Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Canım Ovülasyon testi kullanmalısın bence cünkü belki de yumurtlama catlama günlerini kacırıyorsundur. Ben mesela bu ay yumurtlama belirtileri olarak aylardır yaşadığımı, yumurtlama geçip çatlama olunca hissettim. Ovülasyon. Testiyle nokta atısı gibi gününü tespit edebilirsin. Hayırlısı olsun inşaAllah tez vakitte güzel haberler alırsın

Tamam canım hayırlısı olsun
Cok kotu bisey, hic biseyden emin olamiyosun, var mi yok mu bebek mi kist mi stres mi yoksa baska bisy mi bilmiyosun, simdi gebelik yoksa ayri uzuluyosun, adet için ilac kullaniyosunn bu seferde ya gec dollenmeyse diyosun ki bu nasil bisey hic anlamiyorum ben of cok karışık Allah yardimcimiz olsun

Bide bunun dıs gebeligi kimyasali var

İnşallah canım. Hani diyorlar ya iki günde bir ilişkiyle zaten tutturursun falan diye. Bizde o yüzden hiç ovülasyona başvurmadık düzenli ilişki olduğu için. Ve çocuk içinde olmuyor gelişi güzel oluyor streste yapmıyoruz ama niye böyle anlamıyorum galiba son çare ovülasyonu deneyeceğim. Aşırı moral bozan bir şeymiş ya ben çocuğu birleşince hemen olan bir şey sanırdım

Amin canım herkese tavsiye ediyorum sana da yazayım Ovülasyon kullan yumurtlama catlama gününde nokta atısı yap üstelik çatlamadan 14 gün sonra regl oluyor ondan bile emin olabiliyorsun. O mu bumu diye düşündürmüyor ben bu ay ilk defa kullandım çatlamayı görene kadar stres yapsam da suan kafam cok rahat çünkü en erken ne zaman test yapıcam yada bat ne zaman suan eminim kafamda hiç soru yok neredeyse

Kuzum 2 günde bir ilişki tavsiye ediliyor ama o herkeste işe yaramıyor cübkü ne erkekler nede kadınlar artık eski insanlar gibi saglıklı değil diye düşünüyorum. Ben sahsen bu ay Ovülasyon kullandım kafam cok rahat yumurtlamayı catlamayı görene kadar stres yaptım ama suan gününü kaçırmadıgımdan eminim bat günümden eminin en erken ne zaman test yaparsam cıkar biliyorum soru işareti kalmıyor kafada yani bence bu ay olmazsa hiç bekleme sipariş ver dene ben denemem ek için cok direndim keske daha önce deneseymişim

Doğru diyorsun hemen vereyim sipariş nasıl yapılacağını bilmekle bilmemek arasındayım. kafamda da şu var aa dur kırmızı oldu hemen sevişelim modu insanı kurşun asker moduna sokar mı diye düşündüğüm için hiç girişmedim ama böyle de kafamın içinde keçiler geziyor tilkiler takla atıyor.

Esime bahsettimde trendyolda vardi 100 tl 20 tane ovulayon 6 tanede gebelik testi vardi icinde sanirim

https://ty.gl/x6kan9sroj laboquick

Bi şey sorucam, bu yumurtlamada olan ağrıyla döllenen yumurtanın rahme yerleşme ağrısı aynı mı yoksa farkı var mı? Ümitlenmek hiç istemiyorum hüsrana uğramamak için ama 3 gün boyunca sürer mi yumurtlama ağrısı ve ömrüm boyunca hiç böyle bi şey yaşamadım üstelik. Gerçi düşününce akıntı ve kasık ağrısı dışında da başka herhangi bi belirtim yok. Muhtemelen ben kafamda kuruyorum dimi? Of iyice deli gibi oldum ya

yumurtlama ağrısı ve yerleşme ağrısı arasında 4 ila 7 gün oluyormuş. Yumurtalık kanalında döllenen yumurtanın, rahim içine hareketinin bu kadar süre almasından dolayı.

Yani ne kadar sürerse bu yerleşme ağrısı olarak düşünmeliyim?
örneğin ben 15 ve 16 ağustosta yumurtlama ağrısı yaşadım. 21-22-23 ağustosta yerleşme ağrısı olarak yorumladığım ağrıyı yaşadım. 2 gün yumurtlama ağrısı ve 5 gün sonra 3 gün yerleşme ağrısı. izlediğim videolardaki doktorların söylediği ile de uyuşuyor. inşallah gebesinizdir sağlıkla

Ver ver siparişleri bende uzun zaman sonraa tekrar aldım canım bazen acaba gününe mi denk gelmiyor diyodumm yumurtlamadan çatlamadan eminsin gerisi Allah a kalmış Beraber yaparız reglin yakın zaten gelir o zamana kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…