Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Açıkcası bu konuda cok bilgim yok hatta benim testlerim sinirlerimi bozdu Tiniminimavihanim daha bilgili diye biliyorum bu konuda canım
Profu olduk kuzum resmenn bende ekstra bugun sipariş verdim uzun zaman sonrası elimde az kalmış inşAllah son kullandığım ay oluurr

Profu olduk kuzum resmenn bende ekstra bugun sipariş verdim uzun zaman sonrası elimde az kalmış inşAllah son kullandığım ay oluurr
Kuzum marka istiyor arkadaş ona da yazarmısın? Ya ben suan cıldırcam benim ufacık ama aykırı bir tane bile belirtim yok olaydı burda fink atardım arastırıcam diye su hamile kalınca ayılıp bayılanlar oluyo hamile oldugunu ordan anlıyorlar olmadık ki söyle kadınlar inan bayılsam da olur orantılı düştüğüm. Sürece bunu sıkıntı yapmam ben

İşte bundan sonraki bekleme süreci insanı yoruyor kuzumm
Cidden sıkıldım önce gögğs ucum cok hassaslaştı catlamadan sonra ama bugun gitmiş. Sürekli yemek borum yanıyor oda tuhaf bir durum. Gaz doluyum oda geçmiş me bir kasık batması ne Baska birsey geçen daha adet olmadan bile yürürken tahmini hissediyorum vs diyordum o bile yok yani

Aa kim sordu kuzum görmedimm bir gebenin günlüğünden bence alabilir Ebru abladan bende ondan almıştım kaset test şeklinde
Benim arkadaşım regl olucam derken öğrendi hamileliğini belirtiye takılma bebeğim hiç ben artık vücudumu öyle bir tanıyorum kii resmen 4 gun öncesi tamam diyorum regl olucam oluyorum

Ay inşaAllah son olur o kadar mutlu olurum ki kuzum 9 ay burda herseyi konusuruz paylaşırız mutluluktan aglarız resmini gördükçe Rabbim bu ay nasip etsin
Ya varyaa insan hamilelik günlüğüne bile imrenir mi imreniyorum hamilelık uygulamalarına falan filan Rabbim hepimize birden nasip etsiinn ben çift çizgiyi görsemde inanamamm gibi geliyoooo

Ya varyaa insan hamilelik günlüğüne bile imrenir mi imreniyorum hamilelık uygulamalarına falan filan Rabbim hepimize birden nasip etsiinn ben çift çizgiyi görsemde inanamamm gibi geliyoooo
Sen çift çizgiyi gör bir kova su dökeriz sana inan diye Allahım çok büyük. Arastırma yaparken dün cok eski bir topik gördüm belirtileri konusan herkes hamile kalmıs dogum zamanları hep aynı Allahım bu topigede nasip etsin

Bu bende de oldu ya ne zaman gebelik düşündüm akıntı durdu gögüs ağrısı durdu yumurtlama belirtilerim tamamen gitti. Her ay yumurtlama olmazmış ama hamilelik düşündüğüm aylara denk geldiyse helal vala bende ovulasyon testi almaya karar verdim acaba yumurtlamıyorum mu diye yumurtluyormuşum henüz gebelik yok ama 5 ay oldu

Tepemden aşağıyaa indir suyu kuzum ahh aminn aminn ağzından ball damlıyor

Tepemden aşağıyaa indir suyu kuzum ahh aminn aminn ağzından ball damlıyor
Bu ekip Yüz yüze tanısma imkanımız olsaydı sadece suyla kalmazdım karnındaki cocuk bile annem nasıl teyzeler seçmiş bana cok eglenşcez ilerde derdi ne yalan söyliyeyim suan bende kendim için cok umutlu değilim diyorum ama bir tarafımda olucak bu ay diyor Allah büyük bu ay öyle bir ay olsun ki isteyen herkesin evladı olsun sonrada bu cocuk cok. Aglıyo cok hareketli vs muhabbetine geçelim hepimiz uzagoz ama aslında bu platformla cok ta yakınız ben gebeliğe dair cogu seyi burda ögrendim kuzum Google amca bile beni anlamıyor onu mu demek istedin bunu mu demek istedin he he evet onu demek istedim diyerek tekrar merakımı burdan gideriyorum. Eşimde sen nabıyosun dedi geçen gün bende dedim kk de topic actım mesajlasıyoruz dedim sen büyüdün de topic mi oldun dedi biraz sorgulattı bana hayatı ama olsun cocuklarımın babası olacak sonucta

Hamilelik düşünmediğim zamanlarda hiçbir şeye dikkat etmezken şu an deliriyorum resmen a-ha sağ tarafıma sancı girdi acaba yumurta sağdan mı çatlıyor, aman göğüs hassasiyetim var belirti mi acaba bu diye doktorum da ara kanama için günde 3 kez progestan verdi bugün evde olmanın verdiği rahatlıkla da 10 saat kadar uyudum ilaç araları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…