Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar bat dündü olmadım
Ama 3 gündür sabahları uyandığımda regl sancısı yaşıyorum
Günde 1 kere falan da tekrar o sancıyı yaşıyorum geçiyor
Bu sabah yine oldu
Az önce yine olcam gibi ağrıdı
Akıntı beyaz bazen şeffaf
Göğüs ağrısı vs hiçbrşey yok
Test yapmak istemiyorum belki stresten gecikmiştir diye
2 gün daha beklicem olmazsam o zaman yaparım ama olcam gibi
Benimde bata 2 gün var şu saate kadar ağrı sızı yoktu ama şuan regl olacak gibiyim. Zaten pek umudum da yoktu. İnşallah sen gebesindir 🥰🥰

Bende test aldım zaten moralim bozuldu hevesim kursağımda kaldı bari test yapayım da netleşeyim daha çok sinirlerim bozulsun 😂😂🤷‍♀️

Temmuz da bat 29 temmuzdu 16sinda lekelenmelerim oldu aralikli 18 inde vs oldu bazen sabah bazen aksam 26 temmuza kadar sürdü ilk defa 13 gun onceden lekelenmelerim oldu. Bu aralardada yumurtlama kanamasi olabileceğini düşündügüm icin iliskimiz oldu. Ağustosta da hesaplarima göre 16-19 agustos gözüküyordu ama olmadi ,bu arada bolca seffaf akinti arada beyaz akinti kasık batmalari gaz kabizlik siskinlik bel agrisi yanlara vuracak sekilde oldu hep suan hic bisey yok ve yine arada iliskiler oldu 22 sinde filan hafif bi leke görmüştüm bi daha gelmemisti. Bugun kilodumda gördüm hafif kahvemsi bi leke peceteye de pembemsi geldi pede de belli belirsiz pembe kahve gibi leke gelmis simdi baktimda baska bisey yok ne agri ne sızı ne belirti
Kuzum işte 3-5 gün sonra falan senin regl tarihin ve bu gelen kahverengi lekelerde yerlesme kanaması olabilir ve yerlesme kanamasından en erken 3 hatta 5 gün sonra cıkıyor testte yani erken yapmıs olabilirsin

Kızlar ya benim bir sorum var. Ben trombofili paneli testi yani pıhtılasma testi yaptırmak istiyorum cübkü bir doktor %90 bu sebepten ikizlerin pıhtılasma yüzünden ölmüştür bu hamile kalmadan corasprin basla bu testi de yaptır demişti. Calıstıgım hastanede bir doktorun karısıydı kendisi bu konuda uzmandı. Herneyse burda tek özel hastane var ve bu testi ancak kadın dogum yönlendirir dedi ve sonuc 1 aya cıkıyormuş. Benim kuzenimde ve baba tarafımda bu rahatsızlık vardı. Eger varsa hamilelik oldugu an kan sulandırıcı igneye baslamam gerekiyor. Nasıl bir yol izlemeliyim. Bu durumu yasayan var mı? 1 ay sonra cıkacak mıs sonuc simdi versem bile fiyatında 1740 TL bunu yaptırmam lazım ama sonuc cok geç cıkıyor özel hastanede olmasına ragmen.
Hamile kalırsan tedbir amaçlı kan sulandırıcı iğneyi düşük dozda drun verebilir o süre zarfında pıhtılaşma testi sonucun çıkar, ben dee bir süre tedbir amaçlı clexan kullandım pıhtılaşma taşıyıcısıyım ama sonra devam ettiğim Dr gerek görmedi bu şekilde bir yol haritası çizebilirsin

Herkese merhabalar , buradaki herkes benim gibi gebe kalmak istiyorsa bende bu grupta olmalıyım diye yazıyorum. Ben 1 yıllık evliyim. Hiç bir sorun yok ben ve eşimde. 3 4 defa hormon tahlili yaptırdım . Benim zorumla hsg çektirdim . Eşim de verdi tahlil. Hersey iyi . Yumurtaliklarda küçük küçük kistler vsr dedi ama onlar sorun değil dedi.

