Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Yaaa çok tatlısınız gerçekten tabi ki haber veririm 🌸🥰 bu arada bununla ilgili sürekli bilgilendiriyorum kendimi yerleşme kanaması vs ile ilgili hatta bugün de baktım gecikmeden sonra kanama oluyor mu fln diye ne bilim insan arada kalıyor tuhaf bi duygu her geçen gün bişeyler daha çok hissediyorum bel ağrısı fln inşallah hayırlısı olur ❤️ Çok teşekkür ederim bu arada hakkınızı helal edin 🙏🏻
Helal olsun öyle sey olur mu, sende helal et hakkını 🥰 kuzum en kısa zamanda test yap ❤️ burda yüzlerce teyze adayı merakla bekliyoruz. Yerleşme kanaması vs onlar cok cok az kişide oluyor. Ben bir kere hamile kaldım ikizdi hatta ama onda bile olmadı. Sen yap sabah ilk idrarınla testini sonra buraya at 🥰

Helal olsun öyle sey olur mu, sende helal et hakkını 🥰 kuzum en kısa zamanda test yap ❤️ burda yüzlerce teyze adayı merakla bekliyoruz. Yerleşme kanaması vs onlar cok cok az kişide oluyor. Ben bir kere hamile kaldım ikizdi hatta ama onda bile olmadı. Sen yap sabah ilk idrarınla
Helal olsun öyle sey olur mu, sende helal et hakkını 🥰 kuzum en kısa zamanda test yap ❤️ burda yüzlerce teyze adayı merakla bekliyoruz. Yerleşme kanaması vs onlar cok cok az kişide oluyor. Ben bir kere hamile kaldım ikizdi hatta ama onda bile olmadı. Sen yap sabah ilk idrarınla testini sonra buraya at 🥰

Helal olsun 🌸❤️ Valla bugün alacaktım kayınvalidemlerle çıktık alamadım şuan öyle gaza geldim ki şimdi elimde olsa gidip alıcam test 😂🌸
Sabah al ilk idrarla yap kuzum Allah bana senin gibi sabırlı insanların sabrını versin 😂 ay ben adete 2 gün kala yapıcam testi onu bile zor bekliyorum. İmkanım olsa hiç bir çişimi zebil etmem hep test yaparım 😂😂

Sabah al ilk idrarla yap kuzum Allah bana senin gibi sabırlı insanların sabrını versin 😂 ay ben adete 2 gün kala yapıcam testi onu bile zor bekliyorum. İmkanım olsa hiç bir çişimi zebil etmem hep test yaparım 😂😂
Hahahaha ya 😂😂😂 valla ben tez canlıyım ama dualarla bekliyorum o değil geçmiyor günler 😂 bazen hayal kırıklığına uğramaktansa biraz beklemek en iyisi oluyor napalım sabr edicez bide çıkmıyormuş ay allah korusun 😩🤭

Hahahaha ya 😂😂😂 valla ben tez canlıyım ama dualarla bekliyorum o değil geçmiyor günler 😂 bazen hayal kırıklığına uğramaktansa biraz beklemek en iyisi oluyor napalım sabr edicez bide çıkmıyormuş ay allah korusun 😩🤭
Diline olumsuzu alma kuzum Allahın izniyle cıkıcak kız daha ne olsun kaç gün geçmiş adetin, tez canlılık bu değil asla kabul etmem bunu 😂

Bir ben uyuyamıyorum sanıyordum herkes buradaymış 😍 ne acayip bi bekleyiş günlerdir yumurtlamayı bekledim yumurtlama günlerindeyim şimdi regl zamanını bekliyorum 😞 bu ay sürekli test yapmaya and içtim 😅
Biz gececi tayfa 😂 ben de günleri sayıyorum artık saat gün günler ay oldu, sanki 😂 lütfen erkenden test yapma. Kaç gün var reglne? İnşaAllah az kalmıs tır beklemek cidden, zor kuzum ❤️

Dünden beri adet sancısı gibi kasıklarımda ara ara artan ağrılar yaşıyorum. Önce hamilelikten şüphelendim en son ilişkimin üzerinden 10 gün geçmişti bekleyemedim bi test yaptım, negatif çıktı. Sonra neden olabilir diye bakınca yumurtlama zamanı yaşanan belirtilerle aynı olduğunu gördüm. Daha önce hiç böyle yaşamıyodum yumurtlama zamanımı falan asla takip edemezdim anlamazdım çünkü. Şimdi bu süreci değerlendirmeye çalışıyorum bakalım ne olucak. 10 eylüle kadar beklemedeyim inşallah hayırlı bi haber alırım ve isteyen herkes de eylül ayında o güzel haberi alır

Kizllaaar gunaydin ruyamda buraya bir suru hamilelik mesaji geldigini gordum hep hamileydiniz :) Sevgicik Sevgicik Medusaa00 Medusaa00 Derfinia Derfinia Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ve daha nicelerii.. Ben de hamile oldugumu ruyamda gormustum gecen haftalarda :) genelde cikar ruyalarim hadi hayirlisi olsuunn tez vakitte geliyoo insalllah ❤️
Aminnn kuzum amin inşallah rüyan gercek olur 😇❤️❤️❤️❤️❤️ Rabbim hayırlı evlatlar versin hepimize önce 🥹😍 ama ben kimyasal gebelikten şüpheleniyorum kendimde bu ay benim deneme ayım sayıyorum eylül ekim tutacak ama eminim 💘

Kızlar ucuz ve güvenilir kaset test markası biliyor musunuz ben battan 1 hafta önce eşimin memleketine gideceğim oraya gitmeden internetten toplu alayım diyorum 😂 kendim labda çalıştığım için beta hcg bakıyorum ama orada öyle şansım olmayacak malesef

Aminnn kuzum amin inşallah rüyan gercek olur 😇❤️❤️❤️❤️❤️ Rabbim hayırlı evlatlar versin hepimize önce 🥹😍 ama ben kimyasal gebelikten şüpheleniyorum kendimde bu ay benim deneme ayım sayıyorum eylül ekim tutacak ama eminim 💘
Hic stres yapma olcak merak etme ❤️ Ben simdi testten geldim 113 ten 516 ya cikmis doktor gayet saglikli haftaya gelirsin keseyi goruruz dedi:KK6:

X