Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

İnşallah rabbim hepimizin gönlüne göre versin 🥰 iyi ki bu forumlar var yoksa eşim deli olduğumu düşünüyor 😅 yumurtlamada pik görünce ejderha dansı yapasım geliyor 😂
Ayy hepimizz aynıyızz yeminle 😂😂😂
Şusn mesajınla kahkaha atıyorum loiiiii :KK70:
kerpeten-ali-dans-ezel.gif

Yumurtlama akademisi diploması veriyorum sana 😍 inşallah olur bu ay çok komik geliyor her şey çünkü 😅 bebeği hem istiyorum hem korkuyorum gençlik çok güzel 😂
Korku var zaten hele ben bir arkadasımın bebegini gördüm 1 haftaya yakın birlikte kaldık eger cocuk sarkısı dansı yapmadığımız her an aglayarak beni korkulara bürüdü ama olsun bebek güzeldir hojdur 😂😂

Canım sma tasiyiclik testi ilk babada
Selaamm 🥰 kartal civarımı hiç bilmiyorum canım inşaAllah güzel bir doktor bulursun sma testini neden yaptırmak istiyorsunuz?
Bakılıyor babada varsa tasiyiclik anne adayına da bakılıyor annede de çıkarsa devlet artık ücretsiz tüp bebeğe yönlendiriyor sma li çocukların önüne geçebilmek için eşim devlette yaptırdı ama hala 2 aydr çıkmadı bende gittim özelde yaptırdım 3 günde çıktı devlette 4 5 ayda anca cikiyor

Canım sma tasiyiclik testi ilk babada

Bakılıyor babada varsa tasiyiclik anne adayına da bakılıyor annede de çıkarsa devlet artık ücretsiz tüp bebeğe yönlendiriyor sma li çocukların önüne geçebilmek için eşim devlette yaptırdı ama hala 2 aydr çıkmadı bende gittim özelde yaptırdım 3 günde çıktı devlette 4 5 ayda anca cikiyor
Anladım canım inşaAllah hersey gönlünüzce olur ❤️

örneğin ben 15 ve 16 ağustosta yumurtlama ağrısı yaşadım. 21-22-23 ağustosta yerleşme ağrısı olarak yorumladığım ağrıyı yaşadım. 2 gün yumurtlama ağrısı ve 5 gün sonra 3 gün yerleşme ağrısı. izlediğim videolardaki doktorların söylediği ile de uyuşuyor. inşallah gebesinizdir sağlıkla
Yumurtlama haftanda sadece iki gün mü yaşadın ve nasıl bi ağrıydı?

Yerlesme ağrısı nasıldı?

Bu yumurtlama zamanı hissedilir kasık ağrıları normal mi? Bebek denediğimiz aydan beri yürürken oturup kalkarken hissediyorum iyice 🙃 vücudu daha iyi dinlenemeye başladık hep vardı da ben mi yeni anladım acaba 😅

Bu yumurtlama zamanı hissedilir kasık ağrıları normal mi? Bebek denediğimiz aydan beri yürürken oturup kalkarken hissediyorum iyice 🙃 vücudu daha iyi dinlenemeye başladık hep vardı da ben mi yeni anladım acaba 😅
Bebek planından beri her ay mı hissediyorsun?
Benim bu ay ağrılıydı baya.

Bebek planından beri her ay mı hissediyorsun?
Benim bu ay ağrılıydı baya.
Haziranda ilk kez denedik o zamandan beri her yumurtlama zamanı var. Denediğimiz için oluyor da olabilir. 2 yıl doğum kontrol 2 yıl normal korunma ile devam ettik. Bilemedim ben de bu kadar hissetmek değişik. Doktor normal dedi ama

Dün yine nefsime yenilip adete 3 gün kala test yaptım 😒 yine hüsran. Ya niye böyle ya kaç ay oldu tık yok. Artık kafamın içinde sorular belirdikçe sıkılıyorum. Zaman geçiyor sanki durmadan zaman akıyor ve ben boşa geçiriyorum. Belki gebeyimdir diye ne spor yapabiliyorum ne ağır kaldırıyorum bomboş geçiyor günlerim. 9. Aya giriyorum doktora gittim rahim temiz yumurtalıklar normal dedi. Arı sütü bal poleni yutuyorum 2 aydır evet daha fazla akıntım oluyor daha iyi hissediyorum ama yok arkadaş olmuyor. 😀 eşimde sperm testi yaptırdı bir sorun görünmüyor. Allahım sana bıraktım zamanı gelince olur elbet nasip et diye dua etsem de kalbim kırılıyor. ☹️ Normal mi bu hisler yoksa ben mi çok aceleci davranıyor
Dün yine nefsime yenilip adete 3 gün kala test yaptım 😒 yine hüsran. Ya niye böyle ya kaç ay oldu tık yok. Artık kafamın içinde sorular belirdikçe sıkılıyorum. Zaman geçiyor sanki durmadan zaman akıyor ve ben boşa geçiriyorum. Belki gebeyimdir diye ne spor yapabiliyorum ne ağır kaldırıyorum bomboş geçiyor günlerim. 9. Aya giriyorum doktora gittim rahim temiz yumurtalıklar normal dedi. Arı sütü bal poleni yutuyorum 2 aydır evet daha fazla akıntım oluyor daha iyi hissediyorum ama yok arkadaş olmuyor. 😀 eşimde sperm testi yaptırdı bir sorun görünmüyor. Allahım sana bıraktım zamanı gelince olur elbet nasip et diye dua etsem de kalbim kırılıyor. ☹️ Normal mi bu hisler yoksa ben mi çok aceleci davranıyorum. 😖
Valla bende 10 aydır evliyim 3 ay önce hastaneye gitmiştim adetim bittikten sonra çok kasıklarım ağrıyordu hem onun için hemde çocuk için engel durum var mı onu sordum muayene ettikten sonra yumurtalıklarda çok az tembellik var ona da ilaçla geçer dedi ve folik asit verdi ama ben hala kontrole gitmedim şuanda da düzeldimi bilmiyorum 3 aydır adet günlerimi takip ediyorum 3 aydır 28 günde bir oluyordum bu ay normalde adetimin son günüydü ama gecikme oldu 24.07 de olmuştum bu ay da 21.08 de olmam lazımken 24 de oldum

Haziranda ilk kez denedik o zamandan beri her yumurtlama zamanı var. Denediğimiz için oluyor da olabilir. 2 yıl doğum kontrol 2 yıl normal korunma ile devam ettik. Bilemedim ben de bu kadar hissetmek değişik. Doktor normal dedi ama
Dr neye bağladı?

X