenden belli oluyormus hamilelik ne kadar dogru bir bilgi bilmiyorum...

bende cok bilmiyorum canim yalnis birsey soylemeyeyim sabit konu varya genel daha cok kisi bakiyorboraya ona yazsana birde yasamis olan vardir illa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…