6 eylülde adet bekliyorum. Ovülasyon ile 3 ay takip ettim çatlama da gördüm yumurtlama da gördüm . Her ay artık yumurtlama.dönemini anlıyorum diyebilirim. Adetlerim düzenidir. Korunmayı biraktiktan sonra 32 günde bir oluyor. Doktor klomen verdi nihayet . Takip yapacak . Umarım Rabbim sağlıklı sıhhatli salih ve saliha evlatlar hepimize nasip eyler :dua: :KK68: hepimiz icin yorucu olmadan hamile kalmayı nasip etsin Allah

Herkese merhabalar , buradaki herkes benim gibi gebe kalmak istiyorsa bende bu grupta olmalıyım diye yazıyorum. Ben 1 yıllık evliyim. Hiç bir sorun yok ben ve eşimde. 3 4 defa hormon tahlili yaptırdım . Benim zorumla hsg çektirdim . Eşim de verdi tahlil. Hersey iyi . Yumurtaliklarda küçük küçük kistler vsr dedi ama onlar sorun değil dedi.

6 eylülde adet bekliyorum. Ovülasyon ile 3 ay takip ettim çatlama da gördüm yumurtlama da gördüm . Her ay artık yumurtlama.dönemini anlıyorum diyebilirim. Adetlerim düzenidir. Korunmayı biraktiktan sonra 32 günde bir oluyor. Doktor klomen verdi nihayet . Takip yapacak . Umarım Rabbim sağlıklı sıhhatli salih ve saliha evlatlar hepimize nasip eyler :dua: :KK68: hepimiz icin yorucu olmadan hamile kalmayı nasip etsin Allah
Merhaba canım 😍hoşgeldin galiba seninle aynıyız benim de adetlerim düzenli Ama polikistik görünümünde minik minik kistler var Ben de rahim filmi çekildim geçen yıl bir de aşılama oldum olumlu bir sonuç alamadım başlarda ovülasyon testi yaptım hep yumurtlama çatlama gördüm bir süre ara verdim bu ay tekrardan başladım ovülasyon testine bakalım inşallah nasip olur hepimize uğur getirir burası Bu arada benim de adetlerim 2-3 gün oynuyor

Hamile kalırsan tedbir amaçlı kan sulandırıcı iğneyi düşük dozda drun verebilir o süre zarfında pıhtılaşma testi sonucun çıkar, ben dee bir süre tedbir amaçlı clexan kullandım pıhtılaşma taşıyıcısıyım ama sonra devam ettiğim Dr gerek görmedi bu şekilde bir yol haritası çizebilirsin
İnşaAllah canım cübkü benim gittiğim, doktorlar genelde 2. Kez olursa önlem alma taraftarı canım. İidoktor kabul ederse baslıycam suan corasprin kullanıyorum

Olsun canım her yiregl yeni umut demektir gerekli testleri vs yaptır ovülasyonda kullan bu ay kuzum stres yapmıyorsa sende
Stres degilde heves oluyo bende oyle seyler, afedersin pedde kirmizi gormustum az once lavaboya gittim Kahverengi akmis, siliyorum kahve pembe gibi bi daha siliyorum kahve siyah gibi valla ne bok yicemi şaşırdım

Stres degilde heves oluyo bende oyle seyler, afedersin pedde kirmizi gormustum az once lavaboya gittim Kahverengi akmis, siliyorum kahve pembe gibi bi daha siliyorum kahve siyah gibi valla ne bok yicemi şaşırdım
Biraz bekle canım. Eger adetse zaten koyu, yada parlak kırmızıya döner. Allah hayırlısını nasip etsin

Kızlar ishal belirti olabilir mi ? Benim 2 gün var regle normal de böyle olmazdı acaba soğuk algınlığım var ondan olmuş olabilir mi ? Aşırı meraktayım 😂

Merhaba canım 😍hoşgeldin galiba seninle aynıyız benim de adetlerim düzenli Ama polikistik görünümünde minik minik kistler var Ben de rahim filmi çekildim geçen yıl bir de aşılama oldum olumlu bir sonuç alamadım başlarda ovülasyon testi yaptım hep yumurtlama çatlama gördüm bir süre ara verdim bu ay tekrardan başladım ovülasyon testine bakalım inşallah nasip olur hepimize uğur getirir burası Bu arada benim de adetlerim 2-3 gün oynuyor
Yaaa hosbuldum canısı😍 evet evet bana da öyle şeyler dedi ama benim polikistik olduğuma dair tek delil ultrason görüntüleri. Ne erkek tipi tuylenme ne de adet düzensizliğim yok. Her ay 31 yada 32 arası oluyor . Hakkımızda hayırlısı canım inşallah

X