Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Benimde bat 30 olabilir kuzum bilemiyoruz ki iste test ne zaman yapmayı düşünüyorsun

Ya benimde kasık agrım var ama iste adetten cok ayıramıyor insan ben adet olurken de günler öncesinde ara ara olabiliyordu insan heveslenmek istemiyorum ama geride kalamiyor
gebeliklerim öncesi yaşadığım belirtiler olunca baya bir ümitlendim ne yalan söyliyim. Rabbim sağlıkla nasip etsin bebeklerimizi. en büyük duam bu

Benim ilk belirtim tuvaletimi yapmadığım anda rahmime ve karnıma kramplar girmesiydi inşallah tutmuştur

İnşallah ya benim doktorum hem ara kanama olmasın hem de bebek olursa hemen tutunsun diye progestan verdi o da bana uyku yapıyor sarhoş gibi geziyorum sürekli evde gel değerlendirelimmmm kocamm diye
ben su an tamamen dogal gidiyorum bakalim ins ikimizin de tutar. 3.ayi beklemeye gerek kalmaz artik

Tebrik ederim canım çok sevindim hikayeni anlatabilir misin? Bu ara ihtiyacım olacak gibi
Hikayem yok o yuzden sasirdiim gecen ay e cocuk yapalim diye karar verdik ama yumurtlama gunu filan denk getirmemistik sanirim hic takmadigimiz icin oldu.. cok tesekkur ederim simdi kan testine gidicem bakalimmm

Hikayem yok o yuzden sasirdiim gecen ay e cocuk yapalim diye karar verdik ama yumurtlama gunu filan denk getirmemistik sanirim hic takmadigimiz icin oldu.. cok tesekkur ederim simdi kan testine gidicem bakalimmm
Çok güzel Rabbim bekletmeden nasip etmis değerin de kat kat artsın ins.,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…