Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

8 günse dogru cok erken kalır ben orayı kacırmısım 🤨 sen bakma eşine benimki hiç bisey yorumı bile yapmıyor iyi kötü amannn biz bize yeterız 🤣🤣🤣😅😅😅
Yok zaten birsey bildiği yok geçen ay tutturdu hamilesin diye iddaaya girelim diye iddaayo kaybetti yenilen pehlivan gibi de bu ay tersini söylüyo geçen ay zaten denemedik bile adam gibi sehir değiştirdik tasındık 😂 şeytan dürtüyo gir iddaaya al yarım altını diye ama karsılıgındda ben yenilirsem benim yarım altın vermemi istiyo geçen ay iddaada kazandığım yarımı istiyo suan hamile olabilirim diye iddaa falan yapmak istemiyorum çünkü bir bedel konması ortaya dinen uygun değil ama gecen ay dinletemedim o kadar iddaalıydı ben kaybedersem 20 gün bana her konuda haklısın hayatım dixeksin demişti 😂

Ay yok mu şurda hep beraber sıra sıra pozitif görmemiz💜 inşallah kuzu amin.
Ben geçen gün gezerken böyle bir topik gördüm eski yıllarda acılmış topikte belirti vs konusan herkes yakın tarihli olarak hamile kalmıs cübkü neredeyse hepsinin dogum yaptıgı zamanlar aynıydı 😂 Allah bu topigede nasip etsin onu

Yaş kaç canım ? Âdetin 2.yada 3. Gününde hormon testleri yapılır. Sen gene bir şey söyleme çünkü en e nabız üzerinden doktor görebilir. sonuçta yaş faktörü varsa bunların bir önemi yok amh gerçekten önemli

Aynı zamanda Vajinal muayenede yapılır yumurtalıklarına rahmine bakılır. adet bittikten sonra ikinci ya da üçüncü gününde planlanırsa rahim filmi hsg çekilir.
30 bitmek üzere ondan tedirginim Zaten. Aslında vajinal ve karın ultrasonu bakıldı nisanda sorun yok dendi bunu söylesem tekrar vajinal ultrason istemiyorum çünkü. Ne kadardır deniyorsunuz diye kesin soracaklar zaten bari 10 ay oldu falan diyim yoksa 1 yıl dolsun diyebilir o da. Ben hiç amh baktırmadım şimdi korkuyorum ne çıkacak diye hsg de çektireyim biran önce olsun bitsin istiyorum

30 bitmek üzere ondan tedirginim Zaten. Aslında vajinal ve karın ultrasonu bakıldı nisanda sorun yok dendi bunu söylesem tekrar vajinal ultrason istemiyorum çünkü. Ne kadardır deniyorsunuz diye kesin soracaklar zaten bari 10 ay oldu falan diyim yoksa 1 yıl dolsun diyebilirim. Ben hiç amh baktırmadım şimdi korkuyorum ne çıkacak diye hsg de çektireyim biran önce olsun bitsin istiyorum
Yok canım sen gene ultrason baktır ne olur ne olmaz aynen bir yıl denedik de inşallah iyi bir doktora gelirsin seni anlar peşine de rahim filmini çektirirsin gerekirse birkaç ay daha öyle denersinz

Yok canım sen gene ultrason baktır ne olur ne olmaz aynen bir yıl denedik de inşallah iyi bir doktora gelirsin seni anlar peşine de rahim filmini çektirirsin gerekirse birkaç ay daha öyle denersinz
İnşallah canım ya şu hiç olmayacak korkusunu bi atabilsem belki olacak ama yok atamıyorum bari gidiyim biraz doktorlara bulaşayım 😂

Merhaba 2 senedir evliyim hiç korunmadık regl hep düzensiz geçen ay reglmden sonra yumurtlama kanaması yaşadım ve o günleri değerlendirdim öğrendiğim kadarıyla şimdi regl 7 gün gecikti 3 gündür az az kahverengi lekelenme yaşıyorum çok az bi geliyo bi gelmiyo regl ilk günü test yaptım negatif çıktı

Yok zaten birsey bildiği yok geçen ay tutturdu hamilesin diye iddaaya girelim diye iddaayo kaybetti yenilen pehlivan gibi de bu ay tersini söylüyo geçen ay zaten denemedik bile adam gibi sehir değiştirdik tasındık 😂 şeytan dürtüyo gir iddaaya al yarım altını diye ama karsılıgındda ben yenilirsem benim yarım altın vermemi istiyo geçen ay iddaada kazandığım yarımı istiyo suan hamile olabilirim diye iddaa falan yapmak istemiyorum çünkü bir bedel konması ortaya dinen uygun değil ama gecen ay dinletemedim o kadar iddaalıydı ben kaybedersem 20 gün bana her konuda haklısın hayatım dixeksin demişti 😂
Paraya girmeyin ama haklısın hayatım cok iyiymişşşşşşş😅😅😅😂😂🤣🤣🤣🤣

X