hamile miyim sizce ?

Birşey yok dedi bende anlamadım düzgün bir doktor bulmam lazım kendime galiba. Doğum kontrol hapindandir diye düşündüm sonra hamileyim mi diye aklıma geldi. Herşeyim temiz çıktı ama vesile oldu korunmayı bıraktık :))

tabi ya doktor da onemli bazisi basindan uzaklastiriyor bazisi hersey icin ilgileniyor , bir daha ki aya insallah ozaman senin icin :) en azindan daha planli davranilir artik

hamilesin ya da değilsin diyemicem psikolojikte olabilir bunu anlamak için en azından idrar testi yapmakta yarar vardır

doktor birsey demiyor mu kusura bakma halimden belli oluyordur pek bilgisizim bu konuda yalnis birsey demekten korkuyorum. umarim nasip olur hepimize stres yaptik mevsim degisikligi derken yasiyoruz boyle seyler

tabi ya doktor da onemli bazisi basindan uzaklastiriyor bazisi hersey icin ilgileniyor , bir daha ki aya insallah ozaman senin icin :) en azindan daha planli davranilir artik

hamilesin ya da değilsin diyemicem psikolojikte olabilir bunu anlamak için en azından idrar testi yapmakta yarar vardır
Sabah test yaptım zaten negatif cikti

şükürler olsun test yaptımhamile değilimçokkorkmuştum.ama evde yapılan testin doğruluk payı nedir bilmiyorum.yine olmazsa bi hafta sonra tekrar denicem.

ben sanirim hamileyim foto yukleyecektim yapamadim telefondan.ikinci cizgi cok silik bi skilde cikti
hadi ya çok sevindim.benimakşamkesin ve net tekçizgiçıktı ama.bugun dünden dahadakötüyüm.her geçen gün dahadakötü oluyorum.arkaşasın makyaj katoloğundaki parfümü kokladım içimkalktı.kafam sersem gibi.bi kaç gün daha geçsin yine test yapıcam.akşamda sol gögüsümpatlıcak gibi ağrıdı.halada öle.bişeye özendim desem bilmiyorumki :KK43:

zarbienusnerede umarım hamilesindir. testin ikinci çizgisi silik çıksa bile hamile olduğunu gösteriyo diye biliyorum. Bende aylardır her regl dönemimde yalancı hamilelik yaşıyorum resmen. Genelde 27 günde bir regl oluyorum ama arada 29 ları buluyor. Ve her zaman lekelenmelerim en az 2 gün önce gelir bu sefer gelmedi ve 28.gündeyim. Ne kadar sık tuvalete gidip artık çamaşırımı nerdeyse büyüteçle bakıyorum leke varmı diye. Leke olmadığı içinde ümitleniyorum. Çok zor ve stresli bir durum gerçekden. Şuandada belim ağrıyor ama regl günüme 1 gün kaldığını düşünürsek normal, hamile olma ümidime bakılırsa hamilelik belirtisi, saatleri kovalıyorum şuan :KK5:

canim insalah sende hamilesindir, ben simdi doktordan geldin kan tahlilin 2 saate belli olur ariycam ben dedi ultrasonla bakti rahin duvarin cok kalin dedi kese mi kandan oturu mu bilmiyorum dedi 6 gun erken belki kanda cikmazsa adet sokturuxu veririm belki de kimyasal gebeliktir gorucez dedi

canim insalah sende hamilesindir, ben simdi doktordan geldin kan tahlilin 2 saate belli olur ariycam ben dedi ultrasonla bakti rahin duvarin cok kalin dedi kese mi kandan oturu mu bilmiyorum dedi 6 gun erken belki kanda cikmazsa adet sokturuxu veririm belki de kimyasal gebeliktir gorucez dedi

canım noldu sonuçların aldınmı merakla bekliyorum.:21::21::21:

beta hcg 127 mis bu degerle ultrasonda kese gozukmezmis 1500 e cikmasi lazim her gun iki kati yukselir dedi haftaya sali tekrar kan vermek uzere bekliyorum dedi hicbir ilac kullanmayin birset yapmayin bekleyin deger dusedebilir duserse bebekte dusebilir eger aldirmak isterseniz dusmezse 1500 oldugu zaman gorundugu zaman alinabilir dedi doktorum

beta hcg 127 mis bu degerle ultrasonda kese gozukmezmis 1500 e cikmasi lazim her gun iki kati yukselir dedi haftaya sali tekrar kan vermek uzere bekliyorum dedi hicbir ilac kullanmayin birset yapmayin bekleyin deger dusedebilir duserse bebekte dusebilir eger aldirmak isterseniz dusmezse 1500 oldugu zaman gorundugu zaman alinabilir dedi doktorum

anlayamadım ben hamilemisin şimdi:KK49::KK49:

X