Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Hic stres yapma olcak merak etme ❤️ Ben simdi testten geldim 113 ten 516 ya cikmis doktor gayet saglikli haftaya gelirsin keseyi goruruz dedi:KK6:
Hayırlı olsun inşallah benim geciken adetimin 4. Günü bugün ve kanamam oldu ama yerleşme mi yoksa regl mı anlamadım ne yapacağımı bilmiyorum çok moralim bozuldu elim ayağım da titriyor ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz

Hayırlı olsun inşallah benim geciken adetimin 4. Günü bugün ve kanamam oldu ama yerleşme mi yoksa regl mı anlamadım ne yapacağımı bilmiyorum çok moralim bozuldu elim ayağım da titriyor ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz
Dinlediğim doktorlara göre konuşacak olursam, vücut bazı gebelikleri sağlıksız olduğu için kendisi sonlandırıyormuş. Böyle bir şey yaşıyor olabilirsin. Ayrıca kanamalı bir gebelik yaşayıp sağlıklı doğum yapanlar da var ve buna bir örnek de benim. Kan tahlili yaptırmanı tavsiye ederim. Her olasılığa kendini hazırla. Sakin olmaya ve üzülmemeye çalış lütfen💕

Dinlediğim doktorlara göre konuşacak olursam, vücut bazı gebelikleri sağlıksız olduğu için kendisi sonlandırıyormuş. Böyle bir şey yaşıyor olabilirsin. Ayrıca kanamalı bir gebelik yaşayıp sağlıklı doğum yapanlar da var ve buna bir örnek de benim. Kan tahlili yaptırmanı tavsiye ederim. Her olasılığa kendini hazırla. Sakin olmaya ve üzülmemeye çalış lütfen💕
Kimyasal gebelik yani

Bence bi test yap once yada bi hastaneye gidip kan verebilirsin 4 gun gecmis zaten adetin stres yapma nolur :KK43:
Kanama olduğu için testte net bir şey çıkar mı ki
Ihtimallerden biri evet. Kurban olayım sakın ol üzme kendini. Belki de gebelik vardır. Ben aylarca kanama yaşayıp sağlıklı doğum yaptım. Hayatta her şey mümkün. Her ihtimale hazır olmaya çalış :KK200:
teşekkür ederim allah razı olsun gerçekten ❤️

Kizllaaar gunaydin ruyamda buraya bir suru hamilelik mesaji geldigini gordum hep hamileydiniz :) Sevgicik Sevgicik @medusa544 Derfinia Derfinia @Tiniminimavihanim ve daha nicelerii.. Ben de hamile oldugumu ruyamda gormustum gecen haftalarda :) genelde cikar ruyalarim hadi hayirlisi olsuunn tez vakitte geliyoo insalllah ❤️
Bir tanesin kuzucum benim. Rabbim hayırlısıyla bize ve isteyen herkese tez vakitte nasip etsin 🥰 ay nasıl seviniriz birde Hepsimi hamile olunca daha Baska olur kimse üzülmeden. Hepimiz aynı mutluluk noktasında 🥰❤️

Kanama olduğu için testte net bir şey çıkar mı ki

teşekkür ederim allah razı olsun gerçekten ❤️
Önce su Umutsuz modundan cıkarmısın? Çünkü sen hayata nasıl yaklaşırsan hayat sana öyle karsılık veriyo kuzum. Test hala yapmadın mı? Elbette testi erken yapmakta iyi değil ama geç yapmakta iyi değil testi yap ki bebek varsa doktora gidersin önlem alırsın.

Önce su Umutsuz modundan cıkarmısın? Çünkü sen hayata nasıl yaklaşırsan hayat sana öyle karsılık veriyo kuzum. Test hala yapmadın mı? Elbette testi erken yapmakta iyi değil ama geç yapmakta iyi değil testi yap ki bebek varsa doktora gidersin önlem alırsın.
Yapmadım ama çıkıp alırım ama gün içerisinde mi yoksa sabah ilk idrar mı daha net olur sizce

Yapmadım ama çıkıp alırım ama gün içerisinde mi yoksa sabah ilk idrar mı daha net olur sizce
Genelde sabah ilk idrarın daha net sonuç verdiği söyleniyor idrarda biriken hcg hormonundan dolayı ama eğer adet geciktiyse bence gün içinde de çıkar net şekilde öyle düşünüyorum yani. Ama sonuç nolursa olsun üzülmemeye çalış her şeyde bi hayır vardır. Umarım güzel sonuçlanır. Olmazsa da moral bozmak yok denemeye devam 👍🏻

Bence Bi tane test alıp şimdide bakabilirsiniz sabah daha net çıkıyor ama zaten hamilelik varsa yine çıkar kendinizi uzeceginize alın bir test yapın hemen

X