Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ya yumurtlama ağrısı kaç gün sürer? 2 gündür kasıklarımdaki ağrı aşırı rahatsız ediyo beni ve hayatım boyunca hiç böyle olmadım ben. Ara ara gelen ani vücut ısımın artışı ayrı sinir bozuyo. İlk kez yaşıyorum bunları alışık değilim ve bilmiyorum yani cidden bu daha kaç gün böyle devam edicek acaba

Kişiden kişiye hata kişinin aydan aya yumurtlama belirtileri değişebiliyor

Canım bende çok içiyordum ama şuan 3 e indirdim
İstersen her şeyi başarırsin

Bu kişiden kişiye değişen birsey . Vücudunu tanımaya calis . Bir kaç ay sonra anlayacaksın zaten ..ovülasyon ile takip et . Sonra ki aylar da aynı olacak diye birsey yok ama üç aşağı beş yukarı aynı oluyor . Tabi bir sağlık sorunu yok ise

Ay aynı benim gibi birini buldumm kuzum Benimde aynen öyle hormon tahlilleri normal adet düzenli kıllanma sivilcelenme hiçbiri yok usg görünümünde var Rabbim kolaylık versiin canımm

Kızlar hayırlı sabahlar uyku tutmadı sürekli ağlama tutuyo. Bide şuan ne öğrendim yani nasıl anlatsam normalde en son 24.07 de regl oldum ama ay 31 çektiği için kullandığım mal uygulama onu hesap etmemiş yani ben 4 gün gecikmem oldu zannediyordum şimdi baktım da tarihlerine boşuna kendi kendime eziyet etmişim bi yandan da az buçukta olsa duyguları tatmakta güzeldi gecikme oldu diye seviniyordum bu ayda olmadı çocuk değil aslında takıntım sadece neden olmuyor bir sorun yok hani neden diye kafamın içini yedim resmen

Bende neden se bu ay sen hamile kalıcak mıssın gibi hissediyorum. Çok baskın hissediyorum hatta
Ahhh sevgitoşummm gerçek mi içim bir tuhaf olduuu yumurtlama 2gün sürdü benim çatlama oldu değerlendirmeler yapıldıı canımın içi gerisi takdiri ilahi bolca dua hepimizee

Ağlamaa kuzum ağlayarak kendimize ediyoruzz bende çok yıprattım kendimi o neden neden sorularım hiç bitmedi ama artık galiba kabullendim ki her nasip vaktine esirmiş.Rabbim en kısa sürede kolaylıkla hepimize nasip etsiin

Ahhh sevgitoşummm gerçek mi içim bir tuhaf olduuu yumurtlama 2gün sürdü benim çatlama oldu değerlendirmeler yapıldıı canımın içi gerisi takdiri ilahi bolca dua hepimizee
Aynen öyle kuzum. Ne bileyim bugun öyle bir hissiyat geldi bana özellikle senin için. Rabbim hayırlısıyla saglıklı bir sekilde nasip etsin bat ne zaman simdi kuzum sen test ne zaman yapıcaksın? Ben catlamamın 12. Günü 29 unda yapmayı düşünüyorum nasipse.

Hislerini severim Aminnnn 6 eylül gibi gözüküyor kuzum.Ya ben test anca gecikmeden sonra yaparım ben vücudumu öyle güzel tanıyorum kii anlarımm ideal kuzum evet erken gebelik testiyle yap inşAllah
Eğer hamiş olursak tam bahar bebekleri olacaklar

Yok kuzum ben erken gebelik testlerine güvenmiyorum 10. Günde varsa beta hcg artmaya baslıyor ya 12. Gün silikte olsa kaset testte cıkar. Hayırlısı olsun bakalım hepimiz icin cıbıl cıbıl giyinirler işte bebişler de baharda

Son düzenleme:
Artimed olan gebelik testlerine daha çok güveniyorum sevgitoşum aklında bulunsun ahhh çiçek gibi açarız onların sayesinde hayırlısı neyse o olsunn şimdi dua ettim hepimize

Biraz bekle canım. Eger adetse zaten koyu, yada parlak kırmızıya döner. Allah hayırlısını nasip etsin
Dun kekik.suyu ictim., millet iciyomus 3 4 saate akitiyomus regli diye ictim yattim pedim kalbim kadar temiz duruyo bembeyaz leke yok. Afedersiniz tuvalete gidiyorum siliyorum kahvemsi siyahımsi leke geliyo kirmizi da degil ya aman ya

Dun kekik.suyu ictim., millet iciyomus 3 4 saate akitiyomus regli diye ictim yattim pedim kalbim kadar temiz duruyo bembeyaz leke yok. Afedersiniz tuvalete gidiyorum siliyorum kahvemsi siyahımsi leke geliyo kirmizi da degil ya aman ya
Suan sabah sabah ne güldüm buna ya. Kuzu 2 secenek var 1.si adetin sökülemiyor 2.si ise yerlesme kanaması yasıyorsun biz suan için 2. Yi düşünelim

Dün yine nefsime yenilip adete 3 gün kala test yaptım yine hüsran. Ya niye böyle ya kaç ay oldu tık yok. Artık kafamın içinde sorular belirdikçe sıkılıyorum. Zaman geçiyor sanki durmadan zaman akıyor ve ben boşa geçiriyorum. Belki gebeyimdir diye ne spor yapabiliyorum ne ağır kaldırıyorum bomboş geçiyor günlerim. 9. Aya giriyorum doktora gittim rahim temiz yumurtalıklar normal dedi. Arı sütü bal poleni yutuyorum 2 aydır evet daha fazla akıntım oluyor daha iyi hissediyorum ama yok arkadaş olmuyor. eşimde sperm testi yaptırdı bir sorun görünmüyor. Allahım sana bıraktım zamanı gelince olur elbet nasip et diye dua etsem de kalbim kırılıyor. Normal mi bu hisler yoksa ben mi çok aceleci davranıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…